Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(Wilka @ 2006 03 19, 10:45)
Kiekvieną kartą šukuodama plaukus jų geras kuokštas  blink.gif  lieka šukuose ir tai jau pradeda gasdini. Bijau, kad is gražių, vėšlių plaukų gali likti tik biziukas.
Taigi mielosios mamytės, ar tai tik mano organizmui kazko trūksta, ar tai dažna problėma po gimdymo?

Tema apie plauku slinkima jau buvo nagrineta. Daugiau atsakymu gali paskaityti cia
Atsakyti
Na siulau pasinaudoti tokiu receptuku:

1k./savaite

1 a.s aliejau (bet kokio)
1 a.s ricinos aliejaus (parsiduoda vaistinese paie 4 Lt. buteliukas)
1 a.s plauku balzamo (bet kokio, kuri naudojat)
1 a.s citrinos sulciu
Vienas kiausinio trinys

P.s.: ricinos aliejumi labai gerai pasitepti kiekviena vakara blakstienas ir antakius ir jau po kokiu triju kartu pamatysit rezultata thumbup.gif

Papildyta:
Na siulau pasinaudoti tokiu receptuku:

1k./savaite

1 a.s aliejau (bet kokio)
1 a.s ricinos aliejaus (parsiduoda vaistinese paie 4 Lt. buteliukas)
1 a.s plauku balzamo (bet kokio, kuri naudojat)
1 a.s citrinos sulciu
Vienas kiausinio trinys

P.s.: ricinos aliejumi labai gerai pasitepti kiekviena vakara blakstienas ir antakius ir jau po kokiu triju kartu pamatysit rezultata thumbup.gif
Atsakyti
Reikia ir toliau vartoti vitaminus, kurie skirti nesciom, ypac jei maitini mazyli. Man dar Pregain sampunas padeda thumbup.gif
Atsakyti
as vartojau vitaminus skirtus zindanciom ir atskirai plaukams bet pas mane l. ziarei kuokstais slinko plaukai gal kazkur 5 men po gimdimo,paskiau netaip baisiai,o kaip baigiau matint isvis neslinko smile.gif
Atsakyti
Man kaip ir visoms slinko kuokštais, bet apie 5-6 mėn apsiramino, dabar viskas stojo į savo vietas biggrin.gif Ir nemanau, kad kažkokios ampolės ar šampūnai nuo slinkimo čia pagelbės, matyt, taip jau sutvarkyta- kiek per nėštumą neiškrito, iškris pagimdžius doh.gif
Atsakyti
man plaukai taip pat eme slinkti kuokstais praejus 5 men po gimdymo,ir taip slinko kazkur apie 2 menesius,geriau ir vitaminus nesciosioms-zindancioms,ir papildomai silici nagams,plaukams bei odai,o paskui dar vit a+e,tai pastarieji geriausiai pagelbejo. cool.gif
Atsakyti
O man va trečią mėn po gimdymo pasijuto tas plaukų slinkimas. Kažin kiek tęsis g.gif . Nors per daug į galvą to neimu. Pasidžiaugiau stipriais plaukais nors tuos 9 mėn. Slinko prieš nėštumą, slinks ir po. Tik va labai norisi į kirpyklą užsukti, bet vis laiko neištaikau verysad.gif
Atsakyti
O manes ta problema kazkaip nekankino schmoll.gif
nei po pirmo vaiko ,nei po antro plaukai neslinko,tai nustebau paskaiciusi,kad cia dazna problema susilaukusioms mazylio mamytems rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane irgi dabar pradejo nezmoniskai slinkti plaukai.Baisu sukuotis ar galva praustis.Vitaminus geriu,bet nepadeda.Kirpeja patare pabandyti Schwarckopf firmos,Bonacure serijos,kazkokias itrinamas ampulytes i plaukus ir tos pacios serijos sampuna nuo slinkimo.Tai jau penktadieni tureciau gauti,tai ziuresim,gal kazkiek pades,gal neliksiu visai plika tongue.gif
Atsakyti
na man taip pat plaukai slinko ir labai ziauriai verysad.gif kai vaikui buvo kazkurtai 5 men. ir nepadejo nei jokie vitaminai ir sampunai g.gif jie veliau savaime po truputi maziau ir maziau beslinko ir dabar visai nebeslenka thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi ziauriai slinko po abieju plauku. Priekyje tai vos ne isplike buvo. Bet, kai eme ataugineti, tai visoje galvoje, praskleidus plaukus, toks sviezias "eziukas" matesi. Dabar jau ataugo pakankamai. Is savosios patirties tegaliu pasakyti, kad niekas cia nepades, tiesiog reikia islaukti, plaukai patys ataugs.
Atsakyti
Lauksiu ir aš,kol pagaliau liausis slinkti plaukai. blush2.gif Nebeįmanoma:kur bepasisuksi,vien mano plaukai mėtos. doh.gif
Atsakyti