Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

ir as laistau asaras del plauku verysad.gif ju visur pilna , net pupos rankytese atsiranda doh.gif pilni namai.....kuokstais slenka, o dar kai iki liemens ilgi tai isvis unsure.gif , visko bandziau tai geriu vitaminus futura silica jie man iki nestumo labai plaukus atgaivine buvo nagus, oda....prasiau kirpejos gelbeti tai ji man patare uzsisakyti davines firmos priemones jos nepigios bet tikrai poveiki jauciu thumbup.gif ji irgi nesenai gimdzius taip pat sako sutvirtejo saknys as sampuma Vas tos firmos ir Vag geli saknim naudoju 2sav bet efektas man jauciasi thumbup.gif dar randu plauku bet jau netiek.....ziuresim kaip bus toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 14 rugpjūčio 2008 - 13:06
man parejus 4 menesiams po gimdymo pradejo slinkti plaukai,i lauka eidavau net sukuotis nes po sukavimo pilni namai budavo plauku,kirpeja sake pabandyk nusipirkti sivorotka''uzrasas rusiskas'' 10lt jis tekainuoja,na ir ka jau po poros dienu jauciau kad pagerejo,menesi laiko kazkur panaudojau as ji ir viskas vel ciki bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Man irgi panasiai...per nestuma plaukai buvo labai atsigave..ir siaip niekada nesiskundziau ju slinkimu...O vat, po gimdymo praejus trims menesiams slenka taip,kad bijau visiskai nuplikti verysad.gif Dar ir oda labai issausejo, beria...jau net nebezinau ka ir bedaryti..Daktare sako, jog viskas susitvarkys kai baigsiu maitinti...bet iki to laiko galiu visai nuplikti schmoll.gif doh.gif
Papildyta:
Gal kas zinot ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(burbulliukas @ 2008 08 16, 16:14)
Man irgi panasiai...per nestuma plaukai buvo labai atsigave..ir siaip niekada nesiskundziau ju slinkimu...O vat, po gimdymo praejus trims menesiams slenka taip,kad bijau visiskai nuplikti verysad.gif  Dar ir oda labai issausejo, beria...jau net nebezinau ka ir bedaryti..Daktare sako, jog viskas susitvarkys kai baigsiu maitinti...bet iki to laiko galiu visai nuplikti schmoll.gif  doh.gif
Papildyta:
Gal kas zinot ka daryti?

Nu man atrodo cia daug patarimu ka dariti. Gerk vitaminus, butinai balzama atstatanti, nes matit maziukas visus sulcius isciulpia net is plauku. Kaukes. Maziau feno naudok. Geriausej butu nedaziti, hemiskai nesukoti, nes plaukai ir taip silpni o jai jos dar kankinsi tai kazin kas liks. Nors palei save zinau kaip noresi ko greiciau atsigauti. Ir zinok kol maitinsi bus taip, visems taip, kaip baigsi nustos. Is savo patirtes rasau. Sekmes! Kantribes!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2008 08 14, 16:14)
man parejus 4 menesiams po gimdymo pradejo slinkti plaukai,i lauka eidavau net sukuotis nes po sukavimo pilni namai budavo plauku,kirpeja sake pabandyk nusipirkti sivorotka''uzrasas rusiskas'' 10lt jis tekainuoja,na ir ka jau po poros dienu jauciau kad pagerejo,menesi laiko kazkur panaudojau as ji ir viskas vel ciki bigsmile.gif  4u.gif

gal ir man reiks ka nors panasaus nusipirkt, ziuriu cia ir pigus labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2008 08 14, 15:14)
nusipirkti sivorotka''uzrasas rusiskas'' 10lt jis tekainuoja,na ir ka jau po poros dienu jauciau kad pagerejo,menesi laiko kazkur panaudojau as ji ir viskas vel ciki bigsmile.gif  4u.gif



O kas cia per daiktas "sivorotka"? Gal galima detaliau ji apibudinti ir kur ji rasti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 08 16, 22:32)
O kas cia per daiktas "sivorotka"? Gal galima detaliau ji apibudinti ir kur ji rasti?  mirksiukas.gif

Klaipedoj maciau rusu kosmetikos parduotuvej. Seip "syvorotka" tai kaip kefiras lietuviskai. bet kazin ar tas pac?
Atsakyti
O tą sivorotką gal daugiau mamyčių naudoja?Kur Šiauliuose jo ieškoti?Man irgi baigia išslinkti plaukai ir vonia po mano maudynių užsikiša dažnai.Žodžiu,ne kas verysad.gif Vis dar maitinu,tikiuos,nenupliksiu.
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 08 16, 21:32)
O kas cia per daiktas "sivorotka"? Gal galima detaliau ji apibudinti ir kur ji rasti?  mirksiukas.gif

Syvorotka išvertus į lietuvių kalbą paprasčiaisios pasūkos biggrin.gif Bet rūsiškai žodis sivorotka nauduojamas ir kosmetologijoje. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 17 rugpjūčio 2008 - 10:07
O tai gal kas pasakys, kur ta sivorotka nusipirkti galima? Vaistinese, ar kokiam Droge, ar kazkur kitur? 4u.gif
Atsakyti
O man labai padeda Orising serumas. Aš visą liniją: šampūną, balzamą ir serumą naudojau ir po gimdymo ir dabar vėl naudoju, nes kuoštais ėmė slinkti, nors jau pusė metų nemaitinu...
Ir išvis, ne viena džiaugėsi, kad serumai nuo plaukų slinkimo padeda. Eurovaistinėje, savaitgaliais, 15 procentų nuolaidos būna kosmetikai ir higienos prekėms, tai ten perku.
Atsakyti
Tokia kauke galiu parekomenduoti plauku stiprinimui, ypac po gimdymo.Kelis menesius nekrito plaukai, tai net apsidziaugiau, kad isvengsiu sito "malonumo"... doh.gif Bet...
Taigi :1 trinys, 1 ar 1.5 sauksto majonezo, jei riebus plaukai - saukstas medaus, jei sausi - saukstas aliejaus.Sumaisyti ir istepti plaukus pries trinkima, laikyti apie valanda siltai aprisus,ypac saknis gerai istepti.Aisku, ilgiem plaukam sita doze reikia dvigubinti ar trigubinti.
Gal pades kuriai, kas megsta naturalias priemones. mirksiukas.gif
Atsakyti