Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

MTV video music awards

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 25 rugpjūčio 2014 - 10:40
user posted image

Atsakyti
Jei ne ta didžiulė iškirptė arba virstanti didžiulė krūtinė visai neblogai būtų atrodžiusi apranga unsure.gif
user posted image

Šitai šiek tiek švarkas per didelis + fotogtafavimo kampas (tikriausiai) siaubingai išdarko visas proporcijas g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ixora: 25 rugpjūčio 2014 - 13:52
reikia rengtis taip, kad fotografavimo kampas nebūtų svarbus. Kim tai savam stiliuj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2014 08 24, 19:16)
Man tai didžiausia mįslė, kur ten tas patogumas. Nei koją ant kojos užsikelsi, nei pabėgsi. Man kaip tik atrodo, kad tokios kelnės suvaržo.

ir koja ant kojos uzsikelsi ir pabegsi, ir apskritai gerai jausies irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 08 25, 14:49)
Jei ne ta didžiulė iškirptė arba virstanti didžiulė krūtinė visai neblogai būtų atrodžiusi apranga  unsure.gif 



doh.gif sex Dolls, tie papai kaip prišriūbuoti doh.gif , nežinau, kam ta plastmasė gali būti seksuali
Atsakyti
QUOTE(Pergalinga taika @ 2014 08 25, 22:02)
ir koja ant kojos uzsikelsi ir pabegsi, ir apskritai gerai jausies  irnesakyk.gif

na, manęs niekas neįtikins, kad su tokiom kelnėm galima gerai jaustis. Aš puikiai suprantu, kad kitoms jos tinka ir patinka, bet man jos tiesiog baisios, negražios ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Pergalinga taika @ 2014 08 25, 23:02)
ir koja ant kojos uzsikelsi ir pabegsi, ir apskritai gerai jausies  irnesakyk.gif

Su šiom?
QUOTE(mjforever @ 2014 08 24, 09:51)

Norėčiau pažiūrėti, kaip tai atrodo hihihi.gif Omeny turėjau būtent šias, o ne visas tokio tipo kelnes. Man atrodo, didelis skirtumas tarp tokių ir http://cdn3-www.thef...tch-P-Thumb.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 26 rugpjūčio 2014 - 10:59
Va kaip bėgasi su jom biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 08 26, 12:43)
Va kaip bėgasi su jom biggrin.gif

Prajuokinot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2014 08 26, 11:39)
Su šiom?

Norėčiau pažiūrėti, kaip tai atrodo hihihi.gif Omeny turėjau būtent šias, o ne visas tokio tipo kelnes. Man atrodo, didelis skirtumas tarp tokių ir http://cdn3-www.thef...tch-P-Thumb.jpg

Jei abi kojos kairios tai gal ir sunku bigsmile.gif
Skirtumas yra, bet su tokiom gali laisvai judeti. biggrin.gif Prastai sekasi judet speju tom kurios ipratusios prie mini sukneliu ir maxi kablu. Pastarosioms apskritai mistika,kad galima jaustis komfortabiliai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 08 26, 12:43)
Va kaip bėgasi su jom biggrin.gif
user posted image



thumbup.gif biggrin.gif visi juodziai JAV su tokiom kelnem, nu begant ju neteko matyti, bet, kad laiptais lipti jiems tenka kelnes pasikelti tai matyti teko biggrin.gif negrazu man joks siu kelniu variantas schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Elle_ @ 2014 08 25, 11:39)
MTV video music awards

user posted image

Dar is ruseliu zvengia, kad cepas auksines nesioja biggrin.gif
Papildyta:


Nelabai supratau koks cia renginys, bet suknel tai klaiki doh.gif
Suknele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 27 rugpjūčio 2014 - 23:27