Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(Adatuke @ 2007 10 24, 13:10)
Labai nepergyvenkite. Šampūnai ir vitaminai nelabai ką gelbės jei esate po gimdymo, nes čia hormonai. Man irgi po gimdymo 3-6 mėnesiais vonia užsikimšdavo nuo peruko ten užstrigusio. Praėjo. Maitinančiom tikriausiai nelabai gausis tas priemonių naudojimas ir dėl vaikiuko, nes alergiją sukelti gali. Kirpėja (beje, pati 3 vaikučių mama) mane ramindavo ir guosadvo, kad per nėštumą dėl pasikeitusių hormonų plaukai neslenka (bent jau man taip buvo), tai po gimdymo turi išslinkti tie, kurie neišslinko per 9 mėnesius. Nežinau, ar čia tikrai taip, bet be didelių pastangų tas slinkimas sustojo. Dabar pilna galva tokių ataugančių plaukų. Aš kartais tokią kaukę ant plaukų užsidedu:
kiaušinio trynys,
pusės citrinos sultys,
šaukštas medaus ir
kokio nors riebalo (aliejaus, majonezo ar ricinos aliejaus pora šaukštų)

išmaišyti, ištepti plaukus, užsidėti kokį maišiuką ant galvos, apsisukti rankšluosčiu ir pabūti kokias 30 min. Išsiplaunu galvą kaip įprastai, tik gal pirmam trinkimui šampūno daugiau reikia ax.gif Jei netingit - pamėginkit. Tikrai nepakenks.

Reiks pabandyti,gal pades
Atsakyti
man po gimdymo isslinko nemazai plauku, bet greit tas slinkimas sustojo ir vel viskas ok. nelabai kreipiau i tai demesi, nes zinojau kad daugumai taip buna.
Atsakyti
Sveikos!Tai va susidūriau ir aš su ta plauku slinkimo problemėle! žinojau, kad po gimdymo turėtu pradėti slinkti,bet galvojau , kad praeis.Sukako mums 3men. ir prasidėjo!Namuose turiu katytę,tai ji palyginus nesiplaukioja biggrin.gif Deja dabar mano plauku yra visur!Tikiuosi kad greitai nustos mirksiukas.gif
Jokiu papildomai vitaminu nevartoju, net nėščiosioms (nors per nestuma geriau). Man daktare ir ligoninėje nerekomendavo jų gerti.Sakė, kad susidarys tam tikru vitaminu perteklius! g.gif
Atsakyti
Su plauku slinkimo problema turbut susiduria beveik kiekviena pagimdziusi moteris, tik vienom slenka maziau, kitom daugiau. Man taip pat buvo. Isbandziau daug ivairiu priemoniu, nuo mociuciu receptu tokiu kaip juodojo ridiko kaukes, tik issprogusio berzo lapeliu kaukes, svogunu ir pan. iki sampunu, balzamu,vitaminu. Galiu pasakyti tik viena kad plauku slinkimas nepraeina per menesi ar du, tam reikia daug daugiau laiko 4-6 men,kartais net dar daugiau. Man asmeniskai padejo vitaminai "Merz spezial dragees". Po kokiu 3-4 men. vartojimo nustojo slinkti ir pradejo ataugineti plaukai. Tiesa, siu vitaminu negalima vartoti jei vartojate vitamina A.
Atsakyti
Kai buvau nescia,tai plaukai atrode thumbup.gif puikiai,bet po keturiu maitinimo krutimi menesiu taip pradejo slinkt doh.gif ,kad ir plaukus plaut bijodavau,kad plika nelikciau.Ir ko tik neizbandziau!!! Niekas nepadejo schmoll.gif
Taciau dabar esu 100% isitikinusi,kad man ziauriai truko poilsio,buvau pervargus.Juk pirma maziuka auginant visa save atiduodi tik jam.Nemokejau saves palepinti... Otai atsiliepia ir plaukams,ir nagams ir odai...
Atsakyti
Atsigaus,kaip ir visoms.Vitaminų,aišku,pagerk,nepakenks.
Atsakyti
plauku slinkimas po gimdimo yra normalu kadangi ju per nestuma daugumai moteru del hormonu plauku padaugeja, plaukai tampa grazesni, veslesni, o po gimdimo grista i "pradine padeti" todel atrodo krenta saujom,bet jei tikrai jau nenormaliai slenka reiketu reiptis pas medikus.seip butu protinga pavartot selena kaip atskira elementa o ne visa grupe vienoi kapsulei jau seniai aisku kad tokios sudetis nera veiksmingos ir tik trugdo vinai ar kitai medziagai pasisavint :)taigi labai veiksmingas sio atveju butu selenas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lera: 01 gruodžio 2007 - 11:33
laukiu nesulaukiu, kada preis tas nevilties periodas. bet to ne tik slenka, bet ir labai sausi ir luzinejantys. kaukes vitaminukai, bet matyt vistiek reikia ishlaukti rolleyes.gif
Atsakyti
jauman po gimdymo praejo 9men,jau praeina slinkimas ir palukai atsigauna
Atsakyti
man irgi siek tiek daugiau slenka, bet ne tragiskai
o pastebejot ir pasidziauget, kad nestumo metu praktiskai neslinko? smile.gif tai daugeliui cia butent tie is isskrenta, kur per nestuma "uzsilaike" smile.gif ir tai yra normalu
pasitrumpinkit, pasaugokit, daugiau ilsekites ir viskas gris i savo vietas wink.gif
o jeigu jau tikrai problema, tada reikia ieskoti pagalbos...
Atsakyti
Man, kai buvau nestuke.gif neslinko ir nesirebaluodavo, kaip anksčiau thumbup.gif . Užtat dabar atsiimu su kaupu: jokios priemonės nesustabdė slinkimo doh.gif Matyt, hormonai kalti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gvineja @ 2007 12 03, 14:56)
Man, kai buvau nestuke.gif  neslinko ir nesirebaluodavo, kaip anksčiau thumbup.gif . Užtat dabar atsiimu su kaupu: jokios priemonės nesustabdė slinkimo doh.gif  Matyt, hormonai kalti bigsmile.gif

Nesustabdo, bet vitaminu man reikejo, po gero menesio vartojimo tikrai pagerejo ir plaukai sutojo slinkt thumbup.gif
Atsakyti