Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(ginjke @ 2007 02 21, 14:54)
Na,o man plaukai pradejo slinkti iskart po gimdymo.ir jau 4,5 menesio plinku...ir vitaminus nuo pat pradziu geriau ir kaukes tepiau ir nieko  verysad.gif slenka kaip slinke,kuokstais,net baisu darosi.Apie sukavima ar plovima jau ir nebekalbu,uztenka perbraukti ir kaskart pila sauja blink.gif jau nezinau ir ka daryti.Na,bet visos rasot,kad nustos  g.gif belieka ir man laukti unsure.gif

Na čia dar gali būti prisidėjusi ir kokia bėda su hormonų pusiausvyra. jeigu plaukai tikrai taip stipriai slenka iki plikimo tai reikėtų išsitirti. na bent jau pilną kraujo tyrimą pasidaryti. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(ginjke @ 2007 02 21, 15:54)
Na,o man plaukai pradejo slinkti iskart po gimdymo.ir jau 4,5 menesio plinku...ir vitaminus nuo pat pradziu geriau ir kaukes tepiau ir nieko  verysad.gif slenka kaip slinke,kuokstais,net baisu darosi.Apie sukavima ar plovima jau ir nebekalbu,uztenka perbraukti ir kaskart pila sauja blink.gif jau nezinau ir ka daryti.Na,bet visos rasot,kad nustos  g.gif belieka ir man laukti unsure.gif


Nusiramink, plaukai tikrai nustos slinkt. Kazkur book.gif , kad plaukai keiciasi, jei gerai pamenu, kas tris men. - vieni isslenka, kiti atauga, o kadangi nestuke.gif neislenka visi plaukai, kurie paprastai turetu isslinkt, tai todel po gimdymo praejus kiek laiko (ne visom vienodai) isslenka tie plaukai, kurie nestumo metu turejo isslinkt, bet neisslinko - todel tada kartais atrodo, kad plaukai slenka kuokstais. Galima vartoti vitaminus, galva itrinti svogunais, perskalauti ramuneliu ar dilgeliu nuovirais, kad pastiprint plaukus, bet ... kas turi isslinkt, tas vistiek isslinks.
Atsakyti
jo čia tai labai nemalonus dalykas... doh.gif
mano plaukai visur: vaiko rankose, burnoj, maiste, ant grindų, vonioj, lovoj, virtuvėj, o ant rūbų tai visai baisu... kovoju visaip: ir kaukes darau ir vitaminus geriu, niekas nepadeda... teks laukt kol praeis, tikiuosi nenupliksiu, negražei man atrodo britny spears 4u.gif
Atsakyti
Man, kaip ir visoms po gimdymo, plaukai labai slinko pusę metų, o po to viskas susitvarkė. Reikia paprasčiausiai išlaukti tą laiką, ir tiek. smile.gif
Atsakyti
Nepergyvenk, čia daugeiui taip buvo.Man plaukai slinko intensyviai gal pora mėn. bet pradėjau naudoti kontracepsinius pleistrus ir viskas staiga susitvarkė.Labai nemalonu, kai kuokštai plaukų visur draikos, bet reikia palaukt, viskas susitvarkys.Mano mašina atrodė taip, kad maniau vežiojanti dešimt šunų biggrin.gif bet dabar atauginėja, tai turiu kirpčiukus ax.gif negaliu nei plaukų eit susitvarkyt, kirpėja sako reik laukt kol ataugs, tik galus pakerpu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasras @ 2007 02 21, 23:43)
Man, kaip ir visoms po gimdymo, plaukai labai slinko pusę metų, o po to viskas susitvarkė. Reikia paprasčiausiai išlaukti tą laiką, ir tiek.  smile.gif

o man po gimdymo buvo viskas ok, dabar jau praėjo pusmetis ir prasidėjo, gal todėl, kad pavasaris, nors niekada taip nebūdavo, bet plaukai kriste krenta verysad.gif
Atsakyti
O aš iš karto po gimdymo pradėjau naudot Jamieson Pre Natal vitaminus. Iš kirpyklos nusipirkau šampūno, kaukę ir ampolių nuo slinkimo. Ir man atrodo išvengiau tos problemos. Nu gal truputį slinko, bet tikrai nedaug user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintarėlis* @ 2007 04 17, 12:30)
O aš iš karto po gimdymo pradėjau naudot Jamieson Pre Natal vitaminus. Iš kirpyklos nusipirkau šampūno, kaukę ir ampolių nuo slinkimo. Ir man atrodo išvengiau tos problemos. Nu gal truputį slinko, bet tikrai nedaug user posted image


Sakyk prasom, is kirpyklos sampunas ir kapsules kartais ne schvarkopz(gal neteisingai parasiau pavadinima)firmos?
mano kirpeja irgi man siulo kapsules sitos firmos, menesiui kainuos apie 42 Lt, sako labai veiksmingi.
kalbu apie ampules, is vis susipainiuojau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baturina: 18 balandžio 2007 - 10:16
Man plaukai buvo pradeje slinkt praejus 4men. po gimdymo, slinko gal kokį pusmeti jau buvau ašsigandus, kad plika liksiu. Viskas susitvarke kai nustojau maitint, pradejo atauginet nauji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasras @ 2007 02 21, 23:43)
Man, kaip ir visoms po gimdymo, plaukai labai slinko pusę metų, o po to viskas susitvarkė. Reikia paprasčiausiai išlaukti tą laiką, ir tiek.  smile.gif

Nu tikiuos kad ir man nustos slinkt, nors jau puse metu praejo, bet plaukai nuo kiekvieno prisilietimo krenta kuokstais vis dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baturina @ 2007 04 18, 11:14)
Sakyk prasom, is kirpyklos sampunas ir kapsules kartais ne schvarkopz(gal neteisingai parasiau pavadinima)firmos?
mano kirpeja irgi man siulo kapsules sitos firmos, menesiui kainuos apie 42 Lt, sako labai veiksmingi.
kalbu apie ampules, is vis susipainiuojau 4u.gif


šampūnas tai SELECTIVE profesional ProTek, o ampolės nežinau kokios tiksliai (rytoj nusipirkt vėl einu, parašysiu), bet tikrai ne schvartzkop schmoll.gif
Viena ampolė 6lt, užtenka 1nos dviem kartam user posted image
Atsakyti
man taip pat buvo sita beda verysad.gif Po gimdymo slinko kuokstais plaukai, bet mazdaug po pusmecio pradejo ataugineti - dabar pilna galva trumpu plauku, o priekyje yra galima sakyti kirpciukai (atrodo nekaip) biggrin.gif
O nieko specialaus ir brangaus nevartojau, tiesiog geriau vitaminus YourLife Prenatal ir plaukus ploviau su Margaritos dilgeliu sampunu 4u.gif
Atsakyti