Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Mano mergytei kaip suejo 3 menesiukai, plaukai kuokstais nuo galvos krenta, pilni namai juodu susiraiciusiu plauku. O kai galva issiplaunu, tai is vis, net asaros bega sad.gif( dar tik 3 savaites taip slenka, bet kiek girdejau, kad kol maitinsiu, tol slinks. Nu ka, vaziuosim su vyru peruko pirkti... Nezinau net ka daryti, prisiskaiciau cia visu mamu patarimu, tai net pasimeciau. Vaziuosiu i vaistine kokiu tai ampoliu pirkti, gal nors taip pastiprinsiu... Vitaminus geriu labai gerus amway, bet matyt net ir tie nepadeda verysad.gif
Atsakyti
Reikia atitinkamus vitaminus naudoti - Pantogar neblogi, ir, beje, Rene Furterer ampuliu kursas. tik kad brangoka...
Atsakyti
o tas kursas kur atliekamas, ar pati susitepi tas ampoles?
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2006 12 12, 15:01)
Mano mergytei kaip suejo 3 menesiukai, plaukai kuokstais nuo galvos krenta, pilni namai juodu susiraiciusiu plauku. O kai galva issiplaunu, tai is vis, net asaros bega sad.gif( dar tik 3 savaites taip slenka, bet kiek girdejau, kad kol maitinsiu, tol slinks. Nu ka, vaziuosim su vyru peruko pirkti... Nezinau net ka daryti, prisiskaiciau cia visu mamu patarimu, tai net pasimeciau. Vaziuosiu i vaistine kokiu tai ampoliu pirkti, gal nors taip pastiprinsiu... Vitaminus geriu labai gerus amway, bet matyt net ir tie nepadeda  verysad.gif

Ir man po gimdymo labai slinko plaukai, padėjo tik žibalas,nei jokios ampules ,nei vitaminai,nei šampūnai nepadėjo. Prieš plaudama trindavau į šaknis, laikydavau valandą.
Atsakyti
o koks zibalas? ten su mielem maciau yra, su vitaminu B atrodo, ar bet koks?..
Atsakyti
Irman siaubingai slinko po gimdymo, bet aš kažkaip nieko nenaudojau nuo plaukų slinkimo.Praėjo pusantrų metų po gimdymo ir dabar jau plaukai neslenka ir šiaip pagerėjo plaukų būklė. Turbūt kai atsigaus ir sustiprės organizmas tai ir plaukai nebeslinks.
Atsakyti
Tai va, panaudojau alfa parf kapsules(6),tai lygtais padejo...Nu nebekrenta taip,kaip anksciau.Aisku kai issiplaunu plaukus ir sukuojuos, ati ju navalom biggrin.gif
Dar nusipirkciau ju, bet susipykau su tiekeja biggrin.gif
Atsakyti
kaip gerai,kad yra kur pasiskaityti apie visas problemas smile.gif
O tai jau galvojau,kad nebegalesiu plauku dazyti,nes nuo dazymo slenka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2006 12 12, 18:58)
o koks zibalas? ten su mielem maciau yra, su vitaminu B atrodo, ar bet koks?..

Tinka visoks, man padėjo net ne iš vaistinės pirktas , paprastas-nevalytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upe_5: 14 gruodžio 2006 - 09:58
Na kolkas treces menuo kaip pagymdzius bet plaukai neslenka thumbup.gif tikuosi ir taip toliau bus doh.gif O per nestuma is vis taip sustipreje thumbup.gif Gal kad daug ir ivairiu vitaminu geriau ir geriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(upe_5 @ 2006 12 14, 10:58)
Tinka visoks, man padėjo net ne iš vaistinės pirktas , paprastas-nevalytas.



Dekui, bandysiu su zibalu.. nors kazkur skaiciau, kad jis galvos oda gali isdeginti.. sad.gif Siandien ryte ploviau galva, tai vel supykino tie plaukai, tiesiog saujom i klozeta metu... Nu ragas!
Atsakyti
QUOTE(INGUTE. @ 2006 12 14, 11:39)
Na kolkas treces menuo kaip pagymdzius bet plaukai neslenka  thumbup.gif  tikuosi ir taip toliau bus  doh.gif  O per nestuma is vis taip sustipreje  thumbup.gif  Gal kad daug ir ivairiu vitaminu geriau ir geriu  rolleyes.gif



Aš irgi maniau, kad man neslinks, o kai atėjo 4 mėnuo ir prasidėjo verysad.gif . Aš irgi naudoju ir šampųną ir ampules. Tai lyg ir geriau. Vitaminus ir per nėštumą ir po jo vartoju. O šiandien kaip tik pas kirpėją buvau. Tai ji manęs paklausė, kas atsitiko, ar kas plaukus buvo nukirpęs kuokštais, nes dabar styro antenėlės lotuliukas.gif .
O ką daugiau ir bedarysi, praeis, kaip ir nėštumas praėjo lotuliukas.gif .
Atsakyti