Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Kai pradejo slinkt po pirmo gimdymo,taip ir nesibaigia .Tai aprimsta,tai suintencyveja.Isbandziau turbut viska,bet negaliu pasakyti,kas labai padejo,nes niekas nepadejo.Vis pasiziuriu i veidrodi,kad dar pliku vietu nesimato ir toliau sau gyvenu su slenkanciais plaukais. tongue.gif
Atsakyti
dar ne viska isbandei smile.gif
neisbandei tos stebuklingos kaukes su svogunu sultim ir tryniu
Atsakyti
Kol laukiausi plaukai buvo tikra tragedija doh.gif
O kai pagimdziau viskas savaime susitvarke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Atsimenu, kai maniškei buvo 2mėn., vaikščiojom į masažus, tai raudonuodavau, nes vaikas ir rūbai mano išslinkusių gaurų apsupti būdavo. Ir dabar karts nuo karto būna panašiai, bet ne taip baisiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 03 12, 18:27)
Atsimenu, kai maniškei buvo 2mėn., vaikščiojom į masažus, tai raudonuodavau, nes vaikas ir rūbai mano išslinkusių gaurų apsupti būdavo. Ir dabar karts nuo karto būna panašiai, bet ne taip baisiai rolleyes.gif


nieko, mamytes, viskas su laiku susitvarkys !!! mano drauge pries gimdyma turejo iki uzpakalio juodus veslius plaukus... kai tapo niestuke ir kai pagimde is namu be skareles neiseidavo.....plaukai slinko kaip pasele, bet dabar po geru metu plaukuciai kaip anxciau biggrin.gif zinoma kainavo jai tas atitaisymas daug.... ir kaukes dejo ir dilgelese plove, zodziu ir vitamunus gere....

Atsakyti
Po abiejų gimdymų tikrai labai susilpnėjo plaukai,labai slenka.Siaubas kažkoks kai visur pilna mano plaukų.
Atsakyti
Man irgi po gimdymo pradejo slinkti plaukai.Ne taip stipriai bet vistiek.Tai dabar kai nustojau maitinti,tai geriu Merz special drage ir man jos kazkiek padeda.Nagai sustiprejo ir plaukai nebe taip slenka.
Atsakyti
Man praejus po gimdymo kokiems 2 men.pradejo slinkti kuokstais plaukai ir taip truko kokius 2men.Nieko nepirkau specialaus,naudojau iprastus savo sampunus ir balzamus.Isslinko daug plauku,bet dabar jau ataugineja visoje galvoje tokie trumpuciai plaukai.
Atsakyti
QUOTE(kaunietuke @ 2006 03 13, 19:05)
Man praejus po gimdymo kokiems 2 men.pradejo slinkti kuokstais plaukai ir taip truko kokius 2men.Nieko nepirkau specialaus,naudojau iprastus savo sampunus ir balzamus.Isslinko daug plauku,bet dabar jau ataugineja visoje galvoje tokie trumpuciai plaukai.


Man labai panašiai buvo, tie trumpi "ataugėliai" labai juokingai atrodo. Jei plaukai būtų trumpi tai galėčiau džiaugtis tankia šukuosena, o dabar tik vienas juokas lotuliukas.gif . Na o nagai, pavyzdžiui, ir nėštumo metu ir dabar - labai tvirti ir gražūs, niekad ankščiau tokių neturėjau. Nors jokių ypatingų priemonių nenaudoju, gerių tik vitaminus nėščiosioms, nes dar maitinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taide: 14 kovo 2006 - 19:19
Man niekada nebuvo problemų su plaukais ( pasa mane jie iki užpakalio) iki kol nepagimdžiau. Pradėjo slinkt kuokštais, baisu labai buvo žiūrėti, o ypač po išplovimo.
Tuo pat metu pradėjau gerti ( nors ir labai nereguliariai) silicį, pradėjau plaukus trinkti su alaus mielių balzamu ir kaip tik baigiau maitinti krūtimi.
Plaukai truputį sustiprėjo. Nežinau nuo ko, bet ....sustiprėjo
Atsakyti
Man, va po 4 mėnesio gimdymo, pradėjo labao slinkti plaukai, lūžinėti ir skylinėti nagai. dar ir dabar kuokštais krenta, bet pradėjau gerti vitaminus "Metrs special Dražė" tai jau matau kaip atauginėja nauji. Tai kaip su ežiuku atrodau blush2.gif .
Atsakyti
Man tai nuo kokio 3,5 mėn irgi žiauriai slekna plaukai... kuokštais... norisi verkti...
Be to, šiaip jau mano plaukai natūraliai garbanoti, tai dabar nuo šaknų kokie 7-8 сm - tiesūs, o galai - garbanoti...
Ką daryti? Kažin, ar vėl susigarbanos nuo šaknų??? 4u.gif
Atsakyti