Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Matai as irgi vis dar maitinu plaunu galva visokiais stiprinamaisiais sampunais ir vis tikiuosi kad kai baigsiu maitinti jie tiesiog nebeslinks. Nes mano nuomone maitinanciom tu vitaminu tikrai mazas pasirinkimas....... wink.gif
Atsakyti
man slinko kuokstais praejus menesiui po gimdymo ir iki kokio 4 menesio. Su maitinimu tai nesusije ir siaip jokios priemones nepagelbes. Kiek turi isslinkt, tiek isslinks. Pvz nestumo metu tai visai plaukai nekrito. Hormonai veikia ir tiek.
Kaip staigiai pradejo slinkti plaukai, taip staigiai ir pabaige. Labai atsistate plaukas, net kirpeja pagyre. O siaip maitinanciom yra labai neblogi vitaminai Nordic - vitaminai nesciosioms ir maitinancioms. Pregnacare irgi labai gerai plaukus ir nagus veikia, kiek pastebejau wink.gif bet tiesiog reikia islaukti laika ir tiek smile.gif
Atsakyti
Merginos, kad plaukai slenka po gimdymo,tai visai normalu, nes visą nėštumą plaukai tik augo, o slinkt - mažai slinko.
Taip gamtos sudėta,kad po nėštumo turi tam tikras kiekis plaukų pasišąlinti. Gaila,bet taip jau yra...
Atsakyti
Sveikutes as pradejau gerti MERZ SPEZIAL DRAGEES ( man juos labai isgyre!!!) ziuresim ar pageres po kokiu 3 menesiu blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2006 08 23, 16:41)
Matai as irgi vis dar maitinu plaunu galva visokiais stiprinamaisiais sampunais ir vis tikiuosi kad kai baigsiu maitinti jie tiesiog nebeslinks. Nes mano nuomone maitinanciom tu vitaminu tikrai mazas pasirinkimas....... wink.gif



O man kaip tik pradejo plaukai slinkt kai nustojau maitint, tiesiog baisu - tuoj busiu plika, maciau peruku yra pirkt, tai jei kas turesiu kuo plike pridengt. lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiri111: 23 rugsėjo 2006 - 22:48
QUOTE(kiri111 @ 2006 09 23, 23:48)
O man kaip tik pradejo plaukai slinkt kai nustojau maitint, tiesiog baisu - tuoj busiu plika, maciau peruku yra pirkt, tai jei kas turesiu kuo plike pridengt. lotuliukas.gif  thumbup.gif

Na tikekimes neprireiks tau tu peruku irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
As manau, kad plauku slinkimas su maitinimu visai nesusijes.Jie ar taip ar taip pradeda slinkti 2-3 men.po gimdymo verysad.gif
Pas mane buvo garbanoti sveiki plaukai, o dabar tragedija fear.gif
Slenka siaubingai.Kur pazvelgsi visur mano plaukai, net vaiko sauskelnese isipainioje doh.gif Vitaminus geriu nenustojus nuo nestumo pradzios, bet vistiek nieko gero.Prisipirkau VICHY priemoniu nuo plauku slinkimo, ziuresim gal pades g.gif
Atsakyti
Pas mane plaukai irgi labai slenka verysad.gif Kirpejas man pasake, kad plaukai nustos slinkti kai vaikui sueis metai. Naudoju sampuna bei losjona nuo plauku slinkimo, tai biskeli slinkimas sumazejo. ax.gif
Atsakyti
Nu man plaukai dar neslinko smile.gif tfu tfu kad neprisisnekejus tongue.gif Pabandykit lietuviska MARGARITOS alaus sampuna,balzama,kauke.Alus stiprina plaukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Britvute @ 2006 09 24, 11:43)
As manau, kad plauku slinkimas su maitinimu visai nesusijes.Jie ar taip ar taip pradeda slinkti 2-3 men.po gimdymo verysad.gif
Pas mane buvo garbanoti sveiki plaukai, o dabar tragedija fear.gif
Slenka siaubingai.Kur pazvelgsi visur mano plaukai, net vaiko sauskelnese isipainioje doh.gif Vitaminus geriu nenustojus nuo nestumo pradzios, bet vistiek nieko gero.Prisipirkau VICHY priemoniu nuo plauku slinkimo, ziuresim gal pades g.gif

Man ta pati istorija, tik plaukai ne garbanoti, o gaila. doh.gif Visa nestuma ploviau su spec. sampunu preis slinkima ir tikrai plaukai nestumo metu augo, o dabar jau geros 2 savaites slenka kuokstais, bet ir po pirmo gimdymo tas pats buvo, doh.gif reik islaukti.
Atsakyti
Dar prieš savaitę skaičiau jūsų komentarus ir galvojau, o siaube, nejau taip ir slinks iki mažiausiai pusės metų. O man kaip tik atsigavinėjo plaukai po vienos kirpėjos nevykusio nudažymo.
Palaukai pradėjo slinkti po keturių mėnesių, dabar ką tik mano mažutei suėjo penki ir... tiu tiu tiu, plaukai nebeslenka. Bet aš nelaukiau, kol savaime nustos. Jau kokius aštuonis mėnesius naudoju specialų šampūna, jis kaip tik, kad plaukai neslinktų, bet kažkodėl jie vis tiek (kaip jūs sakote - taip gamtos surėdyta) pradėjo kuokštais eiti, o tas šampūnas jau tipo labai super (80 lt.). Tada ėmiau rinktis "močiučių kosmetiką". Per nepilnas tris savaites - pasiektas rezultatas, tikiuosi, tas slinkimas nesugrįš.
Vienu metu dariau viską: geriau taip pat vitaminus "A+E", atskirai kalcį ir dar "Gamtos namų" kalcį, magnį, cinką ir... dariausi kaukę. Labai paprasta, bet iš karto buvau įsitikinusi, kad padės. Nusipirkite kosmetinio žibalo (kad ir "Droge) ir į kokius keturis šaukštus (čia tiek, kad užtektų galvos odai ištrinti) įlašinkite ricinos aliejaus, aš tai jo negailiu, nors net po plovimo galva atrodo riebauota, tačiau kaukę darau du kartus per savaitę, o kasdien plaunu šiaip kokiu šampūnu (net ne tuo "geruoju", o pasiėmiau vyro kažkokį lietuvišką). Man padėjo, tikiuosi, jums irgi bus veiksminga.
Beje, žinau dar vieną gerą priemonę - alijošių. jei tik kur galite gauti, tai tikrai geras dalykas.
Atsakyti
Merginos, bet juk tai normalu, kad slenka plaukai rolleyes.gif Taip organizmas atsigauna po gimdymo, atsistato į "savo vėžias", susitvarko hormonų pusiausvyra smile.gif

Aišku, nepakenks įvairių priemonių naudojimas, kaip žibalų trynimas, vitaminų gėrimas, sveka mityba thumbup.gif Dar patarčiau truputį pasikirpt biggrin.gif
Atsakyti