Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

ir as naudoju tas ampules ir sampuna, bet.... cry.gif cry.gif jie slenka, vienu metu buvo sumazeje, bet ir vel. geriu vitaminus, naudoju kondicionierius, bet mano grazus plaukai vel tampa panasus i tuos, kurie buvo iki nestumo cry.gif cry.gif
Atsakyti
Kai gimė dukra, aš turėjau gana ilgus lygius plaukus. Tai kai pradėjo slinkti po gimdymo, atrodžiau gana nekaip su iš tolo šviečiančiais praplikusiais smilkiniais verysad.gif Ir savijauta tikrai buvo nekokia dėl to. Nors žinojau, kad tai laikina, kad ataugs, bet vis tiek labai kankinausi. Dabar nešioju trumpą šukuoseną ir mano praplikusių smilkinių visai nesimato thumbup.gif Kažkaip ir ne taip matosi, kad plaukai išskystėję, palyginus, kaip matėsi turint ilgus plaukus, nors galvą išsitrinkus jau pora mėnesių vonia pilna plaukų būna. Bet dabar savijauta visai kitokia ir į veidrodį nebijau žiūrėti yahoo.gif
O dar praeitą savaitę pastebėjau, kad plaukų vonioj pasilieka jau truputį mažiau, tai jau ne už kalnų plaukų slinkimo finišas clap.gif
Atsakyti
Man irgi pradejo plaukai slinkti... Atsikeliu ryte, o ant pagalves plauku kuokstas. Siaubas! Taip dar nera buve doh.gif
Labai tikiuosi kad ne visi taip isslinks... verysad.gif
Atsakyti
Kai pradėjo labai slinkti plaukai, čia apie 3 mėn po gimdymo, tai apsikirpau, dažnai šukuodavau dienom. Pastebėjau, kad po nakties apmažėdavo paliktų plaukų ant pagalvės thumbup.gif O šiuo metu visai cool - nebeslenka (gal vienas kitas tiktai biggrin.gif )
Atsakyti
Aš visą laiką turėjau problemų dėl plaukų slinkimo, ir visai neseniai atradau Eurokos parduotuvėj rusišką šampūnų seriją "Zolotoj šolk". Ten ir šampūnas, ir kaukės ir balzamai visokie. Man labai padėjo, ir ne tik man. Vienas pažįstamas vyrukas jau buvo bepradedąs plikti, o po kelių mėn naudojimo vėl apsiplaukino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linka: 24 kovo 2005 - 10:02
jei tau dabar padejo, tai nieko nuostabaus, nes iki nestumo mano plaukai slinko, o kai pastojau, tai tokie faini pasidare, na nors i reklama ax.gif ju buvo daug, jie neslenko, nesiriebalavo, galiukai nebesausi.... tai buvo pasaka. dekinga uz tai buvau nestumui 4u.gif o kai jis pasibaige, tai ir pasaka apie grazius plaukus pradejo blesti cry.gif sia savaite buvau Sarmoj, ten didelis pasirinkimas ivairiu ampuliu plaukams, nusipirkau vienas, kainavo nemazai, bet jei duos efekta, tai nusipirksiu dar tongue.gif
Atsakyti
Ačiū dievui ne man vienai čia taip, o aš jau galvojau, kas čia dabat prsidėjo. Man pradėjo slinkt kažkur 4 mėn. po gimdymo ir slenka ligi šiol. Baisu tų plaukų visur pilna, tiesiog iš proto veda, o dabar dar atauginėja toks ežiukas virš kaktos ir prie smilkinių, tai atrodau kaip stiliovai apkirpta:)
Atsakyti
Jo man po gimdymo taip pat pradejo slinkt plaukai ne ziauriai,bet bet.. Tiesiog vartojau vitaminus specialai skyrtus po gimdimo ir per puse menesio viskas susitvarke. cool.gif
Atsakyti
Oi siaubiakas.Kai man slinko, aš žliumbiau kasdien cry.gif (sakiau, kad aš tai negyvensiu plika) ir jau buvau pradejus į perukus žvalgytis. Gėriau vitaminus spec. Tiesiog nustojo po kurio laiko slinkt ir tiek. Tai po kiek laiko jų vietoje nauji išdygo, ir visuomet kirpykloje (net dabar) pastebi ir pasako, kad labai daug naujų trumpų plaukų auga.
Taip , kad nepergyvenkit, ataugs nauji mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi po gimdymo kuokstais slinko plaukai, plauku buvo visur, net vaiko tarpupirsciuose. Tai man mama atitempe dvokianti skysti plaukams "Dzintars", galvojau apsivemsiu, kai juo tepdavau plaukus, ale padejo, plaukai nustojo slinkt. Tia va ir nezinau ar jie savaime taip greit nustojo slinkt, ar visdelto tas smirdantis skystis padejo g.gif
Beje man plaukais ziauriai slinko 2 savaites, veliau apie 2 savaites tepliojaus dzintarsu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 24 balandžio 2005 - 18:52
O man maždaug trečia mėnėsį po gimdymo kai pradėjo slinkti, tai dar ir dabar galo nematyti... verysad.gif Jau ir šampūnų visokių prisipirkau, ir vitaminų, ir žuvies taukus geriu, bet kad nemažėja nors tu ką...Jei atvirai, tai jau siaubas ima... doh.gif
Atsakyti
Man irgi galo nematyti cry.gif . Is graziu ilgu plauku liko kazkokia nusiurusi peles uodega. Kosmetologe patare padaryti tokia kauke ricinos aliejus, alyvuogiu aliejus, medus, konjakas, kiausinio trynys (nebutinai). Dar nebandziau, bet butinai reiks pasidaryti, nes nusibodo sluoti kuokstus plauku nuo grindu. Dabar naudoju Vichy ampules, kazkokio juntamo pegerejimo nepajutau (sunaudojau 6 ampules).
Atsakyti