Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

user posted image

metų proveržis, bent jau man, per gerklę, tas peršamas personažas, kurio pilnam komplektui tik užrašytos kainos betrūksta.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 08 29, 20:12)
metų proveržis, bent jau man, per gerklę, tas peršamas personažas, kurio pilnam komplektui tik užrašytos kainos betrūksta.

nei grožio, nei proto, nei talento, nei charizmos. Bando kažką iš savęs laužt, bet net tam neužtenka proto. O nuo to lindimo visur tik dar atgrasesnė darosi.
Atsakyti
user posted image

Liepa persiderinusi prastai sužaliavo, o Zvonkė, ar Bonkė, neprisimenu jau, praktiškai be sijono, delninė ilgesnė, tas trumpumas tipo ieškau vyro afiša? kad nekomfortas tai jau tikrai.

user posted image

user posted image
user posted image

plaukai į vieną pusę, lūpos į kitą pusę veidą perkreipė-vėl nepavyko princese pasiversti, vis atvirkščiai.

user posted image

veidas gražus kaip iš proškų reklamos, bet ne tokiai baltai nekaltybei, su bateliais nė prie ko

aa, Krisitiną Ivanovą su gimtadieniu sveikino... user posted image
Atsakyti
user posted image
Prisirūkė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mosso: 07 rugsėjo 2014 - 20:27
QUOTE(Mosso @ 2014 09 07, 21:26)
Prisirūkė  g.gif

Panašu kad. Man šiame puslapyje Liepa gan normaliai atrodo, būna daug blogiau. Marozės pavytusi suspausta nugara pvz biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 09 07, 20:26)
user posted image
Prisirūkė  g.gif



niekaip nesuprantu, prieš keletą metų buvo tokia padori, normali mergina, o kas dabar pasidarė... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2014 09 07, 22:37)
niekaip nesuprantu, prieš keletą metų buvo tokia padori, normali mergina, o kas dabar pasidarė... doh.gif  doh.gif


taigi suaugusia patapo irnesakyk.gif hihihi

Bet Kazlauskaitės veido išraiška doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 09 08, 14:40)
taigi suaugusia patapo irnesakyk.gif hihihi

Bet Kazlauskaitės veido išraiška  doh.gif  doh.gif


jei taip visi suaugę žmonės elgtųsi.... doh.gif doh.gif doh.gif umn.gif
Atsakyti
gražios kelnės blink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 09 12, 11:05)
gražios kelnės  blink.gif


ir bateliai neblogi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 09 12, 10:05)
gražios kelnės  blink.gif
user posted image

man tik įdomu kiek laiko prireikė kol jas užsimovė, nes čia ne šiaip viens du ir į kelnes įšoki biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 09 12, 11:05)
gražios kelnės  blink.gif


user posted image vikšras
Atsakyti