Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

QUOTE(Realybe @ 2013 12 21, 19:12)
kaip subintuota biggrin.gif

Taikliai pasakyta thumbup.gif

QUOTE(mjforever @ 2013 12 22, 19:31)

Kas ten pirmąjai ant galvos? biggrin.gif O antros merginos apranga gan įdomi, sakyčiau. Aišku, ne kasdienai, bet ant scenos - kodėl ne. ax.gif

QUOTE(Subjektyvi @ 2013 12 24, 11:29)

O jeckau lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Naujametiniame vakarėlyje A.Valentaitė tapo Holivudo filmo heroje

user posted image

Renginio akimirka.
Papildyta:
Puikiai parinkta suknelė išryškino I. Jankauskaitės krūtinę

user posted image

wacko.gif išryškino ir stiliaus nesusipratimą...
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 01 03, 13:54)

wacko.gif išryškino ir stiliaus nesusipratimą...



Aš apie tą suknelę irgi pagalvojau, kai Ingai labai netinka ir spalviškai ir kirpimas...Bet ši suknelė Julios Janus biggrin.gif
Atsakyti
svečiuose ukrainiečių elitas user posted image pagal ne kuriuos, anie ruošiasi ne į ES, o tiesiai į tarpgalaktinę sąjungą

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
paskutines mados lotuliukas.gif lotuliukas.gif 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2014 01 03, 14:12)
Aš apie tą suknelę irgi pagalvojau, kai Ingai labai netinka ir spalviškai ir kirpimas...Bet ši suknelė Julios Janus  biggrin.gif

Man Jankauskaite graziai atrodo rolleyes.gif

O va Ukrainieciu elitas,tai cirkas nemokamas lotuliukas.gif ale su fantazija jie kokie hihihi.gif
Atsakyti
Jau ukrainiečiai kokie - nors griūk iš juoko. lotuliukas.gif Viena tai išvis kaip koks pripūstas balionas, pirma atėjusi mintis - senis besmegenis. biggrin.gif

Jankauskaitė man šiaip labai graži ir moteriška, bet su šita suknele tikrai prašovė. schmoll.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Dauguma paskutinių įkeltų dailūs ir tikrai neverti būti nevykusios aprangos temoje schmoll.gif ypač iš met gala, kadangi ten buvo teminis renginys smile.gif
Atsakyti
1, 3 ir 4 , mano nuomone, šiaip sau atrodo, o kitos ok.gif , turint omeny renginio foną. Vampyro draugė visada nestandartiškai atrodo ir man patinka tie jos netikėti apdarai.
Atsakyti
o svarbiausia, kad Vogue už nugaros, daugiau nieko nebereikia irnesakyk.gif ukrainiečiai pakėlė nuotaiką hihihi.gif
Atsakyti