Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Man po gimdymo kokius 4mėn slinko net po to kai nustojau maitint, geriau Fitoval vitaminus, dėjau regeneruojančias kaukes ir naudojau tokius pat šampūnus kažkiek gelbėjo, bet plaukai pradėjo atsigaudinėt tik prieš gerą mėnesį, dabar pilna galva "antenų" biggrin.gif sako, kad organizmui atsistatyt po gimdymo reikia irgi apie 9 mėnesių taigi tenka su tuo susitaikyt ir laukt tikėsimės bent pusę plaukų kurie išsslinko atgausim biggrin.gif
Atsakyti
Man plaukai irgi pradėjo slinkti. Bet kirpykloj kirpėja paaiškino, kad taip ir turi būti. Sakė, kad vieni plaukai auga, kiti miega, o treti slenka. O kai būni nestuke.gif tai plaukai tik auga arba miega. O po gimdymo pradeda kristi tie kurie turi kristi ir dar tie kuria per nėštumą miegojo, todėl atrodo, kad žiauriai slenka. Na gal ką nors supratot
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 03 20, 19:14)
man nustojo slinkti, kai nustojau maitinti smile.gif


man taip pat nusojo slinksti, kai nebemaitinau ax.gif ax.gif nors iskart po gimdymo nepradejo slinkti, bet po kokios savaiciukes jau slinko
Atsakyti
po 3 men po gimdymo pradejo labai slinkti plaukai, dar po 3 men viskas normalizavosi smile.gif
Atsakyti
Ir man kai dukrai suejo 3 menesiukai, pradejo slinkti plaukai. Bandau gelbeti vitaminais...bet tai lasas juroje...
Atsakyti
O man pradejo slinkti tik po 6 men. nuo gimdymo unsure.gif Nustojau maitinti,tai pradesiu gert vitaminus (kol maitinau,tai dermatologas nerekomendavo,nes vaikas alergiskas). Kazkada plaukai atsigavo pagerus Wellwomen vitaminus,tai jauciu ir dabar ju griebsiuos g.gif
Atsakyti
Slinko gal metus.Iš pradžių labai,po to ne taip stipriai.Dabar mažei 1,3m.,tai vis dar randu ant grindų plaukų.Nieko gero.
Atsakyti
Nu va, paviko uzsukti i kirpykla biggrin.gif ir dabar jau ne taip slinka nes ne tokie jau ilgi biggrin.gif . Ir atrodo kur kas geraiu, ne taip matosi tu "antenu" su trumpais plaukais 4u.gif
Atsakyti
kažkaip ir man reix nubėgt į kirpyklą ax.gif -pasitrumpinti savo kudlas,nes laaabbbaaiii jau užaugo blush2.gif , bet visi sako-kaip gražu,kokie plaukai-tipo, čia tau nėštumas,o dabar žindymas padėjo tokius plaukus išlaikyt/nu jo doh.gif galvoju,tikrai nea,tuoj kai pradės slinkt,nes kaip supratau daug kam po 3mėn pradeda slinkt/..
aš ir dabar geriu materna,kalcigrana-kad nepraraščiau dantukų,plaukiukų ax.gif ax.gif 4u.gif
gerai,kad mažiukas neraguoja į tuos vitaminus, o ir daktarė sako-gerk thumbup.gif
Atsakyti
Po gimdymo praejus 3 men juodai pradejo slinkti plaukai ir slenka iki siol blink.gif Bet as dar maitinu g.gif Ziuresim kas bus, kai baigsiu maitinti; be to, beveik visa laika geriu vitaminus - tikiuosi, kam nors jie naudingi lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai sūneliui buvo 3mėn. plaukai pradėjo slinkti tragiškai, net baisu buvo plauti paukus. Galvojau, kad visi nuslinks. Tai truko beveik tris mėnesius, poto pradėjo atauginėti, kai suimu plaukus į uodegą styro gausybė trumpų plaukų, dabar suprantu, kodėl dauguma jaunų mamų nusikerpa trumpai.
Atsakyti
Po antro gimdymo plaukai slinko taip , kad pradejau plikti. Mano kirpeja patare naudoti odos tirpalą, kuri ir pati buvo išbandžiusi, vadinasi Alpicort F. Slinkimą sustabdžiau, dabar auga daug nauju plaikučiu.
Atsakyti