Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

iskris tiek ,kiek tures, visi ne.
Atsakyti
Kol laukiausi,neiskrisdavo nei vienas plaukas,bet kai pagimdziau,tai kuokstais,net priekis man jau atrode praplikes,bet poto kai pradejo augti,tai lindo is visur eziukas.Be lako,nei dienos,nes stovedavo veduokle. smile.gif
Atsakyti
man kirpėja sakė, kad po gimdymo nepriklausomai nuo to ar trūksta vitaminų, ar ne, plaukai vistiek slinks. Ir tikrai, geriu vitaminus, o plaukai 2 mėn po gimdymo pradėjo slinkti doh.gif
Atsakyti
Pas mane dabar irgi tas momentas kada siaubingai slenka plaukia, jau kartais net baisu darosi kad nupliksiu visai, vitaminus geriu unsure.gif
Atsakyti
man tas didysis plaukų slinkimas - jau praeitis (tikiuosi rolleyes.gif ) šiaip dukart per mėnesį išsitepu galvą su chna ir basma augaliniais dažais, kokį mėnesį pagėriau vitaminų Silica ir va dabar nusipirkau balzamo, apsaugančio nuo plaukų slinkimo - profilaktikai
Atsakyti
ne tas zodis kaip slenka, cia dabar uz visa ta laika, kaip per nestuma neslinko, tai dabar isslinks:)
Atsakyti
Man irgi tas pats.Dar tik po gimdymo labai dziaugiausi, kad neslenka plaukai.Praejo pora menesiuku ir se tau - plaunant galva pilna sauja plauku... doh.gif Panika panika... blink.gif Bet jau 5 men.po gimdymo ir matau, kad auga nauji - eziukas pasistoja kai susirisu.Tai visa panika isgaravo, ataugs tie mano penki plaukai... lotuliukas.gif
Atsakyti
o ka daryt jei as nei nescia, nei pagimdzius, o plaukai tikrai kuokstais slenka, ir net nemano sustot slinke blink.gif tikrai bijau kad plika neliksciau doh.gif gal gali but kad plaukam tiesiog netinka vanduo - nes labai kietas jis. ar gal itakos turi tai, kad plaiskanu atsirado? nebezinau ka galvot g.gif nes anksciau viskas lyg ir normaliai buvo, bet kai pakeiciau gyvenama vieta, tai prasidejo problemos su plaukais ir veidu doh.gif
Atsakyti
man tai kai buvau nescia neiskrito neivienas plaukas tai dabar pagimdziu praejo metai ir tik pries menesi laiko tepradejo slinkti ir tai normalu nes neiskrite plaukai per nestuma turi iskristi ax.gif ir kirpeja sake kad tai normalu nes nieko nekaisi net brangios priemones ir vitaminai nepades reikia laiko kad organizmas susitvarkytu kad viskas stotu i savo vezias
Atsakyti
Aš plinku, vaikas plinka, šuo plinka, gal čia užkrečiama hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2004 08 06, 10:45)
Labai džiaugiausi nėštumo metu sustiprėjusiais plaukais ir nagais. Bet va dabar jau slenka ir krenta tumulais. Plaukai poilgiai, tai jų pilna visur. Ką daryti? Geriu Lactalins maitinančioms motinoms, ten yra kalcio, bet gal nepakanka? Ar galima gerti kitas priemones, nepakenkiant pienui ir vaikui? Ką darote, jei jums irgi ta pati problema? Girdėjau, atseit, po gimdymo pasikeičia visi plaukai, bet ar čia tiesa?

Aš geriau vitaminus maitinančios.Plaukai slinko kuokštais.Niekas negelbėjo.Tik baigus matinti ir pradėjus vartoti Perfectil'ą situacija šiek tiek pasitaisė.
Atsakyti
Labas mamytės.Gelbėkit unsure.gif Nuo gimdymo praejo jau 8 menesiai. Tai jau antras etapas kai plaukai krenta kuoštais doh.gif Pagimdžius kai maitinau irgi plaukai labai krisdavo,bet sustojo.O dabar ir vėl baisiai krenta.Ka tik nedarau : ir kaukes darau ir specialus šampunus perku,vitaminus vartuoju. Aš jau nemaitinu.Ar gali būti kad taip tvarkosi hormonai po gimdymo,bet jau praejo nemažai laiko g.gif Noriu paminėti kad vartuoju vaistus skirtos skydliaukes tvarkimui,po gimdymo nustate skydlaiukės hiperfunkcija.Bet neseniai dariau kraujo ,tai kraujas geras.Bet profilaktiškai geriu puse Thirozolio ryte.
Atsakyti