Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

QUOTE(Juxt @ 2014 01 12, 00:46)
čia kaitą reik žiūrėti nuo dešinės į kairę?  g.gif


geras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 01 12, 01:46)
čia kaitą reik žiūrėti nuo dešinės į kairę?  g.gif
ar vistik numetė ne tik svorio, bet ir drabužius... unsure.gif

Taigi drabužiai per dideli tapo laugh.gif nėra ką rengtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(minutele @ 2014 01 11, 21:18)
Tipo pati niekad tokios veido israiskos nesat islauzusi smile.gif)) As manu ,kad aprangoj cia viskas gerai.Negi juoda spalva nenesiotina?


aišku išlaužiu, bet neviešinu biggrin.gif čia jau to, kas tokią foto atrinkto kaltė. Juoda spalva nešiotina. Bet esmė ne tame. gal čia jos ir geriausias variantas, bet vaizdas vis tiek ne koks.
Atsakyti
Man Martirosianaite, Montvydiene ir netgi Atlanta visai fainai atrodo. Ingrida Kazlauskaite irgi dailiai, kas labai retai buna ax.gif Aprangos kodas- black tie, tai tikrai neprasove pasirinkimu visos minetosios. Va Salciute, Milinyte, Skaisgire ir netgi Valentaite bei dar nemazas burys zmoniu, mano nuomone, atrode tikrai nekaip ir but buve zymiai vertesni sioje temoje but ax.gif O 10 balu uz apranga duociau Neringai Zeleniutei- ir pagal dress koda, ir idomiai...
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 01 10, 11:44)



antra suknele kokia baisi doh.gif doh.gif
Atsakyti
Golden Globe awards 2014

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
O man Roberts visai nieko g.gif
Atsakyti
Man tai Drew Barrymore suknelė buvo baisiau, negu baisi unsure.gif user posted image

Ir už Roberts akis užkliuvo, kad nelabai derėjo prie renginio lygio, nors kitoj aplinkoj šita DG suknelė būtų labai graži smile.gif
Labai gražiai iš įdėtų atrodo Sandra B. ir ta moteris su žalia suknele cool.gif
Atsakyti
Žalioji suknelė gražiai atrodytų naktį lovoje, vietoje naktinių; o S. Bulok suknelė tai kas reikia- figūrą po tomis geometrinėmis detalėmis pakavojo, nurodė į nebe pirmos klasės krūtinę, o ta rožinė spalva jos damos tikrai neatvertė. J. Roberts atrodo ne kad svečiuojasi, o dirba ten. Drew Barrymore suknelė tikrai ne prestižiškiausių apdovanojimų ceremonijai, o kokiai ledų šventei Kėdainiuose.
Atsakyti
Viena baisiausių suknelių:
user posted image

Kaip pamergė vestuvėse. Ir tokiose prastokose...
Papildyta:
Oi pasirodo tam renginy, buvo ir baisiau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Forget,2014 01 13, 23:05]
Oi pasirodo tam renginy, buvo ir baisiau biggrin.gif

Apranga jos cia ne kaip svecio, nors gelejo persirengt neisclaiscius visa vakara su sokėjos kostiumu.
O cia ji su pėdkelnėm lens.gif
Atsakyti