Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Spec. vitaminus bijojau gert, nes maitinau krūtimi, o vaiką išbėrė net nuo Prenatalio doh.gif
Atsakyti
o koius vartojate?
Atsakyti
QUOTE(justjura @ 2007 12 03, 18:57)
o koius vartojate?

O kam skirtas klausimas? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
man po gimdymo ziauriai slinko plaukai, tai as juos isiploviau su bespalve chna thumbup.gif ir ka jus manot? Padejo 100% plaukai atsigavo, pradejo zvilgeti, procedura pakartojau po men. ir liuksiski rezultatai biggrin.gif ir priemone pigi, pora litu kainuojanti, tik va labai sunku tuos chna gumuliukus is plauku isskalauti... O sitoki plauku gydymo buda man patare kirpeja ax.gif
Atsakyti
MAN po gimdymo ir labai slinko plaukai ,as nuejusi i vaistine paprasiau vitaminu moterims dave tokiu kurie nekenkia pienui ,reikia tik pasakyti kad esi maitinanti vaikuti ir tikrai duos vitaminu thumbup.gif pageriau ir viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
slenka ir man, geriu vitaminus, bet turbut turi kazkiek iskristi....
Atsakyti
Mano pupiukui dar 4men. plaukai pradejo slinkti 3men po gimdymo. Deja, kuo toliau tuo lab slenka..O tokie grazus ir veslus buvo nestuke.gif metu wub.gif Vartoju zuvu taukus ir dar geriu Ca+MG+Zn - cia ir kaulams stiprinti ir odai bei plaukams. Kazi ar pades, bet vis ramiau kad bent kazka darau.. Maitinti dar zadu ilgai ( jei tik pienelio bus) bet nemanau kad cia del to plaukai slenka, nors aisku siurbikas lotuliukas.gif isciuplia nemazai naudingu medziagu ax.gif
Jei negers zadu pirktis ampules ( jas reik itrinkti i galvs oda) kurios sumazina plauku slinkima, kol kas dar susilaikau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grigė @ 2008 01 19, 18:09)
slenka ir man, geriu vitaminus, bet turbut turi kazkiek iskristi....

drinks_cheers.gif
Man ir slinko, nezmoniskai baigiau maitinti ir viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
Kiek zinau nieko cia padaryti neimanoma,kol hormonai nepersistato i savo vietas unsure.gif . Kad ir kaip plaukus besaugotum jie nisvien tures isslinkti antsciau ar veliau ir tas slinkimas kiek skaiciau gali trukti nuo 6men,iki pusantru metu verysad.gif . Man ta pati beda,bijojau nuplikti lotuliukas.gif ,bet us laiku tas slinkimas jau apstojo ax.gif ,dziugu thumbup.gif
Atsakyti
Skaičiau straipsnį spaudoj, kad nėštumo metu labai pagerėja, nes duodamas signalas visiems svogūnėliams augti (mano taip pat buvo labai pagerėję), o po gimdymo apie 6 mėn. slenka, po to vėl atauga ax.gif mano dabar irgi kuokštais, bet tikiuosi, kad organizmas laikui bėgant susitvarkys ax.gif
Atsakyti
Turiu 2 vaika. Mazajam 4,5 men. Plaukus stiprinu su svogunu sultimi. Susmulkini, isgrezi, istrini. Patikekit labai smirdi, visos slogos pramusa, bet padeda. Darau sita procedura 1 karta i men. Nes bijau kad vyras pabegs lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
yra geras waistas FITOVAL
Atsakyti