Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

thumbup.gif dorote kauke. plaukai po jos fantastiski. as laikiau apie 30min.
Atsakyti
Man kai pradejo plaukai slinkti kazkur nuo 3 men, tai jau metai kaip nesustoja...viska atrodo jau isbandziau...
Bet matosi, kad ir kiti ataugineja...viltis dar yra thumbup.gif
Atsakyti
As naudojiu ,,silici,, Nestumo metu ir po gimdymo reikia gerti po 1 tablete, o maitinanciom p 3 per diena. Pradejau jau 3 pakuote ir pagerejimas yra thumbup.gif
Atsakyti
Vakar dariau dorote plaukų kaukę. Laukiau apie 1 val., taip jau išėjo, ir plaukus buvau pridengusi celofaniniu maišeliu. Plaukai ryte buvo tooookie purūs, kad juos sunkiai susitvarkiau doh.gif . Reikės daryti dar, gal sustiprins plaukų šaknis thumbup.gif
Atsakyti
gal reiks ir man pabandyti, nes plaukai žiauriai slenka verysad.gif Visuose kampuose pilna ir net vaikučiui ant kakliuko ir rankyčių pilna būna
Atsakyti
man ir jau kokį mėnesį labai slenka, per nėštuma buvo kaip tik sustiprėję. turiu ilgus plaukus, todėl jų dabar pilna visur, turėjo leliukas per tuos mano plaukus net į klinikas važiuoti. buvo taip apsivyniojęs plaukas aplink kojos pirštuką, kad nebepratekėjo kraujas, pirštukas pradėjo mėlti, ištino trigubai, o vaikas visą naktį verkė, nesupratau kodėl, buvo su šliaužtukais, o be to man ir į galvą neatėjo tokia mintis kad gali taip būti, tik ryte keisdama sauskelnes pamačiau, iškviečiau greitąją, nes pati nebeistengiau nuimti, nuvežė į klinikas. kai atpainiojo, buvo net iki mėsų tas plaukas įpjovęs. gyd sakė kad dažnai tokių variantų buna, kartais net reikia duoti pilną narkozę leliukams kad galėtų išpainioti iš mamyčių plaukų. tai va, mamos būkit labai atsargios su slenkančiais plaukais mirksiukas.gif
Atsakyti
Po gimdymo praėjus 3 mėnesiams pradėjo klaikiai plaukai slinkti. Dabar jau nepamenu: du, gal tris mėnesius pilni kampai, pilna lova, maudantis vonia užsikimšdavo ... džiaugiausi, kad turiu tankia "ševeliūrą", o tai galvojau plika liksiu. Keičiau šampūnus, čia minėtą kaukę + citrinos sultis naudojau. Nustojo slinkti ir pilna galva ataugančių "peisų" thumbup.gif . Manau ir taip būtų sustojęs tas slinkimas, o kaukė ir šiaip nepamaišys nei vienai
Atsakyti
man irgi labai krito po gimdymo plaukai, nieko nedariau, vit. negeriau, nes maitinau, nustojau maitinti, pasikirpau plaukus, uzsidejau kauke ir palaipsniui nustojo kristi, dabar ataugineja plaukuciai thumbup.gif
Atsakyti
Man prie kaktos irgi nemaza plike sviete, vaizdelis tikrai prastas buvo...
dabar jau praejo 11 menesiu ir pasidariau su kirpciukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iva @ 2003 03 17, 03:00)
Zmones plauku slinkimas po gimdymo visiskai naturalus procesas, tai man paaskino dermatologas. Siaip plaukai pastoviai atsinaujina, vieni iskrenta, kiti pradeda augt, bet mes to nepastebim, nes po labai nedaug. Tai va per nestuma ne vienas plaukelis dazniausiai neiskrenta, o nauji auga, tad taip iseina kad gimdymo metu mes turim daugiau plaukeliu nei paprastai. Po gimdymo, kai kam po maitinimo keiciausi hormonu pusiausvyra, ir visi tie plaukai kurie turejo iskrist bet neiskrito pradeda slinkt. O kadangi visi daugmas is karto nori vieta atlaisvint tai ir matom kosmariska vaizda vonioje po galvos plovimo ohmy.gif ir stiprink nestiprines.
Taip kad nesijaudinkit, viskas taip ir turi but, plikos nebusim ;D

drinks_cheers.gif sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
teisybė, po gimdymo plaukai turi išslinkti, ir niekas nepades, nei šampunai, nei kaukes nei vitaminai ar pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kirpėja dar nėštumo metu mane "apšvietė", kad apie 3 mėnesį po gimdymo pradės slinkti plaukai doh.gif Kol kas (praėjo 2 mėnesiai) nepastebėjau požymių, bet ko gero reikės nueiti pas kirpėją pasitrumpinti savo ševeliūrą... lotuliukas.gif
Atsakyti