Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Jau kelios savaites slenka baisiai,bet kadangi vaikas alergiskas,tai vitaminus bijau gerti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giedree_grey @ 2006 06 23, 09:20)
man plaukai taip pat eme slinkti kuokstais praejus 5 men po gimdymo,ir taip slinko kazkur apie 2 menesius,geriau ir vitaminus nesciosioms-zindancioms,ir papildomai silici nagams,plaukams bei odai,o paskui dar vit a+e,tai pastarieji geriausiai pagelbejo. cool.gif

g.gif As irgi geriu vitaminus,bet apie A+E girdejau kad nera gerai vaikeliui del vitaminozes.
Atsakyti
QUOTE(ramux @ 2006 07 01, 19:19)
Nebeįmanoma:kur bepasisuksi,vien mano plaukai mėtos. doh.gif


Pas mane panasi situacija. Plaukai slenka kuokstais doh.gif Namuose ju visur pilna doh.gif Jau net baisu darosi! Suprantu, kad nelabai ka pakeisi, bet padetis nevaldoma ir tai nepatinka! blush2.gif
Atsakyti
Jau cia niekur nuo tos bedos nepabegsi!viskas kas nestumo metu atsigavo zindymo periodu dingsta!Juk gimdymas ir zindymas organizmui didelis isbandymas!Man pradejo plaukai slinkti 3men, tai 2men ziauriai slinko!Liko tik dvieju pirstu byzite umn.gif
Atsakyti
nepadejo man jokie vitaminai,kol maitinau tol slinko.Dabar lyg ir aprimo,bet plauku stygius jauciasi bis.gif kazkas panasaus
Atsakyti
Na man tai 3 nėštumo mėnesį pradėjo irgi žiauriai slinkt plaukai.Dabar per plaukus nepralipu namie,kur pasisuku ten jų pilna.Naktį net sapnuoju,kad plika likau doh.gif .Dar maitinu tikiuosi,baiksis tas slinkimas.Plaukai visai nuplonėjo verysad.gif .
Atsakyti
slinkt man plaukai pradėjo nėštumo metu blush2.gif bet po gimdymo kaip jie pradėjo slinkt-baisu.šuo nesišeria,o pilni namai kuokštais mano plaukų doh.gif nu ,kai dievas plaukus dalino,tai aš pro langą žiopsojau - tai jau labai biednai davė ax.gif bet kai ir tie patys išslinks tai teks su markeriu naujus piešt lotuliukas.gif maitinu aš dar,ir vitaminus geriu,bet nepadeda g.gif
Atsakyti
Ir man va trečią mėn po gimdymo prasidėjo plaukų slinkimas. Netgi baisu darosi, nors per daug į galvą to neimu. Labai norisi į kirpyklą užsukti, bet vis laiko nerandu unsure.gif
Atsakyti
Man kokius 6 menesius po gimdymo labai slinko, galvojau kad tikrai nupliksiu unsure.gif Bet viena diena eme ir nustojo, dabar perbraukdama ranka per plaukus, ne vienas ju neiskrenta mirksiukas.gif
Atsakyti
taip taip ir as sia problema turejau,ypatingai kol maitinau verysad.gif
Atsakyti
Man irgi ziauiai pradejo plaukai slinkti 3men. po gimdymo, nors faktiskai ir nemaitinau savo mazules. Ir taip tu plauku buvo visad nedaug, o kai kuokstais pradejo kristi, tai galvojau isprotesiu. Vitaminus geriau, brangius sampunus, ampules, kaukes pirkau, taciau jokiu akivaizdziu pokyciu nemaciau. Kirpeja, pas kuria lankausi jau 4metus, prasitare, kad jos drauge neseniai isbande galvos masaza. Atradus laiko, pavaiksciojau ir as i ta masaziuka. Labai padejo. thumbup.gif Aisku, tiems, kuriems buvo lemta, isslinko, bet per kokias 3savaites tooooooks ezys ataugo. Kirpeja pamaciusi mane po 2men. buvo apsalus. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(giedree_grey @ 2006 06 23, 09:20)
man plaukai taip pat eme slinkti kuokstais praejus 5 men po gimdymo,ir taip slinko kazkur apie 2 menesius,geriau ir vitaminus nesciosioms-zindancioms,ir papildomai silici nagams,plaukams bei odai,o paskui dar vit a+e,tai pastarieji geriausiai pagelbejo. cool.gif

aš negėriau jokių vitaminų, bet man taip slinko irgi apie 2 mėn rolleyes.gif
o dabar porą kuokštų auga kaip kirpčiai kokie blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurrrga: 15 liepos 2006 - 11:27