Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Va ir mumi jau 3 mėnesiukai sukakojo ir jau pastebiu, kad kailis šertis pradėjo verysad.gif Kasžin kada baigsis tie džiaugsmai g.gif
Atsakyti
QUOTE(lanuks @ 2006 08 04, 12:50)
Mano kirpeja patare naudoti odos tirpalą, kuri ir pati buvo išbandžiusi, vadinasi Alpicort F.

Ar jo tik vaistinėse yra, ar ir parduotuvėse galima rasti? Laikas gelbėti svo likusią šukuoseną help.gif
Atsakyti
Po pirmo vaiko galvojau kad nupliksiu o po antro - plaukai auga kaip ant mielių thumbup.gif
Atsakyti
Man ir po pirmo, ir po antro vaiko plaukai pradėdavo slinkti po kokių 3 mėnesių po gimdymo. Kaip girdėjau, kad plaukų slinkimas gali būti, kaip reakcija į stresą. Tiesiog organizmas sureaguoja neiškart, o po kokių 3 mėnesių (kas beveik visom ir atsitinka - tie 3 mėnesiai po gimdymo ir nesvarbu maitini ar ne).
Ir po pirmo vaikelio, ir dabar po antro naudojau losjonus ir apmules plaukams stiprinti, šampunus nuo plaukų slinkimo, bet akivaizdaus poveikio nepastebiu verysad.gif , o nieko nedaryti - negaliu doh.gif
Po pirmo vaiko plaukai atsigavo ir atsinaujino, tai tikiuosi ir šį kartą taip bus ax.gif
Atsakyti
As irgi buvau issigandusi del plauku slinkimo. tiesiog didziausiais kuokstais issukuodavau. Bet veliauk kazkaip savaime viskas susitvarke. kazko specialaus labai ir nedariau.
Atsakyti
mano plaukai po gimdymo tai baisus pasidare-ne tik kad slenka,bet dar ir galiukai sakojasi baisiai bei luzineja pastoviai..naudoju visokias kaukes,ampules ir pan,bet kol kas tai jokio pagerejimo nesimato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vijasta @ 2006 08 04, 16:41)
Ar jo tik vaistinėse yra, ar ir parduotuvėse galima rasti? Laikas gelbėti svo likusią šukuoseną help.gif

Tik vaistinėse (kaina kažkur apie 50 Lt). Bet reikia kiekviena diena arba rytais,arba vakarais į galvos oda gerai įtrinti. Aš sunaudojau tik puse buteliuko ir jau buvo geresnis rezultatas, bet kirpėja sake, kad reikia visa buteliuka sunauduoti.
QUOTE(lavaza @ 2006 08 05, 18:04)
Man ir po pirmo, ir po antro vaiko plaukai pradėdavo slinkti po kokių 3 mėnesių po gimdymo. Kaip girdėjau, kad plaukų slinkimas gali būti, kaip reakcija į stresą. Tiesiog organizmas sureaguoja neiškart, o po kokių 3 mėnesių (kas beveik visom ir atsitinka - tie 3 mėnesiai po gimdymo ir nesvarbu maitini ar ne).
Ir po pirmo vaikelio, ir dabar po antro naudojau losjonus ir apmules plaukams stiprinti, šampunus nuo plaukų slinkimo, bet akivaizdaus poveikio nepastebiu  verysad.gif , o nieko nedaryti - negaliu  doh.gif
Po pirmo vaiko plaukai atsigavo ir atsinaujino, tai tikiuosi ir šį kartą taip bus  ax.gif

Man po pirmo vaiko irgi plaukai atsigavo, o po antro pradėjau plikti, tai jeigu ne tas vaistas, būtų šakės. Kirpeja sake, kad šiuo atveju nei kapsules, nei šampunai nuo slinkimo nepadetu.
Atsakyti
sveikos,man ir po gimdymo slenka siaubingai plaukai jau taip astuntas menesiukas tuj bus,plauku ryskiai sumazeje issukuoju kaskart kuokstus,net bijau sukuot net ir oda skauda blink.gif o dar dukryte meksta papesiot labai,zodziu graudu,nors augti jie auga gerai labai ilgi tik tiek,kad ploneja,bet nenuleidziu ranku geriu vitaminus maitinanciom ir dar' cilicis' tokius vitaminus kur tinka ir nestikem ir maitinancioms,ir aisku lepinu kaukem ir tikiuosi kadanors liausis slinke thumbup.gif nepraraskim mamytes vilties,ir vistiek maitinkim tiek is isores tiek is vidaus,ir viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=lanuks,2006 08 06, 12:51]
Tik vaistinėse (kaina kažkur apie 50 Lt). Bet reikia kiekviena diena arba rytais,arba vakarais į galvos oda gerai įtrinti. Aš sunaudojau tik puse buteliuko ir jau buvo geresnis rezultatas, bet kirpėja sake, kad reikia visa buteliuka sunauduoti.

ačiū, bandysim aciuks.gif
Atsakyti
kazkur girdejau, kad vienas plaukas nuslenka, du isauga smile.gif tad truputuka palauk, ir galesi vel didziuotis savo plaukuciais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lanuks @ 2006 08 06, 11:51)
Tik vaistinėse (kaina kažkur apie 50 Lt). Bet reikia kiekviena diena arba rytais,arba vakarais į galvos oda gerai įtrinti. Aš sunaudojau tik puse buteliuko ir jau buvo geresnis rezultatas, bet kirpėja sake, kad reikia visa buteliuka sunauduoti.

Man po pirmo vaiko irgi plaukai atsigavo, o po antro pradėjau plikti, tai jeigu ne tas vaistas, būtų šakės. Kirpeja sake, kad šiuo atveju nei kapsules, nei šampunai nuo slinkimo nepadetu.



Lanuks, o tas vaistas tinka maitinančioms? Įdomų kas čia per stebuklėlis, kai nei apmulės, nei šampunai nepadeda g.gif ? Kaip supratau, tai - vaistas? Gal koks homeopatinis?
Atsakyti
QUOTE(pikciuke:) @ 2006 08 06, 18:23)
kazkur girdejau, kad vienas plaukas nuslenka, du isauga  smile.gif  tad truputuka palauk, ir galesi vel didziuotis savo plaukuciais rolleyes.gif

Aš taip belaukdama praplikau. Teko skubiai gelbėti su vaistais.

QUOTE(lavaza @ 2006 08 06, 18:26)
Lanuks, o tas vaistas tinka maitinančioms? Įdomų kas čia per stebuklėlis, kai nei apmulės, nei šampunai nepadeda  g.gif ? Kaip supratau, tai - vaistas? Gal koks homeopatinis?

Čia ne stebuklėlis, o vaistas, nehomeopatinis. Parašyta: Alpicort F odos tirpalas, įvairių formų nuplikimas, ypač vyriškas plikimas (o vyriškas plikimas laaaabai sunkiai gydosi). Ampulės ir šampunai po gimdymo nelabai pades atstatyti plauką, tai sake mano kirpėja (o aš ja labai pasitikiu, ji profesionale). Jai pačiai nuo streso pradėjo slinkti plaukai, tai ji naudojo tą vaistą ir man parekomendavo, esu jai dekinga kad išgelbėjo mano plaukus.
Atsakyti