Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(IngridaHA @ 2008 10 05, 22:23)
Sveikos mamytes,

Gerkite kalci ir rezultatas po savaites.Tikrai thumbup.gif .Man labai padejo,net augti plaukai greiciau  pradejo.
Sekmes
P.S>kalci reikia gert pries miegeli po 1 tabletyte. drinks_cheers.gif


o jei geriu ryte, tai poveikis ne toks pat? g.gif nes as geriu siaip kompleksa visu vitaminu, rytais. bet nelabai pastebiu dideli poveiki unsure.gif
Atsakyti
O ar galima ivykiams uzbegti uz akiu? Nelaukti, kol plaukai prades slinkti, o imtis kazko dar iki tol? Sampunai? Vitaminai? Kazin, ar uztenka tik tu vitaminu, kuriuos geria maitinancios?
Atsakyti
Nemanau, kad galima užbėgti įvykiams už akių. Jei bus lemta slinkti, tai ir slinks plaukučiai, o jei nea- tai ir neslinks. Jei maitini tai kitų vitaminų, aprt maitinančiai negalima. Man po pirmosios dukrytės plaukai net neslinko, o vat po antrosios gimimo vaje vaje Nu bet jau reikalai taisos mergytei 9,5 mėnesiuko, baigiau maitinti, tai dabar geriu vitaminus, Revlon harmoninių šampūnų, kondicionierių pasipirkau, efektas nerealus, o plaukai kokie gražūs. Beje plaukai atauginėja, po apačia jau gerą, storą grifkutę turiu. Na nebepergyvenu, plaukų tai turėjau labai daug, tad plika nepalikau, jaučiasi kad suskystėjo ir praretėjo, bet atauginėja ir gana sparčiai ir gausiai, tai manau viskas bus gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2008 10 06, 18:28)
o jei geriu ryte, tai poveikis ne toks pat?  g.gif  nes as geriu siaip kompleksa visu vitaminu, rytais. bet nelabai pastebiu dideli poveiki  unsure.gif


Sveikos,

As vitaminu irgi buvau nusipirkus schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif apsoliuciai nieko gero.O be to mano leliuka pradejo berti jau po pirmos savaites.Tad nusipirkau tik kalcio ir thumbup.gif
Kalci reiktu gert atskirai,nes jo yra daugiau,nei su bendrais vitaminais.ir butinai pries miega,nes tada daugiau isisavinama.
Tikrai rezultata pamatysi.
Maitinanati mama atiduoda beveik visus vitaminus vaikeliui,tad butina pasirupinti savimi.Kalcis ne tik plaukams ir nagams,jis sumazina zarnyno ligu rizika,apsaugo nuo kaulu retejimo ir dar daug kitu geru dalyku.
Kas abejoja-paskaitykite knygute "APIESVEIKA ZARNYNA LABAI RIMTAI"
Papildyta:
QUOTE(mamadina @ 2008 10 07, 11:14)
Nemanau, kad galima užbėgti įvykiams už akių. Jei bus lemta slinkti, tai ir slinks plaukučiai, o jei nea- tai ir neslinks. Jei maitini tai kitų vitaminų, aprt maitinančiai negalima.

Man nuo ju vaika taip isbere,kad baisu.

Man po pirmosios dukrytės plaukai net neslinko,

Turejai nemazas kalcio atsargas organizme,todel ir nslinko.

o vat po antrosios gimimo vaje vaje Nu bet jau reikalai taisos mergytei 9,5 mėnesiuko, baigiau maitinti, tai dabar geriu vitaminus, Revlon harmoninių šampūnų, kondicionierių pasipirkau, efektas nerealus, o plaukai kokie gražūs. Beje plaukai atauginėja, po apačia jau gerą, storą grifkutę turiu. Na nebepergyvenu, plaukų tai turėjau labai daug, tad plika nepalikau, jaučiasi kad suskystėjo ir praretėjo, bet atauginėja ir gana sparčiai ir gausiai, tai manau viskas bus gerai.  mirksiukas.gif


sekmes
Atsakyti
QUOTE(mamadina @ 2008 10 07, 13:14)
Nemanau, kad galima užbėgti įvykiams už akių. Jei bus lemta slinkti, tai ir slinks plaukučiai, o jei nea- tai ir neslinks. Jei maitini tai kitų vitaminų, aprt maitinančiai negalima. Man po pirmosios dukrytės plaukai net neslinko, o vat po antrosios gimimo vaje vaje Nu bet jau reikalai taisos mergytei 9,5 mėnesiuko, baigiau maitinti, tai dabar geriu vitaminus, Revlon harmoninių šampūnų, kondicionierių pasipirkau, efektas nerealus, o plaukai kokie gražūs. Beje plaukai atauginėja, po apačia jau gerą, storą grifkutę turiu. Na nebepergyvenu, plaukų tai turėjau labai daug, tad plika nepalikau, jaučiasi kad suskystėjo ir praretėjo, bet atauginėja ir gana sparčiai ir gausiai, tai manau viskas bus gerai.  mirksiukas.gif

