Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Man irgi slinko kokius tris mėnesius blink.gif - galvojau plika paliksiu doh.gif Dabar nustojo, tai laukiu, kol ataugs nauji biggrin.gif ... tikiuosi ataugs unsure.gif
Dėl garbanojimosi tai nežinau - pas mane tiesūs tiesūs ax.gif
Atsakyti
Man irgi kaskur praeje po gimdymo 3 men. pradejo slinkti, o dabar jau kaskaip savaime nustojo. As skaiciau, kad visoms taip buna, nes vaikiukas visas mineralines medziagas paima is mamaos. Bet nieko ataugs tie plaukai juk ne dantis:) Svarbu, kad vaikiukai augtu sveiki ir stiprus
Atsakyti
Kiekvieną kartą šukuodama plaukus jų geras kuokštas :blink: lieka šukuose ir tai jau pradeda gasdini. Bijau, kad is gražių, vėšlių plaukų gali likti tik biziukas.
Taigi mielosios mamytės, ar tai tik mano organizmui kazko trūksta, ar tai dažna problėma po gimdymo?
Atsakyti
As taip pat visada dziaugiausi vesliais plaukais, bet po gimdymo ir man slenka kuokstais unsure.gif Maitinant, kiek zinau, vaikutis pasiima visa, kas geriausia, is mamos organizmo, o mamytei lieka, kas lieka... rolleyes.gif Is keleto mamu girdejau ta pati. As dar priemoniu nesiemiau kol kas, bet girdejau, kad padeda selenos (buna preparatai), o geriausia jei turite galimybe leistis vitaminus, tai cia apskritai viskam gerai bus, nes geriamu organizmas taip gerai nepasisavina. Sekmes tausojant savo garbanaas.... smile.gif
Atsakyti
Tiek po pirmo, tiek po antro gimdymo plaukai irgi slinko kuokštais, bet per dieną gali iškristi iki 150 plaukų.Tad nenuplikau. Plaukai atsinaujino.Stori buvo, stori ir dabar yra.Labai nepergyvenk.
Atsakyti
Čia turbūt visom taip yra. Man vienu metu nerealiai slinko, bijojau nuplikti, bet nieko, vis dar su plaukais lotuliukas.gif Bet dabar atauginėja tie nuslinkę, tai atrodo nelabai kaip-styro į visas puses, kol kas suguldyti jų neišeina, bet niekis, ataugs ir vėl bus kaip buvę ok.gif
Atsakyti
O aš tai pasielgiau labai drastiškai kai man pradėjo žiauriai slink plaukai kokį ketvirtą mėnesį po gimdymo - nusikirpau trumpai. Kažkada nešiojau trumpus plaukus tai sumąsčiau, kad čia bus geriausia išeitis, tai dabar jau plaukai atsigavo, auginsiu vėl ax.gif
Atsakyti
Tai tikriausiai kiekvienos mamytes problemyte,man per du menesius islinko puse plauku cry.gif ir dar dabar slenka,bijau sukuotis,is pat pradziu tai maniau,kad tikrai reiks peruko verysad.gif bet dabar pradejau gerti vitaminus A ir E ir dar kalci,tai laukiu rezultatu....... schmoll.gif
Atsakyti
Man po gimdymo praeje kaskur 3 men pradejo slenkti stipriai plaukai. Ypac kai isplauni. Plauku buvo visur. Dabar jau kokia savaite kai neslenka.
Atsakyti
man nustojo slinkti, kai nustojau maitinti smile.gif
Atsakyti
Mano situacija panasi. Plaukai pradejo slinkti kazkur 4 men po gimdymo. Bet gaila dar nesustojo slinkti.
Atsakyti
Kažkur skaičiau,kad visom po gimdymo slenka.
Atsakyti