Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Man ir sausėja, ir slenka, ir lūžinėja, ir spalva neaiškios kilmės blush2.gif . Reikia šaukimo į kirpyklą.....
Atsakyti
man irgi buvo toks periodas, kai labai slinko plaukai, o dabar kazkaip apstojo
Atsakyti
daznai megsta mums palukai paslinkti,po tovel apstoja
Atsakyti
Man po gimdymo irgi labai plaukai buvo praedeje labai slinkt verysad.gif bet prisipirkau vitaminu, sampunu plaukam stiprint ir nustojo biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi slenka. Niekas nepadeda cry.gif cry.gif cry.gif Graudziausia, kad plauku randu visur :ant grindu, stalo, vaiko.. Nu ziauru. Bijau i kirpykla eit. Plauku ir taip sumazejo, tai bijau dar maziau ju turet
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2007 10 23, 11:00)
Man irgi slenka. Niekas nepadeda  cry.gif  cry.gif  cry.gif Graudziausia, kad plauku randu visur :ant grindu, stalo, vaiko.. Nu ziauru. Bijau i kirpykla eit. Plauku ir taip sumazejo, tai bijau dar maziau ju turet

o tu nebandei kokiu vitaminu ar sampuno nuo slinkimo? man labai fitoval padejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2007 10 23, 10:02)
o tu nebandei kokiu vitaminu ar sampuno nuo slinkimo? man labai fitoval padejo 4u.gif


Pirkau vitaminus Dermo protect, Futura, Eucerin, stiprinamasias kaukes. Vat Fitoval nebandziau (net nebuvau girdejus blush2.gif ) Teks pabandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2007 10 23, 11:12)
Pirkau vitaminus Dermo protect, Futura, Eucerin, stiprinamasias kaukes. Vat Fitoval nebandziau (net nebuvau girdejus blush2.gif ) Teks pabandyt 4u.gif

as pirkau ir vitaminus ir sampuna, tai zinok jau po poros savaiciu pasimate, kad nauji plaukiukai auga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2007 10 23, 10:27)
as pirkau ir vitaminus ir sampuna, tai zinok jau po poros savaiciu pasimate, kad nauji plaukiukai auga ax.gif


O as kankinuos jau 2menesius cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2007 10 23, 11:27)
as pirkau ir vitaminus ir sampuna, tai zinok jau po poros savaiciu pasimate, kad nauji plaukiukai auga ax.gif

Tai pirkai ir sampuna irvitaminus is fitoval??? ar galimajuos naudoti maitinant
Atsakyti
QUOTE(Mamytedk @ 2007 10 23, 13:48)
Tai pirkai ir sampuna irvitaminus is fitoval??? ar galimajuos naudoti maitinant

as ir sampuna ir vitaminus pirkau, bet del naudojimo maitinant nzn, as maitinau tik viena menesi verysad.gif
Atsakyti
Labai nepergyvenkite. Šampūnai ir vitaminai nelabai ką gelbės jei esate po gimdymo, nes čia hormonai. Man irgi po gimdymo 3-6 mėnesiais vonia užsikimšdavo nuo peruko ten užstrigusio. Praėjo. Maitinančiom tikriausiai nelabai gausis tas priemonių naudojimas ir dėl vaikiuko, nes alergiją sukelti gali. Kirpėja (beje, pati 3 vaikučių mama) mane ramindavo ir guosadvo, kad per nėštumą dėl pasikeitusių hormonų plaukai neslenka (bent jau man taip buvo), tai po gimdymo turi išslinkti tie, kurie neišslinko per 9 mėnesius. Nežinau, ar čia tikrai taip, bet be didelių pastangų tas slinkimas sustojo. Dabar pilna galva tokių ataugančių plaukų. Aš kartais tokią kaukę ant plaukų užsidedu:
kiaušinio trynys,
pusės citrinos sultys,
šaukštas medaus ir
kokio nors riebalo (aliejaus, majonezo ar ricinos aliejaus pora šaukštų)

išmaišyti, ištepti plaukus, užsidėti kokį maišiuką ant galvos, apsisukti rankšluosčiu ir pabūti kokias 30 min. Išsiplaunu galvą kaip įprastai, tik gal pirmam trinkimui šampūno daugiau reikia ax.gif Jei netingit - pamėginkit. Tikrai nepakenks.
Atsakyti