Deja, bet nepaguodei smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

tas plauku slinkimas varo i nevilti, bet ne delto kad baisu butu ar ju dar kiek liks ant galvos, bet delto, kad ju jau pilni namai doh.gif net pas dukra pamperse kartais tenka ju rast, neisivaizduoju kaip jie ten papuola... ir deja niekas nuo slinkimo nepadeda doh.gif manau paprasciausiai reikia islaukt ax.gif
Atsakyti
Ir man slinko, didžiausiais kuokštais doh.gif Buvau skaičius, kad nuo plaukų slinkimo padeda želatinas. Tad bandžiau valgyti daugiau patiekalų kur yra želatino, įvairias želė. Taip pat pirkau specialaus skysčio nuo plaukų slinkimo, juo reikėjo įtrinti galvos odą. Jis buvo, atrodo, latviškas. Dabar tokio ir nematau pirkti schmoll.gif Jo poveikis buvo fantastinis bigsmile.gif Efektas buvo nerealus jau po poros savaičių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 07 spalio 2008 - 19:31
QUOTE(agne1984 @ 2008 10 07, 19:42)
Sveikos 4u.gif

tas plauku slinkimas varo i nevilti, bet ne delto kad baisu butu ar ju dar kiek liks ant galvos, bet delto, kad ju jau pilni namai doh.gif  net pas dukra pamperse kartais tenka ju rast, neisivaizduoju kaip jie ten papuola... ir deja niekas nuo slinkimo nepadeda doh.gif  manau paprasciausiai reikia islaukt ax.gif

taip,reikia islaukt,juk organizmas taip greit neatsistato.man irgi tas pats.nu db kai apsilankiau pas kirpeja,trupuciuka sumazejo slinkimas,gal padejo kirpimas.
Atsakyti
Turejau storus ir stiprius plaukus iki siol, nes dabar bijau galva plauti, plauku isslenka vos ne visa sauja, pradejau gerti kalci, tik nezinojau kad ji reikia pries miega vartoti.
Atsakyti
ir pas mane plaukai slenka tai net baisu doh.gif pilni namai, grindis reikia plauti i diena bent pora kartu doh.gif bet kirpeja mane jau is anksto apie tai ispejo, kad bus tarpas kai plaukai ims slinkti ir tu nieko nepadarysi, taip tiesiog buna.....ako tikrai nenupliksi, ju tau isslinks tiek kiek reikia ir ne daugiau...po to prades augti nauji, tvirtesni ir sveikesni....taip kad as nieko ir nedarau, laukiu kol pats organizmas viska sutvarkys kaip turi but ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tomulexxx @ 2008 10 08, 18:42)
ir pas mane plaukai slenka tai net baisu doh.gif  pilni namai, grindis reikia plauti i diena bent pora kartu doh.gif  bet kirpeja mane jau is anksto apie tai ispejo, kad bus tarpas kai plaukai ims slinkti ir tu nieko nepadarysi, taip tiesiog buna.....ako tikrai nenupliksi, ju tau isslinks tiek kiek reikia ir ne daugiau...po to prades augti nauji, tvirtesni ir sveikesni....taip kad as nieko ir nedarau, laukiu kol pats organizmas viska sutvarkys kaip turi but ax.gif


laba diena 4u.gif
pas mane tas pats doh.gif irgi užeina toks slinkimo laikas ir viskas, bet dar tokio kaip dabar nebuvo niekad, tai šiandien nusipirkau ampulių su placenta, kad įtrinti į galvos odą, gal nuo slinkimo ir nelabai padės, bet gal vitaminų gaus šaknys. Žiūrėsim kaip bus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos... 4u.gif
Pasmane irgi slenka plaukai, kiek pajegia unsure.gif
Kazkaip uzsisnekejau su gine apie tai, tai ji ir sako, po gimdymo po 3 menesiu yra normalu, kad plaukai slenka ir tai trunka 3 menesius, zodziu dar beveik menesis manes laukia ir sake galima gert geriausius vitaminus, naudot brangiausius sampunus ir pan. vistiek jie slinks, nes per nestuma neslino ir mazdaug ju per daug priaugo ir vat siame laiko tarpe jie isslenka... tai va taip man ji viska isaiskino...bet as vistiek geriu vitaminus plaukam, tai kad ir slenka, bet pradejo blizget labai! ax.gif
Atsakyti