Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

kasdien kvapą gniaužianti glamūro koncentracija Lietuvoje karsta.gif , viliuosi, žilvinas nesustos ir pamatysim jį vieną kartą atjaunėjusį iki pampersų.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 06 03, 08:57)

Nenustebino,nes dar ne tokia rodėsi...man tai valkata ir viskas ji...anokia žvaigždė,prodiuserio darbas,jei neklysty Jay-Z g.gif ....kaip ir ta nevisprotė miley ciprus ar kas ten...per nešvankybes...beeeebūūūū...
Atsakyti
Su vyru (35+) stilium Lietuvoje tikrai ziauriai nekas. Arba vienodai atrodantys pilki cepelinai, arba perlenke iki negalejimo kaip tas vyriskis virsuj ir dar trecia tendencija pastaruoju metu, populiari tarp sekmingu verslininku - uzsiauginti ilgus plaukus, lyg tai butu vienintelis budas parodyti koks jis trendy lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 06 04, 22:10)
kasdien kvapą gniaužianti glamūro koncentracija Lietuvoje karsta.gif , viliuosi, žilvinas nesustos ir pamatysim jį vieną kartą atjaunėjusį iki pampersų.




Gal biškįįįįį barbinas biggrin.gif Įdomu, kokie būtų jo pamperiai? g.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(besteller @ 2014 06 05, 07:51)
Su vyru (35+) stilium Lietuvoje tikrai ziauriai nekas. Arba vienodai atrodantys pilki cepelinai, arba perlenke iki negalejimo kaip tas vyriskis virsuj ir dar trecia tendencija pastaruoju metu, populiari tarp sekmingu verslininku - uzsiauginti ilgus plaukus, lyg tai butu vienintelis budas parodyti koks jis trendy lotuliukas.gif


Negaliu nepritarti. Man asmeniškai mano artimų vyrų rate (vyras, brolis, uošvis, sesės draugas) trūksta spalvų jų aprangoje... Vien juodi, rudi, pilki, dar tamsiai mėlyni. MB parduotuvėje net nesimatuoja spalvotesnių rūbų, nors man gražu gal ne riūūžavos kelnės, kaip Ž. G., bet tarkim kokios šviesiai žalios (net nepasimatavo jų verysad.gif ) arba spalvota maikutė, arba tokie mokasinai... Arba rankinė ne per petį (buvo plėtota tokia tema neseniai). Nors įtikinau nusipirkti šviesius batus, kad ir klasikinio- laisvalaikio stiliaus prie šviesių lininių kelnyčių vasarai, kol kas nesigaili clap.gif first.gif
Atsakyti
ir pas mano vyrą tas pats mirksiukas.gif o šiek tiek spalvos man nerealiai gražu. Rūžavų, violetinių, rožinių gal ir nereikia, bet dabar tikrai yra fainų, skoningų spalvotų rūbų. ale, kad tie vyrai doh.gif bet šviesiu batus irgi įsigyjo vasarai thumbup.gif

dar viena į kompaniją hihihi.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 05 birželio 2014 - 09:19
QUOTE(akoya_lt @ 2014 06 05, 09:00)
Negaliu nepritarti. Man asmeniškai mano artimų vyrų rate (vyras, brolis, uošvis, sesės draugas) trūksta spalvų jų aprangoje... Vien juodi, rudi, pilki, dar tamsiai mėlyni. MB parduotuvėje net nesimatuoja spalvotesnių rūbų, nors man gražu gal ne riūūžavos kelnės, kaip Ž. G., bet tarkim kokios šviesiai žalios (net nepasimatavo jų  verysad.gif ) arba spalvota maikutė, arba tokie mokasinai... Arba rankinė ne per petį (buvo plėtota tokia tema neseniai). Nors įtikinau nusipirkti šviesius batus, kad ir klasikinio- laisvalaikio stiliaus prie šviesių lininių kelnyčių vasarai, kol kas nesigaili  clap.gif  first.gif


QUOTE(Isila @ 2014 06 05, 09:14)
ir pas mano vyrą tas pats  mirksiukas.gif o šiek tiek spalvos man nerealiai gražu. Rūžavų, violetinių, rožinių gal ir nereikia, bet dabar tikrai yra fainų, skoningų spalvotų rūbų. ale, kad tie vyrai  doh.gif  bet šviesiu batus irgi įsigyjo vasarai  thumbup.gif


Maniskis labai megsta rengtis paaugliskai: maikes su juokingu uzrasu, nutrinti dzinsai is pigiu parduotuviu, spalvoti batai. Kasdien kovoju, kad uzsidetu stilingus marskinius, kokybiskus dzinsus, stilingus, bet ne paaugliskus batus doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 06 04, 22:10)
kasdien kvapą gniaužianti glamūro koncentracija Lietuvoje karsta.gif , viliuosi, žilvinas nesustos ir pamatysim jį vieną kartą atjaunėjusį iki pampersų.


Prišnekėjai, jau link to eina biggrin.gif

Ž. Grigaitis pademonstravo tobulą kūną
Atsakyti
QUOTE(Versmė @ 2014 06 05, 21:58)

Tobulumo anei jokio nepastebėjau biggrin.gif kūnas dar pusė velnio, bet tie prilaižyti plaukai ir nuolatinė perspausta išsišiepusi veido išraiška - nemirtingi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čija: 06 birželio 2014 - 09:52
kūnas toli gražu ne kaip gerai prižiūrėto lenktyninio žirgo, šampano gal per daug įmirkęs. Ką ten ant rankos apsimuturiavęs- visas pigus skudurinukas toks. Va tas Jolantos Rimkutės ir Ievos Ševiakovaitės jam uždėtas kostiumas laisvalaikiui tikrai žavingas thumbup.gif
Atsakyti
http://www.cosmopoli...s.d?id=64966297
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kviestiniai svečiai vasarą pasitiko besilepindami prancūzišku maistu

user posted image
kas čia per formos doh.gif

http://www.15min.lt/...maistu-52910#11
Atsakyti