Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Man nustojo slinkti 6 menesi po gimdymo g.gif
Atsakyti
Tai kaip suprantu nieko nereikia daryti apie penktą mėnesį laukti pagerėjimo smile.gif Na tas penktas mėnesiukas už trijų savaičių. Lauksim ir plausim arbatų nuovirom. Nusipirkau dilgėlių ir ajerų arbatų. Bandysiu skalaut. Gal nors truputuką pamažins. Tikiuos kad plika neliksiu 4u.gif
Atsakyti
mano mazei 3men.ir man dabar labai slinkti plaukai pradejo iki tol neslinko verysad.gif jei tokiais kuokstais kris busiu mamyte plike doh.gif
Atsakyti
Slinkimo "priepuoliai" užeina kartą į mėnesį doh.gif šiandien buvau pas naują kirpėją, tai patarė nusipirkti ampules su placenta nuo slinkimo, Eurokose yra, gal kas bandėt?
Atsakyti
ir aš laukiu kada nustos slinkti ax.gif , o dar lelius papeša mane ir sesę, tai namie plaukų doh.gif
Atsakyti
Nu pas mane irgi tragedija doh.gif bet daktare sake plika tikrai neliksiu,o kol maitinu tai nieko pasiulyt negali nes pienui pakenks.Sake kai nustosi maitint ir bus dar nenustoje slinkt tada imsimes reikalo wink.gif
Atsakyti
Na va nusipirkau ampules ir šampūną firmos "Bulboton"- made in italy. Gal kas bandėte? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
man tai pora savaiciu po gimdymo jau pradejo baisiai slinkt net baisu, tai geriu tik vitaminus zindancioms nes daugiau nieko negaliu kol maitinu. reiks dar kokia kauke nusipirkt gal vis plaukai labiau atsigaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(SSSema @ 2008 05 20, 21:58)
man tai pora savaiciu po gimdymo jau pradejo baisiai slinkt net baisu, tai geriu tik vitaminus zindancioms nes daugiau nieko negaliu kol maitinu. reiks dar kokia kauke  nusipirkt gal vis plaukai labiau atsigaus g.gif

Na aš ir pilnu tempu maitinu, tai gyd.tik mamavit leido ir žuvų taukus. O kapsulės ir šampūnas nepakenks, nes jau tikrai nebegaliu, nenoriu plikė likti. Bandžiau visokiom dilgėlėm ajerų šaknimis- nieko nepadėjo ir toliau slenka.
Atsakyti
man mazdaug menesis po gimdymo pradejo slinkti doh.gif Suprantu, kad tai naturalu, bet visgi gaila... Esu ilgaplauke, todel mano iki juosmens ilgumo besidraikantys visur plaukai tikrai vaideli nekoki sudaro schmoll.gif Turbut reikes eiti kirpti, nes nieko is ju nebeliks verysad.gif
Dabar geriu nestukinius vitaminus ir papildomai kalci+magni, bet niekas nepadeda, o visokioms kaukems neturiu laiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijone: 21 gegužės 2008 - 10:47
ar isri isijungiu i jusu gretas nu jau taip baisiai slenka verysad.gif labiausiai nervuoja kad visa lova pilna plauku, vaikas aplipes mano plaukais, nu ir visur kur bepasisuku ...
Atsakyti
eikit sau, negąsdinkit blink.gif

žinojau, kad taip gali atsitikti, bet po gimdymo (tfu tfu tfu) visi plaukai kaip ir vietoj liko. o štai nėštumo pdaržioj tai joooo..... galvojau visai nupliksiu, bet paskui viskas savaime susinormalizavo.

gal ir čia - tik laiko reikia? g.gif
Atsakyti