Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

pas mane irgi labai slinko, tiesiog manau normalu... nereikia issigasti taip, o nusipirkti vitaminus ir pagerti, po kiek laiko nustos slinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 21, 10:40)
pas mane irgi labai slinko, tiesiog manau normalu... nereikia issigasti taip, o nusipirkti vitaminus ir pagerti, po kiek laiko nustos slinkti  mirksiukas.gif

na bent jau man vitaminai jokie nepadejo schmoll.gif kokiu tik neisbandziau. g.gif tai vienintelis sampunas pirktas is EURO vaistines padejo. jo pavadinimas BIO+. Dabar jau tokia problema kaip plauku slinkimas jau uzmirstas mirksiukas.gif
Atsakyti
Siūlyčiau mamoms nemėtyt veltui pinigėlių, tai sakau iš patirties, o ir su dauguma likimo draugių teko aptart šį reikalą, bergždžiai tikėdamos, kad padės ar tai kapsulės, ar tai šampūnai blaškomės ir mėrom pinigėlius kol plaukai patys nustoja slinkt, tada ir sakom, kad va ta stebūklinga priemonė padėjo. MITAS kam lemta iškrist tas ir iškris, nes tai nėštumo metu jau mirę plaukai. Padėt plaukams aišku galima vitaminais, bet jai pastiprinsim naujai ataugančius, o senų nuo slinkimo neišgelbėsim.
Mano pasiūlymas patrumpint šukuoseną, nes plauko svogūnėliui bus lengviau plauką išlaikyt, nusipirkt stilingą skarelę, nes man kai slinko tai namie atrodė, kad banda šunų gyventų vien plaukai mėtėsi, ir nusipirkti plaukų priežiūros priemonių, kurios didina plaukų apimtį, tada neatrodys, kad kažko trūksta. Ateis laikas jie nustos slinkti. Mane profesionali kirpėja dabar apkirpo taip kad atrodo jog ne trumpi ataugę plaukai, o tiesiog stiliovi kirpčiukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man patys savaime nustojo slinkt, nors slinko ziauriai, po to viskas liuks susitvarke
Atsakyti
o po kiek laiko susitvarke??? unsure.gif nes man jau daugiau kaip puse metu slenka, baisu!!! doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mano plaukai niekada nebuvo stiprus, o p ogimdymo ypatingai susilpnejo ir pradejo slinkti. Kad ir kiek geriau vitaminus, rezultato nebuvo. Drauge pasiule isbandyti priemone ,,myrt" (tarimas rusu kalba), ,,mirra liuks" firmos. Patikekit manim cia buvo vienintelis mano issigelbejimas. Panaudojus sia priemone keleta menesiu plaukai susitvarke. Tad siulyciau tikrai negaileti pinigeliu ir isbandyti. Kur galima isisgyti? Kiek man zinoma sia firmine parduotuve galite rasti Alytuje, Klaipedoje. Ar yra kituose miestuose, nezinau.
Atsakyti
esu labai daug girdejusi apie si reiskini is draugiu, mamos ir t.t...

taciau tik siemet, studijuojant suzinojau kodel taip atsitinka, tad ir jums pasakysiu, jai kas anksciau neinformavo....

plauku augimas yra 3 faziu: anageno, katageno ir telageno.

anageno faze trunka nuo 3 iki 5 metu, siuo laikotarpiu plaukai auga.

katageno faze trumka apie 3 savaites, siuo periodu plaukas ruosiasi kristi, ji lengva israuti, jis buna su balta saknyte

telageno faze, tai kuomet plauko saknis yra visiskai numirusi ir plaukas iskrenta.

kas idomiausias moterei pastojus visus 9 menesius plaukai buna anageno fazeje ir nepereina i kitas fazes. Tad auga senieji ir naujieji nesustodami.

Tad pagalvokime, kiek plauku iskrenta po gimdymo, kai kiekviena diena vidutiniskai iskrenta nuo 50 iki 100 plauku.

