Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(elenuxus @ 2008 08 17, 19:33)
Tokia kauke galiu parekomenduoti plauku stiprinimui, ypac po gimdymo.Kelis menesius nekrito plaukai, tai net apsidziaugiau, kad isvengsiu sito "malonumo"... doh.gif Bet...
Taigi :1 trinys, 1 ar 1.5 sauksto majonezo, jei riebus plaukai - saukstas medaus, jei sausi - saukstas aliejaus.Sumaisyti ir istepti plaukus pries trinkima, laikyti apie valanda siltai aprisus,ypac saknis gerai istepti.Aisku, ilgiem plaukam sita doze reikia dvigubinti ar trigubinti.
Gal pades kuriai, kas megsta naturalias priemones. mirksiukas.gif



Idomus variantas g.gif O sakykit, kaip daznai sia kauke reiktu darytis, pries kiekviena trinkima ar galima ir reciau? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Teta Anna @ 2008 08 17, 19:20)
O man labai padeda Orising serumas. Aš visą liniją: šampūną, balzamą ir serumą naudojau ir po gimdymo ir dabar vėl naudoju, nes kuoštais ėmė slinkti, nors jau pusė metų nemaitinu...
Ir išvis, ne viena džiaugėsi, kad serumai nuo plaukų slinkimo padeda. Eurovaistinėje, savaitgaliais, 15 procentų nuolaidos būna kosmetikai ir higienos prekėms, tai ten perku.



O gal uztektu tik to Orising serumo nuo slinkimo tose ampulese? Ar efektyviau visa linija butu naudoti, kaip jus darot? Ka patartumet is jusu pacios ir jusu pazystamu patirties?
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 08 17, 12:12)
O tai gal kas pasakys, kur ta sivorotka nusipirkti galima? Vaistinese, ar kokiam Droge, ar kazkur kitur?  4u.gif

Nupirkau sivorotka. Lietuviskaj raso kad tai serumas. Tai faktiskai visi sneka apie ta pati
Atsakyti
na man jau baigia nustoti smukti plaukai thumbup.gif net vyras tuo labai dziaugiasi biggrin.gif nieko nenaudojau ir nenaudoju. gydytoja pasake, kad tai naturalu nes nestumo metu nustoja smukti plaukai tad dabar jie turi iskristi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglel @ 2008 08 22, 21:45)
na man jau baigia nustoti smukti plaukai thumbup.gif  net vyras tuo labai dziaugiasi biggrin.gif nieko nenaudojau ir nenaudoju. gydytoja pasake, kad tai naturalu nes nestumo metu nustoja smukti plaukai tad dabar jie turi iskristi mirksiukas.gif




O sakykit, kiek laiko tie plaukai jums slinko, nuo keliu menesiu? Nes as tai pries kelias savaites pastebejau, kad kazkas negerai su tais mano plaukais darosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 08 22, 22:42)
O sakykit, kiek laiko tie plaukai jums slinko, nuo keliu menesiu? Nes as tai pries kelias savaites pastebejau, kad kazkas negerai su tais mano plaukais darosi  g.gif


na man plaukai pradėjo slinkti kai sūnui suėjo 3 mėnesiai (dabar jam 5mėn), bet plaukai vis dar slenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 08 22, 23:42)
O sakykit, kiek laiko tie plaukai jums slinko, nuo keliu menesiu? Nes as tai pries kelias savaites pastebejau, kad kazkas negerai su tais mano plaukais darosi  g.gif

na plaukai pradejo slinkti, kai sunui suejo kokie 3menesiai, o dabar tai jam jau 5menesiai ir plaukai smunka tik kai issiplaunu galva mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglel @ 2008 08 22, 19:45)
gydytoja pasake, kad tai naturalu nes nestumo metu nustoja smukti plaukai tad dabar jie turi iskristi mirksiukas.gif


Vat man irgi atrodo, kad pogimdyvinis plaukų slinkimas yra natūralus dalykas; nemanau, kad kažkokios priemonės nuo plaukų slinkimo padėtų - jau kiek lemta plaukų išslinkt, tiek ir išslinks... Gaila... Pas mus namie irgi mano plaukų VISUR doh.gif Atsibodo jau ir rankiot doh.gif Bet reikia išlaukti - tikiuosi belaukiant visiškai plika nepaliksiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eglel @ 2008 08 23, 17:05)
na plaukai pradejo slinkti, kai sunui suejo kokie 3menesiai, o dabar tai jam jau 5menesiai ir plaukai smunka tik kai issiplaunu galva mirksiukas.gif

man taip pat pradejo linkti plaukai, bet as nepergyvenu mano plauku daug tai nieko tokio kad ir isslinks, bet kad jau atsibodo rankioti tai faktas unsure.gif ju visur unsure.gif
Atsakyti
as dar tik laukiuosi, bet plaukai tai jau dabar slenka kuosktais, kolege "paguode" sako, kai pagimdysi-isvis be plauku liksi doh.gif Kirpeja linkciojo galva-toks jau nestumas, nieks nepadeda doh.gif
Atsakyti
Reikia tiesiog išlaukti. Gėriau vitaminus - nepadėjo. Slinko apie puse metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2008 08 23, 08:04)
na man plaukai pradėjo slinkti kai sūnui suėjo 3 mėnesiai (dabar jam 5mėn), bet plaukai vis dar slenka  g.gif


Man irgi pradejo slinkti, kai mazei buvo 3 men.Per visa nestuma buvo labai grazus... blink.gif O dabar liko penki plaukai, ir tie patys suristi, kad nenukristu doh.gif
Atsakyti
Na va, taip ir nebezinau ka daryti, ar gydyti plaukus nuo slinkimo, ar tiesiog palaukti g.gif
Atsakyti