Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

QUOTE(Pergalinga taika @ 2014 08 24, 11:01)
O man lb gerai ziurisi  thumbup.gif

Sutinku, kad GAL patogu, bet labai jau isdarko proporcijas. Sia vasara dar kelias tokias gyvai maciau, nu man klaikiai negrazu.... blush2.gif
Atsakyti
Visada pamačius šitas "prikrautas" kelnes pagalvoju g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 08 23, 18:06)
Vitulskienė, manau, apsirengė tai, į ką įtilpo su savo padėtimi smile.gif

Į rankinuką irgi tik tokį tilpo? biggrin.gif Klaiku.

QUOTE(Pergalinga taika @ 2014 08 24, 12:01)
O man lb gerai ziurisi  thumbup.gif

Man irgi smile.gif Nes figūra moters tokia... Hm... Nelabai prašanti paryškinimo, greičiau maskuot reikia. Tai vat man labai gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2014 08 24, 15:49)

Man irgi  smile.gif Nes figūra moters tokia... Hm... Nelabai prašanti paryškinimo, greičiau maskuot reikia. Tai vat man labai gražu  smile.gif

drinks_cheers.gif
mano kuklia nuomone tikrai geriau atrodo nei ta panele is desines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pergalinga taika @ 2014 08 24, 12:01)
O man lb gerai ziurisi  thumbup.gif


čia irgi panašiai gerai žiūrisi, tiesiog genialiai, bet kaip tam tikras personažas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 08 24, 15:53)
čia irgi panašiai gerai žiūrisi, tiesiog genialiai, bet kaip tam tikras personažas



thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 08 24, 12:08)
Sutinku, kad GAL patogu, bet labai jau isdarko proporcijas. Sia vasara dar kelias tokias gyvai maciau, nu man klaikiai negrazu....  blush2.gif

Man tai didžiausia mįslė, kur ten tas patogumas. Nei koją ant kojos užsikelsi, nei pabėgsi. Man kaip tik atrodo, kad tokios kelnės suvaržo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 24 rugpjūčio 2014 - 18:19
Dėl Vitulskienės- juk sakoma,ne aprangoj esmė,o žmogaus viduje. Tai ji tuo ir naudojasi. Man nesvarbu kaip atrodau,svarbu kokia esu:)
Atsakyti
Ai, man Vitulskiene kazkaip neuzkliuvo blush2.gif Na laukiasi ji, sventoj mano supratimu padety, tai lai daro ka nori, o kad ji su suknia, tai jai turbut silta nuo pakilusio spaudimo plius ir paskutines jai dienos iki gimdymo, nu o Merunelis, pakudo, tai jam salta blush2.gif
Vat Kazlausku Ingridute tai g.gif , nukudus kazkaip, kojytes kaip sakaliukai, galva didele palikus ir siaip atrodo kaip nuo stoties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 08 24, 20:56)
Ai, man Vitulskiene kazkaip neuzkliuvo  blush2.gif  Na laukiasi ji, sventoj mano supratimu padety, tai lai daro ka nori, o kad ji su suknia, tai jai turbut silta nuo pakilusio spaudimo  plius ir paskutines jai dienos iki gimdymo, nu o Merunelis, pakudo, tai jam salta  blush2.gif

Tai kad Vitulskienei dar iki spalio pilvą nešiot unsure.gif
Aišku, padėtis nekvestionuojama, bet tokia suknutė šiaip sau...
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 08 24, 18:56)
Ai, man Vitulskiene kazkaip neuzkliuvo  blush2.gif  Na laukiasi ji, sventoj mano supratimu padety, tai lai daro ka nori, o kad ji su suknia, tai jai turbut silta nuo pakilusio spaudimo  plius ir paskutines jai dienos iki gimdymo, nu o Merunelis, pakudo, tai jam salta  blush2.gif
Vat Kazlausku Ingridute tai  g.gif , nukudus kazkaip, kojytes kaip sakaliukai, galva didele palikus ir siaip atrodo kaip nuo stoties  blush2.gif





Kazlauskaitė gal tik batus netinkamus pasirinko-prie tokio sijonėlio norėtųsi ne tokių grubių,o kiek kitokių aukštakulnių,o dėl galvos ir veido,čia mes jau nieko nepakeisim,kokią gamta davė,tokią turi
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 08 24, 10:46)
šita garsenybė, garsi savo mama iš Karmėlavos, labai jau bruka į eterį savo nepakartojamą įvaizdį, kuris dažniausiai atrodo kaip ištrauktas iš labdaryno, nušiurę plaukų galai ir vulgarūs batai prie mini odinio sijono- tiesiog nebrangi sexy "paprastutė".  Lūpdažis sendina, tik jaunai vištytės mėsytei tokie kontrastai pakeliami.

neatrodo nei jauna, nei vištytė ax.gif
Atsakyti