Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

user posted image

jau ima ir nusbosti....
user posted image

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 03 18, 21:10)
user posted image

Čia kas? Kažkokia transvestitų linija? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Iškilmingai atidarytas 19-asis „Kino pavasaris“
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Mados infekcija

user posted image
įdomi tik plaukų spalva, kita kažkokia pseudo modernioji statkevičiaus klasika.

user posted image
aš už jaunatviškumą, bet ne traumuotą-gėlytės, nėriniukai, mini doh.gif

user posted image
čia tikrai padaugintai infekuota, nekontroliuojanti, kur sustot

user posted image
neturi supratimo, kaip atrodo

user posted image
lyg ir apsirengusi , lyg ir pasipuošusi g.gif bet kur čia mada?

user posted image
su juoda spalva, sakoma, prašauti sunku. o kai kada pavyksta

user posted image
fetišo atributikos mada

user posted image
kur trūksta, tai dar ir nepavyksta unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 22 kovo 2014 - 00:31
Mados infekcija, tai ten isvis tragedija. Su keliom isimtim.
Atsakyti
Su bulviniu maišu ir kaliošais kai kurie Madų infekcijoj atrodytų daug geriau nei dabar atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
Visu pirma, ten niekas tinkamai nesutvarke apsvietimo ant "pjedestalo", tai visi nuotraukose atrodo kaip vaiduokliai, kai taip seseliai krenta.
O siaip net ir bendra vaizda vertinant, tai yra viena baisesniu Mados infekciju... Dauguma "modisciu" rimtai nemoka derinti drabuziu; atrodo, kad derinius rinkosi papurciusios spinta ir ziuredamos, kokios smutkes pirmos iskris biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2014 03 22, 02:30)


user posted image
čia tikrai padaugintai  infekuota, nekontroliuojanti, kur sustot



o man kaip tik sita atrodo is normalesniu, nes jei jau pasirinko toki "saldainini" stiliu, tai ji islaike nuo galvos iki koju pernelyg neperkraudama. Nors ne mano stilius, bet mano akiai cia viskas tarpusavy suderinta ir neatrodo pigiai smile.gif
Atsakyti
Tiek patys Mados Infekcijos pristatymai,tiek lankytojai man kazkokia parodija,o ne mados... doh.gif doh.gif
Atsakyti
Tikrai visi tie stilingiausieji is mados infekcijos atrodo klaikiai...Visu pirma, tragiskas apsvietimas ir/arba fotografas - net labai grazus zmones atrodo kaip susiruose i monstru vakareli. Antra, tiesiog juokinga ir graudu ziuret i vyrus: visi iki vieno su vienodo modelio kelnem ir vienodom sukuosenom. Akivaizdu, kad lietuviai vyrai jaucia paniska baime atrodyti kitaip, nei visi kiti (zinoma, jie patys tai vadina mada, o ne bandos jausmu) doh.gif Moteriskes...irgi nieko gero. Vel bandos jausmas - butina pataikyti i viena is kategoriju: "as drasi ir ryski" (visi rubai skirtingu ryskiu spalvu), "meninykes" (visi iki vieno oversized arba visi iki vieno vyrisko tipo drabuziai) ir "atsargiosios" (su trumpa suknele ir juodom matinem pedkelnem arba su tunika ir juodais leginsais tikrai neprasausiu pro sali ir nieks manes blogai nekomentuos) biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Prie DJ pulto stojusi M. Šalčiūtė: gal geriau aš padainuosiu

user posted image

vos ne visu "balsu", koks grožis, niekuo nepridengiamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noya @ 2014 03 22, 12:18)
Mados infekcija, tai ten isvis tragedija. Su keliom isimtim.


Pritariu, kažkoks nesusipratimas šiūmetė Mados Infekcija doh.gif
Atsakyti