Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

Va kaip pasipuošė biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 14 sausio 2014 - 09:55
O kas čia su paskutine blogai? g.gif Graži Zoe, daili figūra, suknelė originali rolleyes.gif
Atsakyti
Nieks ir nesako, kad figūra nevykusi. O suknelė taip - kažkosk balaganas, nei šis nei tas. Gal ir originalu. Bet nereiškia, kad vykę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 01 11, 22:43)
Mergina rodo, kaip numetė svorį, bet gi apie aprangą mes čia biggrin.gif

user posted image

Mačiau ir aš tą ponią rusiškuose puslapiuose biggrin.gif Pasirodo, kai pergeri žalios kavos su imbieru, norisi visai nusirengti lotuliukas.gif

J.Roberts atrodo kaip virtuvės šefė su išeigine uniforma. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprantama: 14 sausio 2014 - 16:58
user posted image

naktinė kepuraitė ( merginoms, kurios grįžta vėlai namo tamsiais šaligatviais)
Atsakyti
nei nuoga, nei apsirengusi , unsure.gif is albumo 4 foto

nuoroda
Atsakyti
user posted image
user posted image

user posted image

Krūtinė doh.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 01 11, 11:07)
O Montvydai kuom blogai?  smile.gif

Aš ir nesupratau...
Man ji labai gražiai atrodė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 01 15, 12:16)



visos man čia gražios, išskyrus antrąją, kurios nei kirpimas, nei kritimas puošniai neatrodo.
Atsakyti
Pirmajai sukniai netinkama medžiaga parinkta - labai susiglamžiusi, negražiai krenta, o ir spalva moteriškei nelabai. Kažkaip tokie bliedna atrodo. Antroji tikrai su apranga pro šalį prašovė doh.gif Cailey suknelė man graži, bet jos krūtinei nepritaikyta, atrodo lyg žemyn slystų. Na paskutinioji.. ech tos nie nuogos, nei apsirengusios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 01 15, 12:45)
Pirmajai sukniai netinkama medžiaga parinkta - labai susiglamžiusi, negražiai krenta, o ir spalva moteriškei nelabai. Kažkaip tokie bliedna atrodo. Antroji tikrai su apranga pro šalį prašovė  doh.gif Cailey suknelė man graži, bet jos krūtinei nepritaikyta, atrodo lyg žemyn slystų. Na paskutinioji.. ech tos nie nuogos, nei apsirengusios  doh.gif


Cailey suknelei jeigu ir trūksta ko, tai ryškumo- va su ja tai tikrai išblukusiai moteris atrodo. Krūtinė visai normaliai unsure.gif
Tie nuogumai dabar tiesiai nuo podiumų, dizainerių padiktuoti. Ir kodėl ne- juk turi kažkas keistis, mados, fasonai, kaip būtų nuobodu žiūrėti vien tas pūstas ar aptemtas kaip naro kostiumas suknias. Galima nuogai ir tuo pačiu nevulgariai atrodyti. Kaip Jūsų įkeltu atveju. Ir pats drabužis harmoningas, ir moteriai šiai tinka. Ir proga.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2014 01 13, 22:05)

Oi pasirodo tam renginy, buvo ir baisiau  biggrin.gif
user posted image


baisuuuuu....ir kas ji tokia ....papų ir subinės demonstruotoja, toki jos nuopelnai?
Atsakyti