Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(Spindulėlis @ 2006 11 05, 11:57)
dabar slinkimas aprimo ir vaikštau su juokingu styrančiu ežiuku ant kaktos lotuliukas.gif


lotuliukas.gif . Pusė nėštumo su tokiu ežiuku pravaikščiojau. Negi ir vėl teks tokiu džiaugtis doh.gif . Man irgi maždaug nuo 3 mėn. pradėjo žiauriai plaukai slinkti, baisu buvo po dušu eiti, nes kuokštais eidavo, lovoje, prie jos, ant drabužių, ant mažiaus...žodžiu košmaras. Nusipirkau Dzintars aliejų stiprinantį plaukus ir skatinančius juos augti, Natural Vital šampūną, kondicionierių ir toniką. Gal sutapo, bet manau, kad priemonės tikrai padėjo, bet dabar (po 2 mėn. siaubingo slinkimo) slinkimas pastebimai sumažėjo thumbup.gif .
Atsakyti
sveikos merginos, o jūs nepastebėjot kad nėštumo metu plaukai buvo pasidarę tankesni ir gražesni? aš girdėjai, kad nėštumo metu plaukų slinkimas sulėtėja, todėl jų pasidaro daugiau (čia, aišku dėl hormonų) o po gimdymo praėjus kiek tai laiko jie masiškai pradeda slinkti - tie, kurie užsiliko nėštumo metu neiškritę. taip kad man jau 3 mėn po gimdymo ir dabar pradeda slinkti plaukai, nors nėštumo metu buvo žymiai atsigavę. tai aš labai nepanikuoju. teks vėl "apsinėštinti" kai norėsiu gražių plaukų nestuke.gif aišku, čia ir su pienu lelius visokiu mikroelementu išvalgo, taip kad nieko keisto....manau turėtų kiek padėti geriami vitaminai? aš nėštumo metu antroj pusėj pradėjau gerti ir dabar dar tebevartoju. tai manau, kad dar i r tai prisidėjo kad kol nėščia buvau labai sustiprėjo nagai ir plaukai. o dabar matyt,.tokių dozių jau nebepakanka g.gif
Atsakyti
QUOTE(ivory @ 2006 11 13, 12:03)
sveikos merginos, o jūs nepastebėjot kad nėštumo metu plaukai buvo pasidarę tankesni ir gražesni? aš girdėjai, kad nėštumo metu plaukų slinkimas sulėtėja, todėl jų pasidaro daugiau (čia, aišku dėl hormonų) o po gimdymo praėjus kiek tai laiko jie masiškai pradeda slinkti - tie, kurie užsiliko nėštumo metu neiškritę. taip kad man jau 3 mėn po gimdymo ir dabar pradeda slinkti plaukai, nors nėštumo metu buvo žymiai atsigavę. tai aš labai nepanikuoju. teks vėl "apsinėštinti" kai norėsiu gražių plaukų  nestuke.gif  aišku, čia ir su pienu lelius visokiu mikroelementu išvalgo, taip kad nieko keisto....manau turėtų kiek padėti geriami vitaminai? aš nėštumo metu antroj pusėj pradėjau gerti ir dabar dar tebevartoju. tai manau, kad dar i r tai prisidėjo kad kol nėščia buvau labai sustiprėjo nagai ir plaukai. o dabar matyt,.tokių dozių jau nebepakanka  g.gif

Na jo ....nestumo metu tai kasos uchhhh buvo thumbup.gif
Teko pritrumpinti kaseles, kad visai nenuslinktu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, nusipirkau Alfa Parf kapsules, bandysiu gydyt.Pranesiu ar padeda. g.gif
Atsakyti
Man per visą nėštuma neslinko plaukai,o dabar eina kuokštais,bet žinau,kad taip turi būti ir nesuku sau galvos irnesakyk.gif .
Atsakyti
QUOTE(vikcius @ 2006 11 15, 19:34)
Man per  visą nėštuma neslinko plaukai,o dabar eina kuokštais,bet žinau,kad taip turi būti ir nesuku sau galvos  irnesakyk.gif .

O jeigu jie nebeatsigaus?As tai noriu tokiu kokie buvo pas mane verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 10 30, 13:49)
Gal papasakok, kas čia per serumas, kur yra pirkti? g.gif

Eurokose, tokiose apmulese buna.Dabar jau pabaigiau naudoti, tai tikslaus pavadinimo neparasysiu.Lentynose kiek ziuredavau nebudavo, tik prie kasu turedavo( vienas vnt. apie du lt.)As menesi panaudojau kas antra diena.Super dalykas thumbup.gif man tikrai padejo
Atsakyti
mano kirpeja sake, kad veiksmingiausiai plauku slinkima po gimdymo sustabdo vitamino B vartojimas. bet geriausia ji leistis, nes zymiai daugiau jo organizmas pasisavina. taciau tai gana skausminga procedura. ir pirmiausia reikia pasitarti su gydytoju, kaip ir koki kieki to vitamino vartoti ax.gif

dar labai veiksminga 'placent formula' produkcija. efektyviai skatina plauku augima. ko gero yra ir ampuliu nuo slinkimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastone: 17 lapkričio 2006 - 15:52
QUOTE(kastone @ 2006 11 17, 15:51)
mano kirpeja sake, kad veiksmingiausiai plauku slinkima po gimdymo sustabdo vitamino B vartojimas. bet geriausia ji leistis, nes zymiai daugiau jo organizmas pasisavina. taciau tai gana skausminga procedura. ir pirmiausia reikia pasitarti su gydytoju, kaip ir koki kieki to vitamino vartoti  ax.gif

dar labai veiksminga 'placent formula' produkcija. efektyviai skatina plauku augima. ko gero yra ir ampuliu nuo slinkimo.


Mano kirpeja minejo, kad geriausia nuo plauku slinkimo padeda priemones, skirtos vyrams. Jos efektyvesnes.
Del vitaminu vartojimo, ypatingai, jei matinama, reikia pasitarti su gydytoju, nes ju anotacijose buna parasyta, kad nescioms ir maitinancioms negalima virsyti paros vitaminu dozes, kuria reiktu aptarti su gydytoju. O ir vaistinese nelabai rekomenduoja juos vartoti. Na, bent jau kai as norejau pirkti, man nepatare ju pirkti.
Atsakyti
Bet vistiek efektyviausiai rezultatu pasiekti galima naudojant priemones plaukams ir tos pačios rūšies vitaminus. Man padejo rodo fitoval šampūnas ir kapsulės, bet rezultata pajutau po 2 mėn.
Atsakyti
QUOTE(vikcius @ 2006 11 15, 19:34)
Man per  visą nėštuma neslinko plaukai,o dabar eina kuokštais,bet žinau,kad taip turi būti ir nesuku sau galvos  irnesakyk.gif .



drinks_cheers.gif weliau plaukai atsigaus mirksiukas.gif kuri is jusu mamu waikstonuplikus? tad ir mum nera cia ko jau taip lb trydaliot i kelnes biggrin.gif
Atsakyti
mano dukrytei beveik trys menesiai pries kokia savaite ir man pradejo slinkt plaukai siaubas kaip issigandau kai pastebejau jog slenkatokiais dideliais kiekiais, bet tikiuosi viskas bus gerai ir neliksiu plika
Atsakyti