Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

man irgi labai stipriai krito doh.gif bet db jau 3 menesisi kaip vitaminus geriu ir situacija gereja, slenka, bet jau zymiai maziau mirksiukas.gif
tik nelebai kaip "pukiukai" atrodo ant smilkiniu kurie lenda po slinkimo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Man taip pat be galo slenka plaukai. Visi namai pilni mano plauku. Jei paimu savo kudiki ant ranku, jo rankytese iskart buna mano plaukai.... doh.gif Man nepadeda nei vitaminai, nei specialus sampunai. Matyt teks palaukti, kol organizmas pats susitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(aistulia.b @ 2008 09 15, 11:32)
Sveikos mamytes,

Man taip pat be galo slenka plaukai. Visi namai pilni mano plauku. Jei paimu savo kudiki ant ranku, jo rankytese iskart buna mano plaukai....  doh.gif Man nepadeda nei vitaminai, nei specialus sampunai. Matyt teks palaukti, kol organizmas pats susitvarkys.

As taip pat laukiu, kol susitvarkys, bet abejoju...Po gimdymo jau 1mir4 men., o plaukai slenka ir slenka...Nakciai susirisu plaukus, nes visur ju buna pilna, net vaiko sauskelnese...Geriau Perfektil - nulis rezultatu... verysad.gif
Atsakyti
Nuo gimdymo praejo 8 men.su trupuciu, daugiau plauku kristi pradejo apie 3 men. po, o dabar tai peraugo i katastrofa...pries kokias 3 sav. pradejo labai gausiai kristi plaukai, net sakyciau slinkti.Atrodo ruduo - daug naturaliu vitaminu vartoju, o se tau...
Atsakyti
Na, as praeita savaite nusipirkau cia rekomenduotus vitaminus PANTOGAR, uz kuriuos teko sumoketi virs 100 lt menesiui doh.gif , info lapelyje rasoma, kad juos vartoti bent 3-6 men, kad pajaustum rezultatus. Tai ziuresim kas is to gausis, tikiuosi bus verta isleistu pinigu.
Atsakyti
sveikos,

man plaukai kuokstais slenka nustojus maitinti doh.gif Kirpeja pasake kauke: paimti ricinos aliejaus ir zaliosios citrinos sulciu lygiomis dalimis ismaisyti ir apie 30 min pries plovima siuo misiniu istrinti galva. Bet reikia trinti tik galvos oda, netepkite plauku, nes ricinos aliejus sunkiai issiplauna. Aisku virsuj plaukai truputi issiteps, bet nieko tokio, svarbu nesugalvoti plauku galiuku "pamaitinti", nes tikrai tai naudos neduos...

As jau susipirkau produktus, bandysiu daryt...
Atsakyti
man irgi po gimdymo kuokstais krito plaukai... i nevilti vare.. tai vaistinej kapsules pirkdavau pries ir po kiekvieno galvos plovimo trindavau galvos oda, ir PRIORINA is vokietijos susiorganizavau, sugeriau daugiau nei menesi, ir sampunus tik is kirpejos nuo slinkimo naudojau, nu gal kazkiek ir sustabde ta slinkima g.gif tik nezinia, ar visos priemones, ar savaime susitvarke. sako, sugris hormonai po gimdymo i savo vietas, nustos ir plaukuciai slinkti. o kuriems lemta iskristi - tie iskris, ataugs nauji 4u.gif maziau stresuokim, nes stresas slinkimo nestabdo lotuliukas.gif
Atsakyti
Man po pirmo gimdimo kiek pradejo slinkti plaukai. Nagai silpnesni pasidare ir dar po metu lekiau i stomotologini pora dantu aptvarkiau (plomba nauja ir sena sutvarke).
Tai po gimdimo kelis menesius pageriau kalciju (ten berods toks papildas 3 viename: kalcijus, cinkas ir gal magnis?). Atsistate ir net sustiprejo plaukai. bigsmile.gif

O po antro gimdimo tai is karto pradejau gerti kalciju, tai po metu tik 1/4 kruminio danties luzo lotuliukas.gif Stomotologai aisku greit sutvarke. Tai tik tokie "nuostoliai" ir buvo. Plaukai jau nebeslinko.
(Abu vaikus maitinau iki puses metu, bet po pirmo gimdimo nenormaliai daug pieno turejai. Buvo toks perteklius, kad vaikas nesuvartodavo, tai tekdavo i kriaukle per para sumoje 700- 1000 mililitu ispilti blink.gif )

Is viso po gimdimo susilpneja organizamas. Pora metu reikia labai saugotis lygu, persalimo ir pan. Jei plaukai silpni, tai geriau kuriam laikui atsisakyti plauku dazymo, arba dazyti tik sruogomis (o ne visus).
As tai jaunysteje turejau super grazius plaukus. Tai po dazymu ir 2 gimdimu jau buvo nekokie... unsure.gif Tai nustojau dazyti, sustiprinau kiek prieziura ir va po 2 metu (po paskutinio gimdimo) atsistate plaukai bigsmile.gif .
Po 2 vaiko gimimo nustojau dazyt ir atauginau naturalius. Tai pirma, kas krito i akis, tai patamsejo plaukai kokiais 2-3 tonais. blink.gif Buvau ryski blondine, o pasidariau vos ne briunete. blink.gif Bet per 2 metus atauginau ir atsistate mano blondiniska spalva. bigsmile.gif
Aisku, jau neturiu tos jaunatviskos "seveliuros", bet rezultatas zymiai geresnis, nei tikejausi. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l.jelena: 26 rugsėjo 2008 - 21:28
baisus tas dalykas,kai slenka plaukai blink.gif kol laukiausi,tai plaukai ir nagai mano buvo thumbup.gif ir po gimdymo dar metus buvau gerai,o jau poto tai buvo baisu kriaukle ir dusas net uzsikimsdavo nuo mano plauku. unsure.gif ir ko tik as neisbandziau g.gif bet mano drauge dirba euro vaistineji,tai ji man pasiule viena sampuna jo pavadinimas BIO+ Tikrai rezultas thumbup.gif jo kaina 30lt siuliciau pabandyti.
Atsakyti
Nu ką atidirbau maitinau dukrelę iki 9 mėnesių, jau savaitė kai baigėsi pienelis. Nusipirkau eurovaistinėj Vega vitaminų dabar akcija, na man seniau jie čiki būdavo, gera jų sudėtis, dabar pradėsiu valgyt vitaminus jau ir dėl plaukų, nes nuo 4 mėnesių plaukai dar slinkt nepraėjo. Na kuokštais nekrenta super žiauriai neslenka bet vistiek slenka
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Gerkite kalci ir rezultatas po savaites.Tikrai thumbup.gif .Man labai padejo,net augti plaukai greiciau pradejo.
Sekmes
P.S>kalci reikia gert pries miegeli po 1 tabletyte. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaHA @ 2008 10 05, 23:23)
Sveikos mamytes,

Gerkite kalci ir rezultatas po savaites.Tikrai thumbup.gif .Man labai padejo,net augti plaukai greiciau  pradejo.
Sekmes
P.S>kalci reikia gert pries miegeli po 1 tabletyte. drinks_cheers.gif

Bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti