Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

man 6men po gimdymo slinko plaukai maniau nupliksiu, naudojau fitoval sampuna na nezinau ar padejo bet poto nustojo slinkti
Atsakyti
puikiai padeda,truputy pakaitintas alyvuogiu aliejus(Kaip kaukes principas)rezultatai puikus thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
sveikos na man pradejo slinkti pries kokius du menesiu vargau pirkau bio kur sampuna ir seruma nieko nepadejo, tada atgailejau pinigeliu ir pradejau naudoti furterer ampoles po menesio viskas susitvarke
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2008 11 13, 18:22)
sveikos na man pradejo slinkti pries kokius du menesiu vargau pirkau bio kur sampuna ir seruma nieko nepadejo, tada atgailejau pinigeliu ir pradejau naudoti furterer ampoles po menesio viskas susitvarke

bigsmile.gif kur kokios ampules,papasakok ju veikima bigsmile.gif
Atsakyti
rene furterer maciau eurovaistineje, ar tai farmoje... na, kazkurioje is ju 4u.gif ax.gif
Atsakyti
as kad neprisisnekciau, bet man kolkas visai neslenka plaukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raiduke @ 2008 11 15, 00:57)
as kad neprisisnekciau,  bet man kolkas visai neslenka plaukai 4u.gif


dar anksti
Atsakyti
Man slinko stipriai plaukai. Ryte ant pagalves laabai daug ju budavo. Megstu plaukus but susirisus su gumele, tai ja isemus ir plauku daug budavo. Man patare gerti cinka, tai rezultatai mane tikrai nustebino ir esu apatenkinta.
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2008 11 15, 22:54)
Man slinko stipriai plaukai. Ryte ant pagalves laabai daug ju budavo. Megstu plaukus but susirisus su gumele, tai ja isemus ir plauku daug budavo. Man patare gerti cinka, tai rezultatai mane tikrai nustebino ir esu apatenkinta.

delui uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Man irgi stipriai slinko, jau net issignadus buvau, nes plike pradejo baltuoti blink.gif Bet po to vienas pazistama patare dilgeliu kapsuliu isgerti. Slinkimas nustojo, bet nezinau, ar nuo to smile.gif Skaiciua, kad po menesio naturaliai praeina kristi. Siaip kas rudeni Vichy Dercos kapsules naudoju, bet maitinu, tad nepatartina. O dilgeles pasirode naturali priemone.
Atsakyti