Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

nu nezinau, nepritarsiu, toms kurios sako, kad cia pogimdyvinis plauku slinkimas - man asmeniskai kaip pradejo po gimdymo slinkti tai po siai dienai slenka, ir ne siaip o tikraja to zodzio prasme kuokstais doh.gif nebeturiu puses savo plauku verysad.gif dabar kai pamaciua kiek rimta situacija, bandysiu naudoti vichy plauku seruma, sampuna ir kondicionieriu nuo slinkimo unsure.gif beje po gimdymo praejo du metai blink.gif
Atsakyti
aha man irgi slenka toks jausmas kad namie suni turiu kur pazvelgsi visur mano plaukai, vakar nusipirkau fitoval sampuna meginsiu gal pades otai visai nupliksiu
Atsakyti
kai issidziovinu plaukus su dziovintuvu, reikia per grindis su ranka prasieiti... unsure.gif Nes ant ju buna pilna mano plauku. o ir per diena cie prabraukiu , nes isslenka... unsure.gif Ant kiek per nestuma susitvarke buvo ir pamirsau, kas yra plauku slinkimas, ant tiek dabar - doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
man irgi kuokstais slinko ir po pirmo ir po antro gimd. dabar jau siek tiek maziau ,bet dar slenka doh.gif naudojau fitoval sampuna ir vitaminus blink.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Dabar vel pareklamuosiu PANTOGAR vitaminus. Kai as sitiek visko panaudojus doh.gif Plaukai slinko ir po pirmo, ir po antro gimdymo. Tik, kad po antro siek tiek trumpiau, nes atradau stebuklinguosius vitaminus. Aisku, vienom mamytem susitvarko savaime, kitoms gi - butinai reikia papildomai kazka pradeti naudoti, bet svarbiausia atrasti ,kad ta priemone, vitaminai ar kokie papildai jums tikrai tinka ir padeda, nes man tai ui kiek visko buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigita @ 2008 08 28, 12:44)
Labukas 4u.gif

Dabar vel pareklamuosiu PANTOGAR vitaminus. Kai as sitiek visko panaudojus doh.gif  Plaukai slinko ir po pirmo, ir po antro gimdymo. Tik, kad po antro siek tiek trumpiau, nes atradau stebuklinguosius vitaminus. Aisku, vienom mamytem susitvarko savaime, kitoms gi - butinai reikia papildomai kazka pradeti naudoti, bet svarbiausia atrasti ,kad ta priemone, vitaminai ar kokie papildai jums tikrai tinka ir padeda, nes man tai ui kiek visko buvo doh.gif



thumbup.gif man ir pantogar labai padejo . koki menesi slinko plaukai kuokstais ,nezinojau net ka daryti - galvojaU plika liksiu blink.gif pasiskaiciau apie juos atsiliepimu ir nusipirkau. geriau du menesius kasdien po 3 kapsules doh.gif ir nebeslenka, vienas kitas plaukelis lieka sepety po sukavimosi tik ir kiek nauju plauku matosi atauga tongue.gif o ir svelnesni pasidare -anksciau buvo kaip stagarai pasidare, issauseje doh.gif
Atsakyti
Sveikutes ,man jau beveik meteliai po gimdymo ir turiu ta pacia problema -plaukai kuokstais slenka.Bandziau ir ciameryciu vandeni (gal per trumpai)ir sampunus ir tt...vitaminu gert negaliu kuriuose yra B grupes vitaminu nes beria vaika tai vaistinej klausiau ka daryt tai dave vitaminu kalcis+magnis+cinkas ir fitoval firmos sampuna bei losjona (juo reikia itrinti saknis)vienam itrinimui reikia sunaudoti nemaziau kai 5 ml ir susaudojus 1 buteliuka(pakuotej yra 2)plaukai sumazejo slinke. Dar slenka ,bet jau nebetaip taigi tikiuos, kad baigus antraji padetis pasitaisys .nors siaip tai jis nera is pigiu viena pakuote kainuoja apie 30 lt (losjono) bet man padeda smile.gif
Atsakyti
Naman ne be taip žiauriai slenka ale vistiek rankioju tuos rupužes visur, dar kol kas maitinu, tad su vitraminais ir ttt negaliu, dab nusipirkau natūralaus jojobos aliejaus galima su juo ir kaukes plaukams ir šiaip įtrinti po trinkimo sako viskam ir veidui ir kūnui tinka nebereikia jokių daugiau kremų, na žiūrėsiu kaip poveikis
Atsakyti
QUOTE(banginiukas @ 2008 08 25, 09:57)
nu nezinau, nepritarsiu, toms kurios sako, kad cia pogimdyvinis plauku slinkimas - man asmeniskai kaip pradejo po gimdymo slinkti tai po siai dienai slenka, ir ne siaip o tikraja to zodzio prasme kuokstais  doh.gif nebeturiu puses savo plauku  verysad.gif dabar kai pamaciua kiek rimta situacija, bandysiu naudoti vichy plauku seruma, sampuna ir kondicionieriu nuo slinkimo  unsure.gif beje po gimdymo praejo du metai  blink.gif


stenkis naudoti kuo naturaliasnius produktus- augalinius. pabandyk aurokose nusipirkti rusiskus " aptecka" produktus, aliejus plaukams, sampunas, balzamas. dar pamegink "placentos" ampoles, ju reikia bent kokias 8 pabandyt. ( na dauguma viena panaudoja ir sako schmoll.gif nepadeda ) mirksiukas.gif
Papildyta:
pirmo nestumo metu plaukai slinko saujom, galvojau kol pagimdysiu basa busiu doh.gif , kai pagimdziau palaipsniuj atsistate. dabar vel laukiuosi- iki antro pastojimo plaukai slinko, o kai jau pastojau schmoll.gif ne plaukelis neiskrito, tiesiog jau norisi kad ju maziau butu blink.gif , atrodau kaip budelis doh.gif , jeigu isplauta galva ir netiesinti plaukai doh.gif
Atsakyti
po gimdymo man ir pradejo labai slinkti plaukai ju buvo pilna visur,naudojau sampuna,seruma fitoval nepadejo,geriau vitaminus irgi nieko,tik dabar kai praejo puse metu po gimdymo jau truputi sumazejo slinkimas,tikiuosi su laiku visai nustos slinkt.manau jau isslinko tie kurie turejo isslinkt ir vikas smile.gif
Atsakyti
nuo gimdymo praejo 2m., bet plaukai vis tiek slenka doh.gif ne kuokstais, bet smarkiai verysad.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
mano plaukai nebuvo labai stori,bet po gimdymo visai slenka schmoll.gif bandziau visokiu priemoniu ir nieks nepadejo. Pasisviesinau siek tiek,kad daugiau atrodytu ir laukiu geresniu laiku smile.gif vis tikiuosi,kad ataugs zymiai daugiau tongue.gif
Atsakyti