Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Iš kart po gimdymo plaukai labai biedni buvo, tai iš kart nusipirkau mama vit vitaminų. Vaistinėj sakė kad tinka ir maitinant g.gif , tai ir plaukam to slinkimo nepastebejau ir nagai kaip priklijuoti ax.gif vis patrumpinu ir vėl atauga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(upe_5 @ 2006 12 14, 10:58)
Tinka visoks, man padėjo net ne iš vaistinės pirktas , paprastas-nevalytas.


o tu ta zibala su kuom nors maisydavai, ar gryna susitepdavai i saknis. As pora kartu pries plovima tryniau, bet kai perploviau su sampunu, baisu kas daresi, dvigubai daugiau plauku isslinko doh.gif gal netiko jis mano plaukeliams unsure.gif
Atsakyti
as geriu perfectil antra pakeli, ir po biski plaukai atsistato, 4u.gif na nebent taip baisiai neslenka, kaip pries tai-buvo tiesgiog baisu. blink.gif
Reiketu isgerti 3 pakelius, o siaip galima ir daugiau
Atsakyti
Iskart po gimdymo geriau Prenatal care ir jau 4 menesiai greit kaip ji geriu, vistiek jokios naudos. Jau po 3 menesiu pradejo smukti plaukai, bijau nuplikti visai doh.gif biggrin.gif Tai vaistienej patare zuvu taukus gerti, sako daug kam padejo...
Atsakyti
geriau ir vitaminus, ir visokias kaukes dejau, bet man padejo LOREAL KERASTASE sampunas ir ampules nuo plauku slinkimo. Poveiki pastebejau tik po kokio menesio, gal daugiau. Zinau, kad tikrai galima nusipirkti Milana grozio salone, Lelevelio g., prie Operos.
Atsakyti
as irgi turiu sia problema cry.gif po gimdymo 3men dar geriau vitaminus Pregnacare , tai dar nieko , nu bet dabar jau menuo , kaip plaukai slenka kuokstais doh.gif teks laukt kol viskas susitvarkys ir tiketis , kad plika neliksiu blush2.gif
Atsakyti
ir mano problema slenkantys plaukai, geriu mamaVit, bet visvien slenka kai išplaunu tiesiog kuokštais, vaiką paimi ant rankų tai pilnos rankytės, bijau, kad į burnytę neprisikištų.
Atsakyti
Na man ir po gimdymo labai slinko plaukai, jau tikrai maniau kad nupliksiu, nes plaukų buvo lkiekę mažiau nei puse doh.gif blink.gif Pradėjau gerti FUTURA SILICA, tai pagerėjimas akivaizdus,geriu jau beveik 3 mėn, tai plaukeliai pardėjo atauginėti maždaug po 1,5 mėn. Dar pastebėjo aplinkiniai, kad net oda pradėjo švytėti, nors prieš tai ta siaubas buvo, ko tik nedariau.Aišku tik gerti reikia sažiningai, 3 kartus per dieną, na kartais pamirštu, arba neišeina, bet čia reti atvejai.
Atsakyti
mano kirpeja sake, kad plaukai slenka mazdaug 6 men., pradzioj labai intensyviai, veliau maziau.
Siaip slinkimas praeis savaime, taciau tam, kad atgaivintume plauku svogunelius, butina naudoti tam skirtas priemones.
taigi nelaukit pasyviai, kol slinkimas praeis savaime- jis,zinoma, praeis, taciau plaukuciai gali ne visi ataugti.
Atsakyti
buvau siandien vaistineje, galvojau nusipirksiu papildomai vitaminu, bet vaistininke pasake, kad negalima vartot jokiu kitu vitaminu, nes jau geriu maitinanciai... tad pasiule kapsuliu kursa.na, ziuresim biggrin.gif
Atsakyti
Na,o man plaukai pradejo slinkti iskart po gimdymo.ir jau 4,5 menesio plinku...ir vitaminus nuo pat pradziu geriau ir kaukes tepiau ir nieko verysad.gif slenka kaip slinke,kuokstais,net baisu darosi.Apie sukavima ar plovima jau ir nebekalbu,uztenka perbraukti ir kaskart pila sauja blink.gif jau nezinau ir ka daryti.Na,bet visos rasot,kad nustos g.gif belieka ir man laukti unsure.gif
Atsakyti
aisku padeda vitaminai visokiausi, bet ir tradiciniais metodais galima pabandyti, tai svogunais itrint galva, dilgeliu nuoviru plaut smile.gif
Atsakyti