Dazniausiai plaukai pradeda kristi praejus trims menesiams po gimdymo ir tesiasi individualiai.

tad nereikia pergyventi.... plaukus tereikia pamaitinti kaukytemis, aliejukais, kad naujieji augantys butu sveiki wink.gif
Atsakyti
QUOTE(La.lune @ 2008 10 25, 20:50)
esu labai daug girdejusi apie si reiskini is draugiu, mamos ir t.t...

taciau tik siemet, studijuojant suzinojau kodel taip atsitinka, tad ir jums pasakysiu, jai kas anksciau neinformavo....

plauku augimas yra 3 faziu: anageno, katageno ir telageno.

anageno faze trunka nuo 3 iki 5 metu, siuo laikotarpiu plaukai auga.

katageno faze trumka apie 3 savaites, siuo periodu plaukas ruosiasi kristi, ji lengva israuti, jis buna su balta saknyte

telageno faze, tai kuomet plauko saknis yra visiskai numirusi ir plaukas iskrenta.

kas idomiausias moterei pastojus visus 9 menesius plaukai buna anageno fazeje ir nepereina i kitas fazes.  Tad auga senieji ir naujieji nesustodami.

Tad pagalvokime, kiek plauku iskrenta po gimdymo, kai kiekviena diena vidutiniskai iskrenta nuo 50 iki 100 plauku.

Dazniausiai plaukai pradeda kristi praejus trims menesiams po gimdymo ir tesiasi individualiai.

tad nereikia pergyventi.... plaukus tereikia pamaitinti kaukytemis, aliejukais, kad naujieji augantys butu sveiki wink.gif



Visai idomu g.gif 4u.gif
Atsakyti
O man per abu nestumus kaip tik sustiprejo, visai neslinko smile.gif Nors negeriau jokiu vitaminu, o va jau kaip maitinau tai paslinko nemazai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2008 10 26, 11:46)
O man per abu nestumus kaip tik sustiprejo, visai neslinko smile.gif Nors negeriau jokiu vitaminu, o va jau kaip maitinau tai paslinko nemazai 4u.gif


Tai apie tai ir kalbam, kad per nestuma dazniausiai plaukai neslenka, o po gimdymo, maitinant pradeda slinkti 4u.gif
La.lune zinuteje kaip tik ir paaiskinta, kodel per pati nestuma neslenka plaukai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 26 spalio 2008 - 10:59
Sveikutes smile.gif
Turiu ir as sia problema. Plaukai slenka kuokstais. Ir pradejo vos porai savaiciu praejus po gimdymo. As tai siek tiek nerimauju. Nes mano plaukai ilgi ir ploni. Toks jausmas kad tuoj ju visai nebeliks. Kaip ir pas kitas, pas mane irgi plauku pilni namai. Vitaminus geriu nuolat ir pries nestuma, ir nestumo metu, ir dabar. Bet jie nuo plauku slinkimo neapsaugojo. Norejau isigyti vaistineje kokiu nors priemoniu,kad sumazintu slinkima, bet man grieztai pasake,kad negalima naudoti jokiu priemoniu jai maitini. Na sake plauti kaip ir visada sampunu, naudoti balzama ir viskas. O plaukai savaime nustos slinkti. Tai dabar belieka laukti, ir tiketis kad neliksiu plika g.gif Nerimavau ir del nagu, bet jie atvirksciai. Pradejo labai gerai augti ir pasidare stiprus. Nors pries nestuma ir iki gimdymo labai skilinejo ir luzinejo. Galiu dabar nors jais pasidziaugti biggrin.gif
Atsakyti
La.lune, labai idomiai parasei... smile.gif
Man tai taip ir buvo, kai tik baigiau maitinti(3 men.po gimdymo)iskart pradejau "sertis"kartu su suniu...tik mano plaukai ilgesni ir visur ju buvo pilna...fui.Jau 10men.tuoj mazylei, o man vis dar slenka plaukai...ojojoj, kaip nesmagu...Daktare sake kad nepades, nei vitaminai, nei niekas kitas, nes kiek turi iskristi, tiek ir iskris.Nauji ataugs.Blogiausia, kad planuojam jau antra, tai nespes sitie ataugt, kai vel prades slinkt... doh.gif
Atsakyti