Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

QUOTE(RitaRazi @ 2014 08 06, 17:02)
na, mano močiutė kartą pasakojo, kad per skubėjimą į kolūkio ataskaitinį-rinkiminį "susiėjimą" pamiršo apsimauti sijoną - taip ir išėjo su apatinuku, kol iki kaimynės nenuėjo - nepastebėjo lotuliukas.gif

tai gal čia mergaitė iki pat ataskaitinio-rinkiminio koncerto nuėjo ir geros kaimynkos nesutiko, kuri būtų užuominą davusi, kad ar tik nebūsi ko namie palikusi g.gif nebėr gerų kaimynkų, nebėr..

O aš kartą žiema nuėjau į polikliniką, nusirengiau paltą rūbinėj, užlipau į trečią aukštą, pakalbėjau su labai keistai į mane žiūrinčia sesele, ji nusiuntė mane į registratūrą, lipdama laiptais žemyn žvilgtelėjau į kojas – ogi aš be sijono, tik su pėdkelnėm ir megztuku doh.gif Bėgte į rūbinę, o ten rūbininkės negali sulaikyti juoko. biggrin.gif Gerai, kad niekas nenufotografavo, būtų puiki nuotrauka šiam skyreliui sleep.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 08 12, 17:02)
O aš kartą žiema nuėjau į polikliniką, nusirengiau paltą rūbinėj, užlipau į trečią aukštą, pakalbėjau su labai keistai į mane žiūrinčia sesele, ji nusiuntė mane į registratūrą, lipdama laiptais žemyn žvilgtelėjau į kojas – ogi aš be sijono, tik su pėdkelnėm ir megztuku  doh.gif  Bėgte į rūbinę, o ten rūbininkės negali sulaikyti juoko. biggrin.gif Gerai, kad niekas nenufotografavo, būtų puiki nuotrauka šiam skyreliui sleep.gif

lotuliukas.gif čia taaaip užsisvajot reikia, kad pamiršt
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 08 12, 20:25)
lotuliukas.gif  čia taaaip užsisvajot reikia, kad pamiršt


Tai kai vilkima ilgą paltą, pamiršti sijoną yra beveik klasika biggrin.gif
Man gal kartą ar du taip yra nutikę. Tiesa, laimei, toli nenuėjau ax.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie šią aprangą?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 08 14, 10:20)
Kokie atsiliepimai apie šią aprangą?



per dideli papai, kaip nuoga, kažkaip neestetiškai atrodo. Sijonukas l.gražus.
Atsakyti
o jinai liemenuką kada nors išvis nešioja ar ne? g.gif
Atsakyti
Ji cia su liemenele
Atsakyti
Kim gerule cia - nuostabiai atrodo. bigsmile.gif Vulgaraus nieko nematau, tik tokia hot mama.. cool.gif O speneliai, itariu, kad gali buti prifotosopinti sioje nuotraukoje g.gif
Atsakyti
user posted image

biggrin.gif
Papildyta:
gal jau pavyko kam gyvai pamatyti mados naujieną? bet aš čia klausiu, negi kas būtų išlaikę nepasidalinę biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 08 15, 13:27)

gal jau pavyko kam gyvai pamatyti mados naujieną? bet aš čia klausiu, negi kas būtų išlaikę nepasidalinę  biggrin.gif

user posted image

omg... doh.gif ribų kūrybai tikrai nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 08 15, 13:27)


Iš kur čia toji foto? Nes tokia su koncepcija ji: tie išmėtyti pinigai ant grindų (tik neatrenku, kas ten per pinigai / valiuta), juodos stilingos kojinės (kaip į batelius rolleyes.gif ), - o jau tos pirštinės užmautos ant batų tai genialu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 15 rugpjūčio 2014 - 18:11
QUOTE(Elsker @ 2014 08 15, 15:44)
omg... doh.gif  ribų kūrybai tikrai nėra biggrin.gif

apie tai l.rytas jau rase, berods tai deginimosi papludymyje "kostiumelis"
Atsakyti