Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(mamadina @ 2008 08 05, 19:50)
O žindyvėms kaip ar tinka??? Man kiek gydytoja sakė, kad apart Mamavito ir žuvies taukų nieko negaliu gerti, o ir ampulės nerekomenduojamos- vat tada jau bėda. Taip pat sakė, kad nesvarbu žindai ar nea, plaukai slenka ir nežindančioms mamoms, tiesiog nėštumo metu mirę plaukai vistiek iškris kad ir ką bedarytum.



Na, notacijoje parasyta , kad galima maitinancioms tik reikia pasitarti su gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(Vigita @ 2008 08 05, 20:53)
Na, notacijoje parasyta , kad galima maitinancioms tik reikia pasitarti su gydytoju.

aišku reikė pasitarti- aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigita @ 2008 08 05, 20:53)
Na, notacijoje parasyta , kad galima maitinancioms tik reikia pasitarti su gydytoju.

Labutis mirksiukas.gif Jeigu parašyta reikia pasitartis su gydytoju...vadinasi nelabai patartina doh.gif Maitinančioms mamytėms galima tik specialius vitaminus gerti. Aš norejau nakvišos pagerti tai pasake kad geriau nerizikoti blink.gif Vadinasi mums mamoms reikia kentieti ( tik plauku tikrai labai gaila cray.gif )Aš jau nemaitynu ,bet greitai tapsiu plika topsecret.gif .Reikes ir man pabandyti tos stebuklingus vitaminus pagerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 05, 22:00)
Labutis mirksiukas.gif Jeigu parašyta reikia pasitartis su gydytoju...vadinasi nelabai patartina doh.gif Maitinančioms mamytėms galima tik specialius vitaminus gerti. Aš norejau nakvišos pagerti tai pasake kad geriau nerizikoti blink.gif Vadinasi mums mamoms reikia kentieti ( tik plauku tikrai labai gaila cray.gif )Aš jau nemaitynu ,bet greitai tapsiu plika topsecret.gif .Reikes ir man pabandyti tos stebuklingus vitaminus pagerti 4u.gif


Tikari butinai pabandyk, kas liecia plauku slinkima, tai patirti tikrai ne menka turiu, (visgi du vaikuciai), ir kai daktarai sako, kad viskas susitvarkys reikia tik islaukti momenta, arba ,kad taip turi buti, tai tikrai ne tiesa. Aisku, kai kurioms mamytems tikrai susitvarko savaime, bet tikrai nemazai ir tokiu, kurioms labai ilgai neatsistato. O as isbandziau tikrai nemazai ir vitaminu, ir papildu, netgi plauku sruoga i Maskva siunciau, issiaiskinti slinkimo priezasti...
Atsakyti
QUOTE(Vigita @ 2008 08 06, 09:31)
Tikari butinai pabandyk, kas liecia plauku slinkima, tai patirti tikrai ne menka turiu, (visgi du vaikuciai), ir kai daktarai sako, kad viskas susitvarkys reikia tik islaukti momenta, arba ,kad taip turi buti, tai tikrai ne tiesa. Aisku, kai kurioms mamytems tikrai susitvarko savaime, bet tikrai nemazai ir tokiu, kurioms labai ilgai neatsistato. O as isbandziau tikrai nemazai ir vitaminu, ir papildu, netgi plauku sruoga i Maskva siunciau, issiaiskinti slinkimo priezasti...

Na ir ką tyrimai rodė g.gif O dėl nėštumų ir laikotarpių po jų tai drįsčiau pasiginčyti. Man po pirmosios dukrelės plaukai visiškai neslinko, o dabar tai baisu. Dabar plaukai praratėjo ir šukuosena nebestovi lotuliukas.gif , bet visa kakta ir paausiai jau apžėlę naujais, tai manau plaukai atsigaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadina: 06 rugpjūčio 2008 - 09:47
QUOTE(mamadina @ 2008 08 06, 10:46)
Na ir ką tyrimai rodė  g.gif O dėl nėštumų ir laikotarpių po jų tai drįsčiau pasiginčyti. Man po pirmosios dukrelės plaukai visiškai neslinko, o dabar tai baisu. Dabar plaukai praratėjo ir šukuosena nebestovi  lotuliukas.gif , bet visa kakta ir paausiai jau apžėlę naujais, tai manau plaukai atsigaus


