Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(drugelisxxx @ 2008 06 06, 14:59)
Aš plinku, vaikas plinka, šuo plinka, gal čia užkrečiama hihihi.gif  hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas mane tik vaikas nustojo plikti, bet šuo pradėjo šertis ir as pradėjau plikti doh.gif gerai, kad stori plaukai tai gal visai nenupliksiu biggrin.gif
Atsakyti
man taip pat labai smuko plaukai, net buvau issigandusi... kadangi mazai maitinau savo mazyli, tai nusipirkau vitaminu plaukams. ir labai padejo.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina M @ 2008 06 22, 08:44)
man taip pat labai smuko plaukai, net buvau issigandusi... kadangi mazai maitinau savo mazyli, tai nusipirkau vitaminu plaukams. ir labai padejo.... thumbup.gif

Man irgi buvo lygiai, tas pats tik kai nuejau i vaistine , jokiu vitaminu maitinanciai mamytei nepasiule doh.gif Beje , pradejo ir nagai labai minksteti, bet baigus maitinti plaukai ir nagai atsigavo 4u.gif
Atsakyti
as irgi labai "plinku" , slenka labai plaukai, doh.gif nors ir vitaminus geriu g.gif dabar is vaistines sampuna nupirkau FITOVAL PLIUS , ziuresiu gal pades rolleyes.gif
Atsakyti
idomu, kiek laiko reikia laukti kol apstos taip stipriai slinkti plaukai... Po gimdymo kai pradejo slinkti, tai jau menuo kaip slenka... ;(
Atsakyti
QUOTE(daisy123 @ 2008 08 04, 12:46)
idomu, kiek laiko reikia laukti kol apstos taip stipriai slinkti plaukai... Po gimdymo kai pradejo slinkti, tai jau menuo kaip slenka... ;(

o man jau 4 menesiai kaip slenka doh.gif dar pati vaistininke sake, kol maitinsi tol ir slinks verysad.gif
Atsakyti
Slenka beprotiškai ir man sad.gif Net butą dėl to dažniau šluot pradėjau... Visos pakampės pilnos. Nusikirpau, kad trumpesni būtų - mažesnės krūvos kampuos smile.gif Žinau tik tiek, kad ateis laikas ir baigsis tas beprotiškas slinkimas, užžels nauji smile.gif Patikrinta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrinė @ 2008 08 04, 23:51)
Slenka beprotiškai ir man sad.gif Net butą dėl to dažniau šluot pradėjau... Visos pakampės pilnos. Nusikirpau, kad trumpesni būtų - mažesnės krūvos kampuos smile.gif Žinau tik tiek, kad ateis laikas ir baigsis tas beprotiškas slinkimas, užžels nauji smile.gif Patikrinta wink.gif


as irgi pasitryumpinau savo plaukus, nors labai gaila buvo... verysad.gif
o tau po pirmo gimdymo irgi slinko? kiek laiko?
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Na, man zinokit tai PANTOGAR vitaminai stebukla padare, ne tik, kad slinkti nustojo, bet ir sveikesni, zvilgantys tokie pasidare thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigita @ 2008 08 05, 16:35)
Labukas  4u.gif

Na, man zinokit tai PANTOGAR vitaminai stebukla padare, ne tik, kad slinkti nustojo, bet ir sveikesni, zvilgantys tokie pasidare  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



o po kiek laiko tau Pantogar vitaminai padare poveiki?
Atsakyti
QUOTE(daisy123 @ 2008 08 05, 17:04)
o po kiek laiko tau Pantogar vitaminai padare poveiki?


Jau po pirmo menesio as pastebejau rezultatus, priekyje (link ausu), buvo taip isslinke plaukai, kad turejau nesioti palaidus plaukus, nes kai risdavau sviesdavo galvos oda verysad.gif , tai po menesio (bet reikia tikrai saziningai gerti, neuzmirsti, nesugerti is karto visu 3 kapsuliu, ), pasimate toks kaip eziukas isauge mazi plaukeliai. thumbup.gif Tikrai rekomenduoju, nes kiek zinau savo draugiu, kurios vartoja siuos vitaminus, tikrai patenkintos. O rezultatai tikrai akivaizdus (galiu lyginti pagal nuotraukas, kurios padarytos praejus po gimdymo keliems menesiams ir po to kai pradejau gerti vitaminus)
Atsakyti
QUOTE(Vigita @ 2008 08 05, 19:42)
Jau po pirmo menesio as pastebejau rezultatus, priekyje (link ausu), buvo taip isslinke plaukai, kad turejau nesioti palaidus plaukus, nes kai risdavau sviesdavo galvos oda  verysad.gif , tai po menesio (bet reikia tikrai saziningai gerti, neuzmirsti, nesugerti is karto visu 3 kapsuliu, ), pasimate toks kaip eziukas isauge mazi plaukeliai.  thumbup.gif Tikrai rekomenduoju, nes kiek zinau savo draugiu, kurios vartoja siuos vitaminus, tikrai patenkintos. O rezultatai tikrai akivaizdus (galiu lyginti pagal nuotraukas, kurios padarytos praejus po gimdymo keliems menesiams ir po to kai pradejau gerti vitaminus)

O žindyvėms kaip ar tinka??? Man kiek gydytoja sakė, kad apart Mamavito ir žuvies taukų nieko negaliu gerti, o ir ampulės nerekomenduojamos- vat tada jau bėda. Taip pat sakė, kad nesvarbu žindai ar nea, plaukai slenka ir nežindančioms mamoms, tiesiog nėštumo metu mirę plaukai vistiek iškris kad ir ką bedarytum.
Atsakyti