Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

nesuprantu noro spraustis į tokius mažus džinsus ir vaizduoti kylančią tešlą biggrin.gif
bet yra ir pliusų-pažiūrėjus ima noras kūdintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 05 30, 10:46)
nesuprantu noro spraustis į tokius mažus džinsus ir vaizduoti kylančią tešlą  biggrin.gif

bet yra ir pliusų-pažiūrėjus ima noras kūdintis  biggrin.gif

Kylanti tešla biggrin.gif geras palyginimas smile.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
bet tokių gana daug. Paskutiniu metu vis matau vaizdelį: kiek mažoki laaabai aptempti džinsai žeminti liemeniu, maikė iki bambos ir virstančios rinkės.... doh.gif
Atsakyti
Ką manot apie šį apdarą?
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 06 03, 09:57)

Jei suknia butu su kokiu kuno spalvos pamusalu, man butu grazu, o dabar vulgaru... Nu bet kol ji jauna ir nuo alkoholio ir nesveiko gyvenimo budo neistuko, lai bovijasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 06 03, 10:59)
Jei suknia butu su kokiu kuno spalvos pamusalu, man butu grazu, o dabar vulgaru... Nu bet kol ji jauna ir nuo alkoholio ir nesveiko gyvenimo budo neistuko, lai bovijasi  biggrin.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš vis mąstau, kad netrukus turbūt jau visai nuogos eis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 06 03, 09:57)


manau, kad viskas cia puiku: izymi, jauna, grazi, geros figuros, show pasaulio atstove, taip apsirengusi pasirode ne siaip kur, o mados renginyje, tai kodel gi ne smile.gif

Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2014 06 04, 14:22)
manau, kad viskas cia puiku: izymi, jauna, grazi, geros figuros, show pasaulio atstove, taip apsirengusi pasirode ne siaip kur, o mados renginyje, tai kodel gi ne  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2014 06 04, 13:22)
manau, kad viskas cia puiku: izymi, jauna, grazi, geros figuros, show pasaulio atstove, taip apsirengusi pasirode ne siaip kur, o mados renginyje, tai kodel gi ne  smile.gif


tai jei jauna, geros figūros-tai gali savo užpakalį nuogą visiems rodyt? unsure.gif
man tai nepatinka tokia apranga, kaip ir Stichijai, norėtųsi "nude" pamušalo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 06 04, 15:06)
tai jei jauna, geros figūros-tai gali savo užpakalį nuogą visiems rodyt?  unsure.gif 
man tai nepatinka tokia apranga, kaip ir Stichijai, norėtųsi "nude" pamušalo. smile.gif

drinks_cheers.gif labai gražu, bet tik kokia uždarame vakarėlyje su tokiu Ievos kostiumu, aišku, čia blicas irgi savo atliko, bet atrodo, kaip atrodo, kaip bl**ė

user posted image
Atsakyti
nu taip, nuoga ji biggrin.gif bet man vulgariai neatrodo. gal del to, kad sokiravimas yra jos sceninio ivaizdzio dalis, gal del to, kad ji neturi piginanciu ir vulgarinanciu "atributu" tokiu kaip neproporcingai didele silikonine krutine, peroksidiniai plaukai, roziniai geliniai nagai ir t.t.
Atsakyti