Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(Jurgutė @ 2006 01 07, 10:24)
Tai kaip supratau, tu geri perfectil..Kiek zinau jie veikia ir nagus ir oda, o FITOVAL yra grynai skirti nuo plauku slinkimo..

nea as geriu fitova dabar tikiuosi pades.o perfectil taip pat ir nuo plauku niu man jie super buvo thumbup.gif

QUOTE(Pacific @ 2006 01 07, 13:59)
galiu pasiulyt kauke gera.
na man plaukai slinko kuokstais (bet ne po gimdymo,o neaisku kodel)
isspausti svogunu sulciu (as su cesnakine spaudziu) na kokius 3 svogunus vidutinius.paskui i ta skistyma 1-2 tryniai.dar prie viso sito galima idet ricinos aliejaus sauksta.
istrinti saknis ir palaikyt koki pusvalandi.paskui splaust su sampunu.priemone super,jau po pirmo karto jauciasi rezultatas!!!
taip isgydziau plauku slinkima. tikrai nepatingekit ir pabandykit.

kazkas man siule jau sita varianta jauciu reiks pabandyti wub.gif o ar nesmirdi paskui plaukai svogunu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 01 07, 17:51)
nea as geriu fitova dabar tikiuosi pades.o perfectil taip pat ir nuo plauku niu man jie super buvo thumbup.gif
kazkas man siule jau sita varianta jauciu reiks pabandyti wub.gif o ar nesmirdi paskui plaukai svogunu blush2.gif

na kad smirdetu labai tai ne.bet geriau savaitgali darytis.o juk vistiek paskui sampunu galva istrini.bet padeda tai tikrai.
Atsakyti
Nebijokite svogūnų. Negaliu meluoti, kvapas lieka ir po šampūnų- kai sušyli... Jau vyras plaukais tikrai nesidžiaugs, bet - pamtysite, kaip atgaivinsite plaukus. Mano plaukai ilgi. Po kiekvieno plovimo tiesiog vonia užsikimšdavo. Kirpėjas, vaistines lankiau, negailėjau pinigų kapsulėms plaukams. Po visų vargų gerokai patrumpinau plaukučius ir tarkavau svogūnus (su plastmasine tarkute), spaudžiau sultis ir tryniau plaukų šaknis. Labai greitai pajusite efektą.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 01 07, 14:59)
galiu pasiulyt kauke gera.
na man plaukai slinko kuokstais (bet ne po gimdymo,o neaisku kodel)
isspausti svogunu sulciu (as su cesnakine spaudziu) na kokius 3 svogunus vidutinius.paskui i ta skistyma 1-2 tryniai.dar prie viso sito galima idet ricinos aliejaus sauksta.
istrinti saknis ir palaikyt koki pusvalandi.paskui splaust su sampunu.priemone super,jau po pirmo karto jauciasi rezultatas!!!
taip isgydziau plauku slinkima. tikrai nepatingekit ir pabandykit.


Prisiminiau ir kaip tik norejau parasyt si recepta, ale pavelavau.. biggrin.gif Svogunu sultimis ir as tepiau plaukus, bet be tryniu ir ricinos..Nemeluosiu, rezultatai po pirmo karto matesi.. thumbup.gif thumbup.gif Tik as truputi per ilgai palaikiau, tai kvapas po to doh.gif doh.gif doh.gif , ypac kai plaukai slapi.... doh.gif Einu darytis kaukes.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
PACIFIC-as isbandziau Tavo receptuka-tikrai SUPER-jau po pirmo karto plaukai tapo-isukuojami,o taip bijojau ir besukuot...Man kaip ir kt.merginom po gimdymo praejus-3men.pradejo tiek slinkti kad baisu..o per visa nestuma ne vieno plaukelio neislinko.Pries nestuma truputi slinkdavo.Dar noreciau parekomenduoti(jei turite ka pazistama Anglijoje)gerus vitaminus plaukams is firmos-holland barrett.Tai tikrai geri vitaminai,bet deja lietuvoje ju nemaciau...Jei kam idomu galite pasiskaityti internete,juos galima parsisiusti,bet vien siuntimas apie-100lt... schmoll.gif .Stai interneto svetaine-www.hollandandbarrett.com
Atsakyti
sakes ir as labai seriuosi
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nors man plaukai ir neslenka, bet bijau kad nepradėtų, tai šiandien ir aš išbandžiau svogūnų receptuką, liuks. Niekada neapsieidavau be balzamo, o čia net ir jo nereikėjo. Dabar visada darysiu šitą kaukę plaukams, kažin kas kiek laiko galima, ar tai neturi reikšmės? Ačiū, ačiū kad jūs esate...
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 01 18, 18:20)
Nors man plaukai ir neslenka, bet bijau kad nepradėtų, tai šiandien ir aš išbandžiau  svogūnų receptuką, liuks. Niekada neapsieidavau be balzamo, o čia net  ir jo nereikėjo. Dabar visada darysiu šitą kaukę plaukams, kažin kas kiek laiko galima, ar tai neturi reikšmės? Ačiū, ačiū kad jūs esate...

na manau karta i menesi tikrai galima pasidaryti.
Atsakyti
Neskaičiau visos temos, bet man po abiejų gimdymų po 6 mėnesius slinko plaukai ir nelabai kas padeda.Na, už svogūnus aš už, bet vitaminais per daug nesižavėkite, tiesiog plaukai turi išslinkti ir iškrenta jų tiek kiek reikia ir dažniausiai ne dėl vitaminų stokos, o tiesiog dėl pasikeitusių hormonų organizme po gimdymo. taigi kantrybės, viskas praeis, tik per daug nesimarinkite dietomis, ypatingai jei maitinate, o plaukai savaime kaip pradėjo slinkti, taip ir nustos.Pati žinau, kaip nervuoja, kai valai grindis-visur vien tavo plaukai, ant pagalvės kuokštai, ant vaiko taip pat, bet tai laikina. Dabar mano leliukui 9 mėn, o aš gal jau 2 mėnesiai džiaugiuosi nebeslenkančiais plaukais ir be svogūnų ir be ypatingų vitaminų, tik vis dar damušinėju nuo gimdymo likusius Prenatal Care, bet ir tai dažniau pamirštu. Taigi sėkmės mamytės. mirksiukas.gif
Atsakyti
zinot mamytes man irgi ziauriai slenka plaukai,visokius sampunus naudoju,bet nelabai kas ir padeda,ir vitaminus geriu,bet ir tai nieko,sakau gal del to kad maitinu krutimi,gal kai baigsim maitint ir susitvarkys viskas,ka manot?
Atsakyti
zinot mamytes man irgi ziauriai slenka plaukai,visokius sampunus naudoju,bet nelabai kas ir padeda,ir vitaminus geriu,bet ir tai nieko,sakau gal del to kad maitinu krutimi,gal kai baigsim maitint ir susitvarkys viskas,ka manot?
Atsakyti
QUOTE(jurkutuke @ 2006 01 14, 11:02)
sakes ir as labai seriuosi
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


mano suo maziau seriasi negu as, baisu, reiks kazko griebtis- kirpeja rekomendavo cemeryksciu vandeni, bet jo niekur nerandu pirkti verysad.gif
Atsakyti