Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

man labai pradejo slinkti 3men po gimdymo, kaskoks siaubas buvo visur vien plaukai, nuejau i kirpykla ir paklausiau ka galetu patarti... tai sake KEUNE nuo plauku slinkimo labai geras, pabandziau nu ir ka po dvieju savaiciu nei vieno plauko! thumbup.gif
Atsakyti
Labuka mamytes,man ir ta pati problema doh.gif pilni namai plauku,vyras sako kad jau tuoj peruka reikes pirkti smile.gif Po gimdymo iskart pradejo slinkti,tai kirpeja patare Cemeryciu vandeniu trinti saknis po kiekvieno plovimo (bet neisplauti itrynus).Tai po 10 kartu tikrai sustojo slinkti...bet dabar kai praejo 8men. ir vel ta pati problema doh.gif taigi teks procedura kartoti smile.gif
Atsakyti
man labai pradejo slinkti 3men po gimdymo, kaskoks siaubas buvo visur vien plaukai, nuejau i kirpykla ir paklausiau ka galetu patarti... tai sake KEUNE nuo plauku slinkimo labai geras, pabandziau nu ir ka po dvieju savaiciu nei vieno plauko!

kas ta KEUNE?


kirpeja patare Cemeryciu vandeniu trinti saknis po kiekvieno plovimo (bet neisplauti itrynus).Tai po 10 kartu tikrai sustojo slinkti...bet dabar kai praejo 8men. ir vel ta pati problema


bet vaistinej tai ner tu Cemeryciu, klausiau verysad.gif

as tai kauke tokia dedu karta per sav: 1 citrinos sultys, 1 trynys, 1 saukstas medaus, vit B ampule (galima ir 2, jei ilgi plaukai), galima dar konjako gero sauksta. istrinu oda ir plaukus ir laikau 30 min. slenka truputi maziau, bet dar tik du kartus dejau... labai svelnus pasidaro po plovimo.
Atsakyti
Pas mane žiauriai pradėjo slinkti plaukai, tai šiandien vaiko pediatrė paatrė dar gerti Hipp sultys maitinančioms su geležim.
Atsakyti
Man plaukai baisiai slinko ir per nestuma, tiesiog kuokstais, i pabaiga buvo apstoje, po gimdymo taip gerai buvo, o po 3men. vel prasidejo ir ko tik nedariau, niekas man nepadejo. apie 7men. nustojo, o apie 9men. vel tas pats, jau an baisu darosi, nes beliko peles uodegele doh.gif
Atsakyti
Mamytes, plaukai, pradeje slinkti po gimdymo, tikrai slinkti nustos. As jau turiu sia ilgamete patirti ir 3 vaikus, slenka ir per nestuma, ir po jo. Taip pat gydziausi ir viska isbandziau ir super brangius vitaminus, ir vaistus, ir kaukes, bet rezultato nebuvo, arba tik kuriam laikui ir labai minimalus. Nusiraminkite, tai praeis savaime, svarbu, kad neimtumete to taip i sirdi ir neskaiciuotumete, kiek tu plauku islinko, ramybe, gera nuotaika, suderinta mityba, poilsis orgaznizmui pades greiciau atsigauti, o tie visi tepalai, vaistai ir pan brangus dalykai tik budas pinigus isvilioti ir veikia daugiau psichologiskai, nusiteiki, kad turi padeti, tai ir paded kazkiek. Liaudies medicinoje daug graziu zodziu pasakyta apie dilgeles, dilgeliu nuoviras tikrai stiprina plaukus, isiplovus galva, dilgeliu nuoviru praskalaukite plaukus, tai ir nebrangu, ir sveika, ir naudinga, ne tik nuo plauku slinkimo, bet ir plauku groziui palaikyti tinka (beje, plaukai man ir dabar kartais slenka, bet tik po antibiotiku vartojimo kuri laika, taciau plauku trukumu tikrai nesiskundziu, visi islinke atauga, dabar ju dar daugiau). Dilgeliu prisidziovinusi turiu, bet nuovira virti tingiu. Nieko, jau greitai vasara ateis, prisivalgysim uogu, zemuogiu, braskiu, papildysime organizmo gelezies atsargas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile: 23 vasario 2008 - 12:56
per nestuma plaukai visiskai neslinko,o va po gimdymo,siaubas blink.gif doh.gif ,jau 6 men. praejo ,slenka,bet gal jau ne tiek .Mano sesei nustojo slinkti kai nutrauke maitint leliuka.
Atsakyti
man ,kai dar nebuvau pastojusi,tai plaukai slinkdavo kuokstais.nestumo metu neiskrito nei vienas plaukas,ne vienas nagelis nenuluzo...o db viskas vel is naujo...
pasedejau ir pamasciau:
laukdamasi vartojau be galo daug pieno produktu.piena pankavau tiesiog litrais,edziau vrske,o ledu tai matyt ne viena sunkvezimy suvalgiau...nors seip nesu pienisku produktu megeja.po gimdymo vel siu produktu nebevartoju tiek daug.
taigi manau vel teks pradeti. biggrin.gif
Atsakyti
As tpatirti su plauku slinkimu taip pat turiu,visa laika turejau ilgus plaukus ir ju buvo daug,bet va po gimdymo isplikau tikraja ta zodzio prasme,buvo kraupu ziuret i pilnus namus plauku,o dabar pilna galva mazyciu plaukuciu kurie ir nekaip atrodo blink.gif ,bet dziaugiuosi,kad vel ataugineja biggrin.gif
Atsakyti
man irgi po gimdymo labai slinko plaukai.Iki kokio 6men.paskíau nustojo savaime.Nieko nedariau.
Atsakyti
man jau prasidejo slinkimas,jau vonia plaukia nuo ju,tai ko tik as nedarau,ir tepu kaukem savo pasigamintom ir perku,ziuresiu,kuo cia baigsis,o plaukai juodi,bijau,kad galvoj matysis sviesus lopiniai be plauku ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika @ 2008 02 22, 13:56)
Pas mane žiauriai pradėjo slinkti plaukai, tai šiandien vaiko pediatrė paatrė dar gerti Hipp sultys maitinančioms su geležim.

Ziurek kad paskuj nebutu problema i tulika nueiti. Gelezis kietina.
Papildyta:
QUOTE(bubulia @ 2008 02 26, 17:25)
man ,kai dar nebuvau pastojusi,tai plaukai slinkdavo kuokstais.nestumo metu neiskrito nei vienas plaukas,ne vienas nagelis nenuluzo...o db viskas vel is naujo...
pasedejau ir pamasciau:
laukdamasi vartojau be galo daug pieno produktu.piena pankavau tiesiog litrais,edziau vrske,o ledu tai matyt ne viena sunkvezimy suvalgiau...nors seip nesu pienisku produktu megeja.po gimdymo vel siu produktu nebevartoju tiek daug.
taigi manau vel teks pradeti. biggrin.gif

Jai dar maitini, gali ir nepraeiti toks variantas. Nes vaikas gali buti elergiskas
Atsakyti