Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

as kaip tik dabar sedziu nereliai gera kauke ant plauku uzsidejusi - saukstas medaus, saukstas aliejaus (as naudoju alyvuogiu) ir kiausinio trynys. patikekit, mergaites - SUPER. po jos plaukai tampa labai svelnus ir minkstuciai. nors naudojau dar tik kelis kartus, jauciu, kad plaukai is tiesu stipreja.
sita recepta man pasufleravo viena pazistama - ji vargsiuke buvo pradejusi beveik plikti ir ka? dabar turiu labai tankius ir grazius plaukus!!! taigi, pabandykit, juk ne taip brangiai si grozio procedura kainuoja (tikrai pigiau nei proceduros grozio salone mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorote: 04 gegužės 2007 - 15:35
joooo, jausmas tikrai nekoks,kada plaukai kuokštais slenka. skaitau ir galvoju,kad mane vėl aplankys šis "malonumas"greitai, nes pagimdžiusi jau du mėn., o plaukas neišslinko nė vienas.... nu ką, bus proga pabandyt DOROTE pasiūlytą kaukę plaukučiams mirksiukas.gif
Atsakyti
slinkti pradėjo praėjus mėnesiui po gimdymo, vonia kemšasi baisiausiai doh.gif bet po truputį jau rimsta thumbup.gif
Atsakyti
man padejo vaistineje pirktos ampules „stock“+tos pacios firmos sampunas nuo plauku slinkimo. visas kursas 6 savaites, vienoje pakuoteje 4 kapsules. sunaudojau 6. visas malonumas kainavo 80 lt. na, bet rezultatas tikrai yra thumbup.gif
Atsakyti
zinokit man tas pats. bijau jau plaukus besukuot, nes kiekviena kart nuo specio kuokstus nuimu. gaila, nes tokius grazius plaukus pries gimdyma turejau verysad.gif tikiuos ju dar daug ten yra tongue.gif
Atsakyti
man po 3 men pradejao plaukai kristi, as ir bijau sukuoti, net pinu kasa kad tik taip nekristu. Plauku pilni kambariai, vonia visi drabužiai blink.gif blink.gif užtenka i sauja paemus patemti ir pilna sauja plauku o ka kalbet apie sukavimą schmoll.gif man nei vitaminai nei kaukes nepadeda, einu skaityti jusu patarimu
Atsakyti
man ir taip buvo, tai aš pirkau vitaminus, priemones visokias nuo plauku slinkimo, bet paskiau savaime man prėjo.
Atsakyti
vaje.. pasirodo ne as viena cia kankinuosi ir stipriai laikau isitverusi savo paskutiniu 5 plauku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif slenka man siaubingai! is graziu na gal ir ne visai storu plauku liko tik nucimbusi bizyte... viskas! siandien bandysiu DOROTE pasiulyta kauke (tik kazi kiek laiko ja reikia laikyti ant galvos...)
Atsakyti
QUOTE(dorote @ 2007 05 04, 16:35)
as kaip tik dabar sedziu nereliai gera kauke ant plauku uzsidejusi - saukstas medaus, saukstas aliejaus (as naudoju alyvuogiu) ir kiausinio trynys. patikekit, mergaites - SUPER. po jos plaukai tampa labai svelnus ir minkstuciai. nors naudojau dar tik kelis kartus, jauciu, kad plaukai is tiesu stipreja.
sita recepta man pasufleravo viena pazistama - ji vargsiuke buvo pradejusi beveik plikti ir ka? dabar turiu labai tankius ir grazius plaukus!!! taigi, pabandykit, juk ne taip brangiai si grozio procedura kainuoja (tikrai pigiau nei proceduros grozio salone  mirksiukas.gif )


blink.gif reik pabandyt, nes jau susipergyvenau baisiai, visi kampai namuose mano plaukų pilni verysad.gif
DOROTE kiek laiko kaukę reikia laikyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 13 gegužės 2007 - 08:30
nuo mano plauku slinkimo irgi plauku pilni pakampiai, baisu g.gif
reikes pabandyti dorotes receptuka gal pades ir man
tiksliai o kiek laikyti reikes g.gif
Atsakyti
QUOTE(dorote @ 2007 05 04, 16:35)
as kaip tik dabar sedziu nereliai gera kauke ant plauku uzsidejusi - saukstas medaus, saukstas aliejaus (as naudoju alyvuogiu) ir kiausinio trynys. patikekit, mergaites - SUPER. po jos plaukai tampa labai svelnus ir minkstuciai. nors naudojau dar tik kelis kartus, jauciu, kad plaukai is tiesu stipreja.
sita recepta man pasufleravo viena pazistama - ji vargsiuke buvo pradejusi beveik plikti ir ka? dabar turiu labai tankius ir grazius plaukus!!! taigi, pabandykit, juk ne taip brangiai si grozio procedura kainuoja (tikrai pigiau nei proceduros grozio salone  mirksiukas.gif )

siaubas siaubas reiks greit peruko nes plauku ant galvos greit nebeliks is po gimdymo doh.gif visur ju pilna tik ne ant galvos schmoll.gif parasyk kiek laikyt sita kauke ir kas kiek laiko kartot ax.gif gal pades
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2007 05 05, 13:17)
slinkti pradėjo praėjus mėnesiui po gimdymo, vonia kemšasi baisiausiai  doh.gif bet po truputį jau rimsta  thumbup.gif

Man tai slinkti pradejo praejus 4 men. po gimdymo. Namai pilni plauku, nespeju valyt. Naudoju Fitovalio ampulytes, bet nelabai ka padeda. Reikes bandyti kaukes. schmoll.gif
Atsakyti