Na, tyrimai parode, kad truksta elemento Kobalto, o Cinko per daug, tai prisipirkau papildu, bet nieko nepadejo, plius dar atsiradio naktinis prakaitavimas ir sirdis "lapatuoti" pradejo, tai meciau viska... Tai tik Pantogar ir padejo... thumbup.gif
Na, jei pas tave taip jau zelia plaukeliai tai tikrai atsistatys, nes pas mane ir tokiu nebuvo... verysad.gif


user posted image

Atsakyti
sveikutes,

man tai slinkti plaukai pradejo pries menesi ir vis dar slenka... Geriu ir as Pantogar vitaminus (beje, pati maitinu vaikeli) po 2 per diena, nors raso, kad norma yra 3 per diena. Dar geriu Elevit Pronatal viena vitamina per diena. Vis dar laukiu, kada pageres, nes vis dar slenka kaip slinko... verysad.gif matyt, turi isslinkti negyvi plaukeliai...
Papildyta:
beje, Elevit pronatal geriu kas antra diena, nes mano gydytoja sake, kad nepadauginciau po to vitaminu ir kad vaikeliui neatsilieptu... Gydytoja sake, kad resultatas turetu buti po menesio ar po dvieju, tai jau bus tuoj menuo kaip geriu - bet vis dar nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy123 @ 2008 08 06, 12:14)
sveikutes,

man tai slinkti plaukai pradejo pries menesi ir vis dar slenka... Geriu ir as Pantogar vitaminus (beje, pati maitinu vaikeli) po 2 per diena, nors raso, kad norma yra 3 per diena. Dar geriu Elevit Pronatal viena vitamina per diena. Vis dar laukiu, kada pageres, nes vis dar slenka kaip slinko...  verysad.gif  matyt, turi isslinkti negyvi plaukeliai...
Papildyta:
beje, Elevit pronatal geriu kas antra diena, nes mano gydytoja sake, kad nepadauginciau po to vitaminu ir kad vaikeliui neatsilieptu... Gydytoja sake, kad resultatas turetu buti po menesio ar po dvieju, tai jau bus tuoj menuo kaip geriu - bet vis dar nieko verysad.gif

Na jei maitini, tai tavo vietoj tikrtai gerai pamastyciau sitiek vitaminu gerti g.gif manau nelabai gerai, o ir pati sakai kad poveikio nepastebi, tad ir manau , kad isslinks tie kam lemta isslinkti, o vitaminais pastiprinsi ataugancius, o del vaikelio, tai verta susimastyti, nes juk per piena ir jis gauna doze net ant cemeryciu vandens parasyta kad nerekomenduojama zindyvems, nors ten ant odos tepti reikia, tai sakau nezinau nezinau g.gif atsargiai
Atsakyti
QUOTE(mamadina @ 2008 08 06, 16:54)
Na jei maitini, tai tavo vietoj tikrtai gerai pamastyciau sitiek vitaminu gerti  g.gif  manau nelabai gerai, o ir pati sakai kad poveikio nepastebi, tad ir manau , kad isslinks tie kam lemta isslinkti, o vitaminais pastiprinsi ataugancius, o del vaikelio, tai verta susimastyti, nes juk per piena ir jis gauna doze net ant cemeryciu vandens parasyta kad nerekomenduojama zindyvems, nors ten ant odos tepti reikia, tai sakau nezinau nezinau  g.gif atsargiai


na, as konsultavausi su vaistininke ir su savo gydytoja, tai sake, kad tikrai galiu gerti. Jei gydytoja butu neleidusi gerti, tai tikrai nebuciau gerus ax.gif ji man ir pasake, kad gerciau Elevit vitaminus kas antra diena, o Pantagor vitaminus tik 2 per diena.
Atsakyti
Man plaukai pradejo labai slinkt, kai suneliui buvo 3 menesiukai. Buvau jau supanikavus, nes atsikeldavau ryte, o ant pagalves pilna mano plauku, namuose visur buvo galima rast mano plauku doh.gif . Siaip nieko nedariau ir kai vaikuciui suejo 6 menesiukas plaukai slinkt nustojo. Tiesiog kaip pagal grafika viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadina @ 2008 08 06, 10:46)
Na ir ką tyrimai rodė  g.gif O dėl nėštumų ir laikotarpių po jų tai drįsčiau pasiginčyti. Man po pirmosios dukrelės plaukai visiškai neslinko, o dabar tai baisu. Dabar plaukai praratėjo ir šukuosena nebestovi  lotuliukas.gif , bet visa kakta ir paausiai jau apžėlę naujais, tai manau plaukai atsigaus

Laba.Man irgi panašiai kaip ir tau. Po pirmo vaiko tik girdejau iš kitu mamyčių kad "oj kaip plaukai slinka" o man net dar pagražejo plaukai blink.gif O dabar po antro tai jau du etapai kai plaukai slinka. Kada trys mėnesiai jam būvo pradejo slinkti ,paskui lig ir sumažejo slinkimas , o dabar jau gerus du mėnesius taip slinka kad verkti norisi. Ir dar kada tokie gražus plaukai būvo ,visi tik ir gyre ax.gif o dabar jau net plikimus matau doh.gif Ir pati jaučiu kada šukoju kad labai mažai ju liko,o anksčiau tai negalejau į ranką paimti .
Dar vieną pastabą , jeigu turit su skydliauke problema irgi plaukai labai slinka. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 06 rugpjūčio 2008 - 22:39
Plaukai slinko tol, kol maitinau vaikus (viena 11 men, kita 10 men). Buvau beveik nuplikusi verysad.gif . Kai baigiau maitinimu, po kokio menesio plaukai nustodavo slinkti bigsmile.gif
Atsakyti