Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Lanuks, vėl aš su savo klausimais ax.gif
Vis abėjoju, ar galima tą vaistą maitinančioms mamos naudoti. Gal jis koks hormononis g.gif ?
O gal bandysiu vaistinėj ieškoti ir ten viską sužinoti.
Atsakyti
Baisu man pasidare, jusu pasiklausius. Po gimdymo praejo dar vos menuo, plaukai dar lyg ir neslenka, bet jauciu kad suplonejo pats plaukas, bijau nes ir pries gimdyma jie buvo suprasteje labai... tai kas bus toliau g.gif
Atsakyti
Pagimdzius leliu maitinau 3men.Plaukai tuo metu neslinko,o kai baigiau maitint-slinko baisiausiais kuokstais-3menesius,maniau nupliksiu ir isivaizdavau kaip eisiu peruka pirktis bigsmile.gif
Atsakyti
Sakykit, mamos, gal kas naudojot vitaminus Merz. Man gydytoja israse, sake labai gerai padeda nuo slinkimo ir plaukai kazkur po menesio atsistato, labai greit auga po to. Sake pas ja mamos ateidavo jau kaip reikient praplikusios ir labai padejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(lanuks @ 2006 08 06, 13:51)
Tik vaistinėse (kaina kažkur apie 50 Lt). Bet reikia kiekviena diena arba rytais,arba vakarais į galvos oda gerai įtrinti. Aš sunaudojau tik puse buteliuko ir jau buvo geresnis rezultatas, bet kirpėja sake, kad reikia visa buteliuka sunauduoti.

Man po pirmo vaiko irgi plaukai atsigavo, o po antro pradėjau plikti, tai jeigu ne tas vaistas, būtų šakės. Kirpeja sake, kad šiuo atveju nei kapsules, nei šampunai nuo slinkimo nepadetu.

pasakyk mieloji,kurioj tu vaistinej pirkai ? 4u.gif nes as kur nueinu sako tokio neturim ir niekada neturejom g.gif paziuri kaip i durne nesupranta ko noriu schmoll.gif o man jo taip reikia ax.gif plaukai siaubingai slenka doh.gif
Atsakyti
as irgi daug isbandziau visokiu priemoniu DEJA niekas nepadejo o paskui kazkurioj parduotuvej kaip issiaiskinom su pardaveja kad maitinu (dar iki dabar) tai ji sako baigsi maitinti baigs ir plaukai slinkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivusia @ 2006 08 22, 16:00)
Sakykit, mamos, gal kas naudojot vitaminus Merz. Man gydytoja israse, sake labai gerai padeda nuo slinkimo ir plaukai kazkur po menesio atsistato, labai greit auga po to. Sake pas ja mamos ateidavo jau kaip reikient praplikusios ir labai padejo g.gif

sveika 4u.gif ,sakyk o cia tik toks pavadinimas g.gif gal gali parasyt issamiau,ir kur pirkai,ir kiek kainuoja g.gif noreciau ir as isbandyt ax.gif beje ar pati jau bandei ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuke @ 2006 08 23, 11:21)
sveika 4u.gif ,sakyk o cia tik toks pavadinimas g.gif gal gali parasyt issamiau,ir kur pirkai,ir kiek kainuoja g.gif noreciau ir as isbandyt ax.gif beje ar pati jau bandei ? unsure.gif

manau cia special merz drage - vitaminai, perduodami vaistinese apie 30 lt
Atsakyti
QUOTE(ausriuke @ 2006 08 23, 12:21)
sveika 4u.gif ,sakyk o cia tik toks pavadinimas g.gif gal gali parasyt issamiau,ir kur pirkai,ir kiek kainuoja g.gif noreciau ir as isbandyt ax.gif beje ar pati jau bandei ? unsure.gif



Tai kad ne, pati dar nebandziau verysad.gif Tesiog buvau pas gydytoja, del kitu problemeliu, ir uzsiminiau apie plaukus, kad pradejo slinkt. Tai va, ji pasiule tuos vitaminus, sake labai geri, bet is brangiu. Tai as ir noriu suzinoti ar jie tikrai efektivus g.gif kai gyd. sake, kad pinigu eilini karta neismest
Atsakyti
QUOTE(vivusia @ 2006 08 23, 12:55)
Tai kad ne, pati dar nebandziau verysad.gif Tesiog buvau pas gydytoja, del kitu problemeliu, ir uzsiminiau apie plaukus, kad pradejo slinkt. Tai va, ji pasiule tuos vitaminus, sake labai geri, bet is brangiu. Tai as ir noriu suzinoti ar jie tikrai efektivus  g.gif kai gyd. sake, kad pinigu eilini karta neismest

Sveikute, o tu dar maitini?
Atsakyti
Geriau as kazkada Merz vitaminus apie pusmeti. Nieko ypatingo nepastebejau. g.gif Nei plaukams, nei odai. schmoll.gif Bet tai nereiskia, kad sie vitaminai kazkuo blogi. biggrin.gif
As labai skeptiskai ziuriu, tiek i gydytoju, tiek i konsultantu vaistinese kalbas apie "super gerus" vitaminus, sampunus ar kitka. tongue.gif Kas tiko vienam, nebutinai tiks kitam. Juk pas visus skirtingas trukumas tam tikru vitaminu, mineralu ir t.t. As pvz. beveik visai nemaitinau, o plaukai ziauriai slinko. Dabar ataugineja. biggrin.gif Ir tikrai negaliu pasakyti, kas padejo. Gal tiesiog reikia laiko organizmui atsigaut, o ivairiausio priemones prie to vienaip ar kitaip prisideda.v 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2006 08 23, 13:42)
Sveikute, o tu dar maitini?


Taip, dar maitinu, bet mano maziui tik du men. o pries pora savaiciu pastebejau, kad slenka plaukai verysad.gif Sukuose lieka daugiau nei ant galvos lotuliukas.gif
Atsakyti