Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Man irgi plaukai kuokstais slenka, nuo to laiko, kai vaikui suejo 3 men. Siaip man tu plauku negaila, bet nervuoja, kad ju visur pilna. O labiausiai baisu, kad kokiems sveciams i lekste neikristu tongue.gif


Paskaicius visas nuomones ir rekomendacijas, susidare aiskus vaizdas: tai naturalus procesas, kurio isvengti, deja, neimanoma. Galbut tik sumazinti.

Taigi nieko cia tokio, kad tik tiems 2.gif viskas gerai butu
Atsakyti
Noreciau paklausti jusu ar galima daryti chemini susukavima maitinanciai g.gif
Atsakyti
QUOTE (Mumija @ 2004 08 20, 09:59)
Man irgi plaukai kuokstais slenka, nuo to laiko, kai vaikui suejo 3 men. Siaip man tu plauku negaila, bet nervuoja, kad ju visur pilna. O labiausiai baisu, kad kokiems sveciams i lekste neikristu tongue.gif


Paskaicius visas nuomones ir rekomendacijas, susidare aiskus vaizdas: tai naturalus procesas, kurio isvengti, deja, neimanoma. Galbut tik sumazinti.

Taigi nieko cia tokio, kad tik tiems 2.gif viskas gerai butu

cia visai ne i tema, pastebejau kad tavo beibis Dominykas kaip ir mano, ir gime panasiai, mano savaite anksciau balandzio 13 :-)))))))))))))
Atsakyti
QUOTE (Nata @ 2004 08 20, 11:45)
Noreciau paklausti jusu ar galima daryti chemini susukavima maitinanciai :hmNata

Gali ,jei su plaukais neturi problemu(neslenka)
Ir taip patarciau ,pasitart su gera kirpeja.
Atsakyti
sveikutės. ir man plaukai slenka. kur einu, ten ir barstau savo garbanėles sad.gif pilni namai mano ir katytės plaukų wink.gif bet kaip pasiskaičiusi supratau, tai nieko čia nepadarysi, turbut kiek priklauso, tiek ir išslinks. beja, kai buvau neštuke, plaukai neslinko visai, o kas buvo labai keista, ant kojų nustojo augti. g.gif
Atsakyti
QUOTE (Nata @ 2004 08 20, 11:45)
Noreciau paklausti jusu ar galima daryti chemini susukavima maitinanciai g.gif

as norejau daryt bet kirpeja pasake, kad ilgai nesilaikys.

tai gi mamos klausykit, cia iskrenta seni palukai, t.y. tie kurie nekrito per nestuma, tik vaizdas susidaro kad ju labai daug , nes is karto daug krenta.( taip knygoje parasyta--logiska)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ursule: 03 rugsėjo 2004 - 16:12
QUOTE (ursule @ 2004 09 03, 16:11)
as norejau daryt bet kirpeja pasake, kad ilgai nesilaikys.

tai gi mamos klausykit, cia iskrenta seni palukai, t.y. tie kurie nekrito per nestuma, tik vaizdas susidaro kad ju labai daug , nes is karto daug krenta.( taip knygoje parasyta--logiska)

man per 3 nestumus ne plaukas neiskrito, o paskui keiciau kaili.
bet nieko, tik galva issiplovus atrodo tragiskai tongue.gif
Atsakyti
Man prasidejo slinkimas po 2 men, plaukai pakankamai menki, tad issigandau, kad nupliksiu smile.gif Dabar jau ataugineja. Trupineli padejo ampules, kurios stiprina plaukus (Eurokos parduotuveje tik ju yra) - apie 2 litus kainuoja. Poveikis jau po 5 mazdaug pastebimas. Bet visiskai slinkimo nesustabdo - tai naturalus procesas po gimdymo smile.gif
Atsakyti
user posted image
ir pas mane pradejo slinkt plaukai mad.gif
ir vitaminus laku, ir kaukes delioju.. o jie vis vien kuokshtais krenta sad.gif sad.gif sad.gif
ka daryt? user posted image
Atsakyti
Jie turi isslinkti, nors ne visoms, kai kuriom ir neslenka.
Man nestumo metu neslinko plaukai augo tvarkingia viskas buvo thumbup.gif Po to po gimdymo praejus keletai menesiu, nepamenu gal kokiem 5-6 kai pradejo tai kuokstais, baisu budavo galva plauti, visur kambary vien plaukai, jau vyras buvo susirupines, kad tuoj plika liksiu. Geriau vitaminus, nezinau nelabai jie ten man stabde ta slinkima.Tiesiog praejo kiek laiko ir nustojo. Tas laikas tada atrode visa amzinybe, o as vis atrodziau su skystejancia sheveliura. Bet pasibaige tas kosmaras. o Po kurio laiko kirpeja man parode atauginejancius plaukus clap.gif
Turi isslinkti kazkoks kiekis plauku, praeis tai ir pamirsit wink.gif Ataugs nauji.
Atsakyti

Pas mane jau kai pusantro menesio plaukai pradejo slinkti, visada turejau daug plauku ant galvos, mat dabar pradejo slinkti siaubingai. Geriu ir vitaminus , ir plaunu galva su visokiais gerais sampunais , vistiek grindys duse visa laika pilnos plauku.Man atrodo , kad cia ir stresas dar daug kuo kaltas, bet jau nebezinau ka daryti. g.gif
Atsakyti
as dar tik 16sav. nescia, o man jau dabar plaukai saujom eina doh.gif besisukuodama tris kartus sepeti isvalau, nes neina kitaip unsure.gif dar niekad tokiais tempais neslinko plaukai... tai kas bus pagimdzius? ohmy.gif jau peruko ieskotis? blink.gif
Atsakyti