Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(elenuxus @ 2008 10 26, 14:57)
La.lune,  labai idomiai parasei... smile.gif
Man tai taip ir buvo, kai tik baigiau maitinti(3 men.po gimdymo)iskart pradejau "sertis"kartu su suniu...tik mano plaukai ilgesni ir visur ju buvo pilna...fui.Jau 10men.tuoj mazylei, o man vis dar slenka plaukai...ojojoj, kaip nesmagu...Daktare sake kad nepades, nei vitaminai, nei niekas kitas, nes kiek turi iskristi, tiek ir iskris.Nauji ataugs.Blogiausia, kad planuojam jau antra, tai nespes sitie ataugt, kai vel prades slinkt... doh.gif


man taip ir buvo doh.gif tik spejo ataugt,atsigaut plaukai tai dabar vel krenta kuokstais .todel 3 nebus noriu graziu plauku lotuliukas.gif
Atsakyti
As ir taip dziaugiausi,kad per nestuma plaukai sustiprejo,augti pradejo,bet po gimdymo ... doh.gif kuokstais slinko.Nusikirpau trumpai,nes nebegalejau pakesti visur ilgu plauku schmoll.gif Tikra ta zodzio prasme-praplikau verysad.gif .Dabar geriu vitB,na ir matau ,kad plaukai ataugineja kur isslinke buvo, tai tokie trumpuciai jau atauge thumbup.gif Kai nustojau maitinti tai ir nustojo slinkti.Dziaugiuosi,kad nors dantys nenukentejo taip kaip plaukai smile.gif
Atsakyti
Na pas mane po gimdymo ta pati problema buvo verysad.gif Plaukai slinko siaubingai.Viena puse galvos praplikus buvo.Viskas pasikeite po metu.plaukai nustojo slinkti pradejo atauginet thumbup.gif
Atsakyti
Man praejus 2 men. po gimdymo pradejo slinkt plaukai ir va jau menesi slenka. Kuo toliau, tuo labiau. O jie ilgi, banguoti, tai issitrinkus galva plauku vonioj lieka didziausias kuokstas unsure.gif Bet ka padarysi - taip jau motule gamta sutvere, nieko nepakeis nei brangios priemones, nei kas kita. Isslinks, kuriems lemta, ir vel ataugs. Skaiciau, kad reta kuri moteris pusplike lieka, nors faktas, kad gali isslinkt net iki trecdalio plauku, tai gasdina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(oote @ 2008 10 29, 09:08)
Man praejus 2 men. po gimdymo pradejo slinkt plaukai ir va jau menesi slenka. Kuo toliau, tuo labiau. O jie ilgi, banguoti, tai issitrinkus galva plauku vonioj lieka didziausias kuokstas unsure.gif Bet ka padarysi - taip jau motule gamta sutvere, nieko nepakeis nei brangios priemones, nei kas kita. Isslinks, kuriems lemta, ir vel ataugs. Skaiciau, kad reta kuri moteris pusplike lieka, nors faktas, kad gali isslinkt net iki trecdalio plauku, tai gasdina blink.gif


doh.gif man gal trecdalis tik liko verysad.gif
Atsakyti
pora mėnesių labai slinko, bet vieną dieną kai nustojo tai net nepastebėjau,o dabar pilna galva naujų plaukų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eres @ 2008 10 29, 23:43)
pora mėnesių labai slinko, bet vieną dieną kai nustojo tai net nepastebėjau,o dabar pilna galva naujų plaukų thumbup.gif


o kiek laiko vaikuciui bigsmile.gif ?
Atsakyti
merginos, o niekas nebandet to naujo is eurovaistines plantur39 ? raso etiketeje, kad stabdo plauku slinkima sutrikus hormonu pusiausvyrai,t.y.po nestumo ir menopauzes metu.... g.gif kainuoja nepigiai, pakilnojau ir padejau unsure.gif ....
buciau tikra, kad raso tiesa- nusipirkciau ta sampuna ir losjona, bet dabar net nezinau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 30 spalio 2008 - 15:45
QUOTE(brashke77 @ 2008 10 30, 16:43)
merginos, o niekas nebandet to naujo is eurovaistines plantur39 ? raso etiketeje, kad stabdo plauku slinkima sutrikus hormonu pusiausvyrai,t.y.po nestumo ir menopauzes metu....  g.gif  kainuoja nepigiai, pakilnojau ir padejau  unsure.gif ....
buciau tikra, kad raso tiesa- nusipirkciau ta sampuna ir losjona, bet dabar net nezinau...

Oi, as tai nelabai tikiu, kad taip ima ir sustapdo slinkima...sampunas.Cia gal reiktu "is vidaus" kazkokio pastiprinimo, o isoriskai nebent pagrazinti galima, kad blizgetu, butu purus ir t.t.Kiek bandziau ka, jokie sampunai nepadeda, bet plaukai matosi kad auga...nauji.Kai susirisu tai eziukas islenda poracentimetrinis... blush2.gif(ne nuo sampuno aisku...viskas vyksta manau kaip turi buti )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenuxus: 31 spalio 2008 - 20:18
tai as ir taip manau, tiesiog sudomino reklama.... ten ne tik sampunas, bet ir nenuplaunamas losjonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 10 30, 17:43)
merginos, o niekas nebandet to naujo is eurovaistines plantur39 ? raso etiketeje, kad stabdo plauku slinkima sutrikus hormonu pusiausvyrai,t.y.po nestumo ir menopauzes metu....  g.gif  kainuoja nepigiai, pakilnojau ir padejau  unsure.gif ....
buciau tikra, kad raso tiesa- nusipirkciau ta sampuna ir losjona, bet dabar net nezinau...

As ji jau seniau uzmacius buvau ir lb susidomejus. Bet kaip supratau is aprsaymo, kad jis vyresnems moterims skirtas unsure.gif Tai pabijojau, kad ko neprisidirbciau, tai dar ne to, kad sustabdys slinkima, o kaip tik iskris likusieji doh.gif
Siaip mazdaug 3-4men. po gimdymo plaukai kaip ir turi slinki ir nieko cia nepadarysi ax.gif Paskui atauga. Aisku, baisu perdaug nuplikt unsure.gif Man dabar kaip tik tas laikotarpis, kai krenta lauk doh.gif doh.gif Geriu kalci, dar tokius papildus plaukams-nagams, ir kartais (kai netingiu blush2.gif ) itrinu i saknis ir plaukus ricinos aliejaus ir palaikau 4u.gif
Atsakyti
Jungiuos prie jūsų visų...deja, plaukai ilgi ir tiesiog kiek traukiu, tiek ir ištraukiu verysad.gif pilni namai, vonia, grindys, lovos, nu žodžiu...slenka geras mėnesis, nustojau maitinti tik dabar. Po antrojo gimdymo, praėjus beveik metams irgi buvo pradėję slinkti, bet ne taip kaip dabar, tada man padėjo svogūno sultys ( sutarkuoji ir išspaudi, sultim ištepi galvos odą, palaikai ir išplauni). Bandysiu ir dabar šį receptą, nes labai bijau likti be plaukų verysad.gif tik kvapas labai blogas ir ilgokai laikos, bet ką padarysi...
Ir dar- užsiminiau daktarei- patarė apsipurkšti galvos odą Pantenoliu (lyg taip vadinasi purškiklis nuo nudegimų) ir apsirišus palaikyti, paskui išplauti. Ji sakė, kad pati taip darė, tiesiog sudedamosios dalys tinkamos, nežinau, nebandžiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 31 spalio 2008 - 22:43