Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

QUOTE(zaliass @ 2013 12 09, 12:59)
Kazkodel man atrodo,kad ji nepilno protelio (ligonis) ,paziurejus i jos figura,sukuosena!


Batai su rankine suderinti, tai gal turi visgi proto biggrin.gif O sukuosena grynai angliska. Kartais per MTV paziuredavau Geordie shore, tai typ top ten sukuosenos pas merginas smile.gif Tokios nevalyvos net atrodo, feu.
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eden@: 11 gruodžio 2013 - 21:04
QUOTE(zaRAza @ 2013 12 11, 18:20)
Batai su rankine suderinti, tai gal turi visgi proto biggrin.gif O sukuosena grynai angliska. Kartais per MTV paziuredavau Geordie shore, tai typ top ten sukuosenos pas merginas smile.gif Tokios nevalyvos net atrodo, feu.

ata Amy Winehouse įkvėptos... smile.gif

QUOTE(Eden@ @ 2013 12 11, 22:13)

va tokio bliuskaus ieškau wub.gif man reik prie rašalinių skinny džinsiukų biggrin.gif
Atsakyti
Eden@, iš tavo įkeltų-tik vyrukas nevykusiai apsirengęs. Visa kita gražu. Gal paskutinė ne itin, bet nemanau, kad tinka šiai temai:)
Atsakyti
Stewart vaizdelis ne koks schmoll.gif

Atsakyti
Man ta su "zvejo" ilgaauliais ir zerincia suknele labai wub.gif Ten Lily Colins? g.gif Stewart irgi visia nieko, tik to megztinio ant klubu nereik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 12 gruodžio 2013 - 10:40
QUOTE(mjforever @ 2013 12 08, 10:07)
Amerikos prekybos rūmai surengė tradicinę labdaringą šventę su šalies garsenybėmis
user posted image

jau tas garsusis jos makiažas user posted image bet kadangi tema apie aprangą, tai ta prasme, prie šio makiažo ji nevykusi, labiau vykusiai su juo atrodytų tokia apranga.
user posted image



OMG
Papildyta:
merginos taip ir nesupratau, kas tie turkiski antakiai, kazkur praleidau posta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 12 12, 11:38)
Man ta su "zvejo" ilgaauliais ir zerincia suknele labai wub.gif
Man irgi labai graziai ji atrodo wub.gif
Atsakyti
Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje – margaspalviai dalyvių pasirodymai

sakyčiau, nusirengę karingai
"sala-sila"
user posted image

user posted image

tęstinės ( ž. pirmą turą) grėsmingos polietileninio maišelio interpretacijos
user posted image

smaugiamoji perteklinė medžiaga
user posted image

nežiūrint į plikas bambas ir ugnį, sąnarius žiemą reikia laikyti šiltai. sezoninės amazonės
user posted image

kovingai "vienas ant vieno" galima išsiskirti ir pigiais nėriniais, kokių europa seniai nematė.
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2013 12 15, 16:21)


чем богаты, тем и рады lotuliukas.gif

Kaip gi neparodysi, ką turi geriausio smile.gif
Atsakyti
o jooooo... doh.gif
Atsakyti