Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

nuo plauku slinkimo gerai "Fitovalio" vitaminai, man padejo, jei plaukai krenta reikia ir vitaminus gert, vien tik sampunas ir kaukes nepades, nes cia pozimis kad organizmui vitaminu truksta, bet maitinaciom krutimi sie vitamina netinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo UREJA: 01 kovo 2008 - 10:25
QUOTE(UREJA @ 2008 03 01, 12:23)
nuo plauku slinkimo gerai "Fitovalio" vitaminai, man padejo, jei plaukai krenta reikia ir vitaminus gert, vien tik sampunas ir kaukes nepades, nes cia pozimis kad organizmui vitaminu truksta, bet maitinaciom krutimi sie vitamina netinka.

As perskaitau sia zinike ir susinervinu. Vitaminu ne nesiom ir ne maitinanciom daug geru, bet as kiek supratau cia raso tos kurios negali gerti bet ka.
Atsakyti
QUOTE(UREJA @ 2008 03 01, 10:23)
nuo plauku slinkimo gerai "Fitovalio" vitaminai, man padejo, jei plaukai krenta reikia ir vitaminus gert, vien tik sampunas ir kaukes nepades, nes cia pozimis kad organizmui vitaminu truksta, bet maitinaciom krutimi sie vitamina netinka.

drinks_cheers.gif As taip pat vartojau juos ir man viskas susitvarke, bet pradejau vartoti kai baigiau maitinti, o maitinancioms jokiu kitu vitaminu negali isskyrus tuos, kurie tinka.
Atsakyti
gal kartosiuos, bet mane gydytoja buvo ispejus, kad plaukai slinks ir galiu naudot vitaminus ir ivairius sampunus, bet nieko jie nepades tongue.gif turi praeit tas slinkimo periodas ir tiek. Tai man gera menesi beveik kuokstais krito plaukai kai dukrytei gal 8 men buvo, o dabar viskas vel gerai, ir nauju plauku kiek ataugo, kirpciukus naturalius turiu tongue.gif
Atsakyti
1. Cutrin BIO+ Energen
shampoo + serum
pirkau eurovaistinej Akropoly, ataugo eziukas toks smile.gif kainuoja apie 50 lt berods rinkinys

2. OLINOL Prescription® N0. 302
serumas toks danu gamybos, nezinau, ar yra Lietuvoje, bet tikrai padeda
ji naudoja moterys po gimdymo bei chemoterapiju, per 40 dienu 80% plauku atzelia, sako.

3. PRIORIN kapsules skirtos spec. po gimdymo, galima vartot zindancioms moterims, nezinau, ar yra Lietuvoj, Danijoj pardavineja Matas krautuvese
http://www.priorin.dk/da/index.html


Atsakyti
mautinau dukrą iki metų, todėl po truputį išslinko puse plaukų. Kad puse plaukų išslinko supratau tik tada, kai jie pradėjo atauginėti, tiesiog matėsi ežiukas. Įsivaizduokite mano paties plaukai ilgi, o prie galvos ežiukas ax.gif
Atsakyti
ir pas mane tas pats,jau yra eziukas egypt.gif
Atsakyti
Man plaukai pradejo slinkti praejus 4men po gimdymo ir slenka kuokstrais.Ju visur randu doh.gif .Bet dabar pastebejau,kad daug maziau pradejo slinkti,nors negeriau jokiu vitaminu ir nieko su jais nedariau.FGalvojau susitvarkys savaime,dabar jau po truputi ir tvarkosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2004 08 08, 21:34)
Knygose paskaiciau, kad po gimdymo palukai slenka visoms ir niekas nepagelbes.  ohmy.gif raso, kad tikrai nenupliksi, bet jie kazkodel turi isslinkti g.gif




Nwpritariu pasisakanciom,kad nieko nereikia daryti,kai plaukai slenka.mano mamai po gimdyo labai slinko plaukai ir aisku tais tarybiniais laikais niekas ne nekreipe demesio,tai nieko ir nedare.tai tiek isslinko,kad 'plike' svieciasi ir jie nebeataugo. Todel manau,kad butina rupintis plaukais,gerti vitaminus ir t.t..nes gali buti ,kad isslinke plaukai ataugo tik todel,kad geret tuos vitaminus
Atsakyti
Jo plaukai po gimdymo slenka visoms! taip jau yra ir nieko cia nepadarysi,man irgi po4men slinko kuokstais,dabar jau maziau. bet reikia pradeti vitaminu pagerti,atstatyt savo organizma biggrin.gif
Atsakyti
as ir su eziuku nail.gif
Atsakyti
Slinko ir man plaukai siaubingai doh.gif gal pradėjo 3 mėn. po gimdymo , kirpėja nuramino,kad taip turi būti ir ką tikrai nieko spec. nenaudojau, pabaigiau užsilikusius nuo nestuke.gif vitaminus ir nusipirkau paprasto margarita dilgėlių šampūno, rezultatas jau matosi, plaukai nebeslenka ax.gif
Atsakyti