Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Taip turi but,nepades nei sampunai niekas,as manau kad paprasciausei gal sutapo tos dienos kada pradejei plauti tipo su geru sampunu,ir nustojo slinkti.Man pradejo slinkt kai mergytei buvo 4 men ir kirpeja sake pirk kad ir uz 100lt nepades,islinks kiek priklauso ir sustos,ir ne maitinime esme,juk maitinau nuo pat pradziu o slinkt pradejo nuo 4 men.Zodziu nagai tai super sustiprejo o plaukuciai kuokstais,ka darau?Tik geriu kalci ir laukiu serimosi pabaigos lotuliukas.gif nestuke.gif nestuke.gif biggrin.gif
Papildyta:
netycia prispaudziau paveiksliuku ne i tema biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif As ne nescia tikrai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
savaitę panaudojus CUTRIN BIO+ SERUMĄ PLAUKAMS NUO SLINKIMO MOTERIMS [yra ir vyrams] plaukai slenka normos ribose. Kaina apie 27 lt Eurovaistinėse. Yra toks ir šampūnas, bet jo neišbandžiau, apsiribojau serumu. Rekomendavo kirpėjas, sakė naudoti skirtą vyrams, stipresnis, bet galvojau išbandysiu pirmiausia moterišką. reik įtrinti į galvą po plovimo ir vakare[ ar ryte], žodžiu du kart, išplauti nereikia. Na nežinau, ar čia taip stebuklingai sutapo , kad pradėjus naudot serumą nustojo plaukai slinkt , nemanau. Nereklamuojo jo, bet man jis tiko ir kaina labai nesikandžioja
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 09 28, 08:51)
Taip turi but,nepades nei sampunai niekas,as manau kad paprasciausei gal sutapo tos dienos kada pradejei plauti tipo su geru sampunu,ir nustojo slinkti.Man pradejo slinkt kai mergytei buvo 4 men ir kirpeja sake pirk kad ir uz 100lt nepades,islinks kiek priklauso ir sustos,ir ne maitinime esme,juk maitinau nuo pat pradziu o slinkt pradejo nuo 4 men.Zodziu nagai tai super sustiprejo o plaukuciai kuokstais,ka darau?Tik geriu kalci ir laukiu serimosi pabaigos lotuliukas.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  biggrin.gif


lygiai tą patį ir aš girdėjau... todėl nesinervinu ir gyvenu rami sau toliau cool.gif žinau viena -> plika tikrai neliksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas del plauku, tikrai nereikia pergyventi. Plaukai turi savo amziu ir jo sulauke iskrenta. Ju vietoje atauga nauji. Skaiciau, kad nestumo metu del pakitusiu hormonu plauku kritimas smarkiai sumazeja. Tie neiskrite plaukai nestumo metu iskrenta po gimdymo. O paskui viskas turi nusistoveti.
Atsakyti
Nu, man turbut kaip ir daugumai, plaukai eme slinkti kai sunui buvo mazdaug 3 menesiai. Dabar jau 8 su virsum, o vonia kaskart po plauku plovimo uzsikemsa. Vemt vercia jau nuo tu plauku. Bet turiu vilti, kad nustos jie slinkti. tai jokiu vitaminu specialiu negeriu. Tik saknis stiprinancias priemones pro reta panaudoju. Beje, nagai, kurie kaip ir plaukai, nestumo metu ir po jo buvo super duper, pries kokias pora savaiciu eme sluoksniuotis zveriskai verysad.gif Nu, ka padarysi...
Atsakyti
Išpradžių plaukai neslinko,keikiau savo katę kad jos plaukų visur daug sakiūau kad nudepiliuosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet praėjus 3mėn.pastebėjau kad ir mano plaukų visur pilna tai dabar ir katės ir mano doh.gif .Net baisu darosi kai šukuoji ar plauni galvą doh.gif doh.gif Vyras dabar sakė abi nudepiliuos tongue.gif tongue.gif tongue.gif Katės dabar mažiau plaukų nei pačios reikės laukti kol praeis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2006 09 23, 14:40)
Sveikutes as pradejau gerti MERZ SPEZIAL DRAGEES (  man juos labai isgyre!!!)  ziuresim ar pageres po kokiu 3 menesiu blush2.gif  g.gif

Sveikutes na ka vartoju tuos vitaminus galiu pasakyti kad tikrai ne taip "šeriuosi"
Tuoj bus menuo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo modestasta: 08 spalio 2006 - 18:37
As po gimdymo antras menesis ir plaukai jau pradejo slinkti, pilni namai, bet kirpeja sake, kad taip turi buti, visoms po gimdymo tas pats buna ir jokie vitaminai, tuo labiau sampunai nelabai pades g.gif , nors gal truputi ir sustabo, bet tikrai nebus taip kaip per nestuma, kai neslinko. rolleyes.gif
Atsakyti
as galvojau kad cia tik pas mane nuo 3 menesiu, kai sunui trys buvo, plaukai slinkti pradejo labai.kazkiek laiko paslinko nustojo, dabar jau nuo vasaros sios, sunui jau 1.7 metuku, plaukai labai labai slenka, tryniau visokius serumus niekas nepadeda. pabandysiu ta kur cia mamos rekomendavo, aciu, gal pades wub.gif
Atsakyti
sveikos!
man ir plaukai po gimdymo pradejo labai slinkt, bet daba kaip ir apmazejo, be to, labai daug nauju plaukuciu auga, tai per daug nepergyvenu, nenupliksiu lotuliukas.gif geriu vitaminus perfectil, nes ir nagai labai silpni pasidare. dar tik neseniai pradejau, tai kol kas poveikio nepastebejau...
Atsakyti
Žinokit viskas gerai su tais plaukais. Slenka po gimdymo visoms, o po kurio laiko puikiausiai atauga smile.gif Tikrai plikos nevaikščiosit.
Atsakyti
Man plaukai pradėjo slinkti kai vaikučiui kokie 9 mėn suėjo ir jau kokie trys mėnesiai nesustoja. Pilni namai plaukų šepetį net baisu paimti į rankas dar gerai kad aš tų plaukų daug turiu o jeigu būtų ploni tai pusplikė turbūt vaikščiočiau.
Gal kas žinote kiek laiko jie turi slinkti? g.gif
Atsakyti