Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

man pradejo 2 men. po gimdymo slinkti, is pradziu visai nepergyvenau, nes kirpeja buvo sakiusi tam nusiteikti ir per daug nepanikuoti.Bet kai ant galvos puses plauku neliko verysad.gif ir kai vaikai kartais isikabina i plaukus ir lieka kuokstas ju rankyteje , tai linksma nebuvo. Pradejau gerti A+E ir cinka, bei i plaikus itrimu seruma su placenta. Lyg ir mazeja slinkimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistemo @ 2006 10 30, 12:49)
bei i plaikus itrimu seruma su placenta. Lyg ir mazeja slinkimas smile.gif


Gal papasakok, kas čia per serumas, kur yra pirkti? g.gif
Atsakyti
Man pradejo ziauriai slinkti p3men!O taokie buvo grazus, na tai maitinimas bei nuovargis savo padaro.bet va po 2men ziauraus slinkimo viskas grizo i savo vietas: nuslinke plotai ataugineja thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui dievui, žiūriu, aš tikra statistinė mama biggrin.gif man, kaip ir daugumai, plaukai pradėjo slinkti, kai mano kleckui buvo maždaug 2,5-3 mėn, o dabar slinkimas aprimo ir vaikštau su juokingu styrančiu ežiuku ant kaktos lotuliukas.gif Nors mano draugei tai nei per nėštumą, nei po gimdymo plaukai neslinko g.gif
Atsakyti
Man taip pat slenka plaukai tiksliai nepamenu nuo kada,bet dabar mano maziukui 4 menesiukai ir vis dar pilna sauja ju kai sukuojuosi, o kai isprausiu galva tai is vis patyliu.KADA tai baigsis idomu,jokiu vaistu negaliu naudoti,nes pati maitinu, o gal yra koki nekenksmingi?
Atsakyti
Man irgi labai slinko plaukai apie 2 sav.Nusipirkau Fitoval sampuno.Gal sutapo,bet po savaites baigesi tas siaubingas slinkimas biggrin.gif
Atsakyti
man pradejo slinkti plaukai apie 4 men. doh.gif na ir slenka iki siol verysad.gif teks kasoms atia sakyti ir trumpesne sukuosens isitaisyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Man, kaip ir visoms mamytėms, po gimdymo kai dukriukui buvo 3 mėnesiai 2.gif pradėjo labai slinkti plaukai. Nebežinojau net ką daryti. Buvau jau išbandžiusi beveik viską: šampūnai jokie nepadėjo, kaukės ir balzamai taip pat, vitaminai taip pat rezultatų nedavė. Nusipirkau "VICHY" firmos ampuoles nuo plaukų slinkimo (130 Lt už pakuotę - 12 vnt po 6ml). Va žinokit jos tai tikrai padėjo. Nebeslenka plaukai, atsigavo, pradėjo atauginėti. Išbandykite-verta.
Atsakyti
aš irgi girdėjau, kad Fitoval padeda. Bet man dar ir problemu su pleiskanomis atsirado, tai gydytoja pasiūlė T-Gel šampūną. taip nušoviau du zuikius. Jis brangokas, bet man tikrai padėjo. Reikia įtrynus galvą dar palikyti kelias minutes, t.y. neskubėti skalauti.
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2006 11 05, 19:23)
Man taip pat slenka plaukai tiksliai nepamenu nuo kada,bet dabar mano maziukui 4 menesiukai ir vis dar pilna sauja ju kai sukuojuosi, o kai isprausiu galva tai is vis patyliu.KADA tai baigsis idomu,jokiu vaistu negaliu naudoti,nes pati maitinu, o gal yra koki nekenksmingi?

Va va, ta pati beda man nuo 4 menesiu.2 menesius vargstu lygiai taip pat...Mano plaukai iki juosmens, tai kai issiplaunu,kosmaras, galiu kojines megsti is savo plauku doh.gif Tai nusprendziau kazkokias brangias ampules pabandyt(gal ir VICHY kaip kazkas rase), tikslaus pavadinimo nepamenu.Uzsakyma jau padariau.Dar galvoju nusipirkti vitamino B berods papildomai gerti, bet reiks su gydytoja pasitart ar galesiu, nes iki siol maitinu MP.
Atsakyti
Man pagaliau nustojo slinkti ir po truputi ataugineja, valiooooo .....lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
jau trys savaitikes kai nemaitinu ir jau pastebejau kad maziau slenka,bet dar kai pasisukuoju tai buna buna sepetyje,bet jau ne tiek.geriu kalci ir tikiuosi kad greit susitvarkys biggrin.gif
Atsakyti