Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Man ir po 3 mėn labai pradėjo slinkti plaukai, geriu vitaminus, tai dabar lyg ir apstojo g.gif
Atsakyti
As pastovei geriu vitaminus, tik pastojau pradejau, dabar maitinu geriu. Bet kaip mamites galetumete komentoti? Geriau visa nestuma Mamavit, uzdraude nes rado dazikli, dabar vel yra, nu ir kur paskui elergiski vaikai nebus
Atsakyti
Man irgi be proto slinko plaukai kuokštais nieko nedariau kirpeja sakė palauk praeis tas laikotarpis niekas tau nepadės taip ir buvo praėjo man tas laikotarpis ir susitvarkė negėriau jokių vitaminu ir jokių kaukių neneuadojau nieko viskas susitvarkė naturaliai, nes maitinu pati tai nenorėjau gerti vitaminu wub.gif
Atsakyti
Dabar trečias mėnuo po gimdymo - pilni namai mano plaukų... blink.gif Laukiu, kol baigs slinkti... bigsmile.gif
Atsakyti
Aš po pirmojo irgi galvojau, kad visai nupliksiu - nieko panašaus, po kažkiek laiko, dabar jau nepamenu, sustojo slinkti. O dabar po antro gimdymo jau tiek nepergyvenu, tik nervina, kad pilni namai plaukų doh.gif
Atsakyti
Tai aciu dievui kad pas visu viskas gerai, bet zinau moteriska kuri po 2 vaiko beveik plika. Gal tai genai, gal dar kas nors, nezinau. Bet visai nenoreciau buti jos vietoj, ir kada plaukai iskris kaska darit, jau tada velu.
Atsakyti
Man pad4jo Lakmės kapsulės
Atsakyti
pas mane irgi pilni namai plauku...ir ant galvos mazeja ju doh.gif geriu vitaminus, bet kazkaip nepastebiu rezultato, turbut teisus kas sako, kad kai ateis laikas praeis savaime.
Atsakyti
As antras menuo po gimdymo.. Na.. Tai jau laukiu dar vienos "palaimos" po gimdymo.. Ne tik kad rauksletu pilvu vaikstau, tai dar ir pusplike teks pabuti kuri laika.. O nezinojau, kad dar ir taip buna unsure.gif
Atsakyti
Na man tas pats buvo kai suejo dukrytei trys menesiai tai kaip pradejo plaukai kristi tai net nezinojau ka daryti doh.gif ir niekas nepadejo nei vitaminai nei kosmetinis zibalas ir savaime praejo
Atsakyti
Man taip pat slenka plaukai jau gera menesi,tikiuosi,kad nenupliksiu kol baigsiu maitinti,suneliui tik 4 men.Naudoju vitaminus,kuriuos geriau nestumo metu,nes kartais nebuna laiko normaliai pavalgyti
Atsakyti
man irgi krito kuokstais nieks nepadejo kol nustojo patys slinkt smile.gif
Atsakyti