Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga

QUOTE(Sirenete @ 2014 01 11, 09:36)
Mano nuomone, ši suknelė didžiausias nesusipratimas. Nevykęs eksperimentas.

drinks_cheers.gif man irgi atrodo tragiskai schmoll.gif
Atsakyti
user posted image

bigsmile.gif lotuliukas.gif "gotikinės fėjos" iš Karmėlavos
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 01 11, 18:52)
bigsmile.gif  lotuliukas.gif "gotikinės fėjos"  iš Karmėlavos

blink.gif lotuliukas.gif

Skaisgirienės suknia doh.gif lotuliukas.gif O Montvydai ir man atrodė labai labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 11 sausio 2014 - 19:19
QUOTE(mjforever @ 2014 01 11, 17:52)
bigsmile.gif  lotuliukas.gif "gotikinės fėjos"  iš Karmėlavos


Dvi Mirtišės bigsmile.gif o jau veido išraiška mamytės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 01 11, 21:37)
Dvi Mirtišės  bigsmile.gif o jau veido išraiška mamytės hihihi.gif

Tipo pati niekad tokios veido israiskos nesat islauzusi smile.gif)) As manu ,kad aprangoj cia viskas gerai.Negi juoda spalva nenesiotina?
Atsakyti
Liveta čia kaip niekad atrodo puikiai, žinant jos kaimietišką tipišką kavianskinį stilių, tai čia jos gulbės giesmė.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 01 11, 21:27)
Liveta čia kaip niekad atrodo puikiai, žinant jos kaimietišką tipišką kavianskinį stilių, tai čia jos gulbės giesmė.

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergina rodo, kaip numetė svorį, bet gi apie aprangą mes čia biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
nu taip taip, tuo tarpu, kai pasaulis vaikosi stiliaus tendencijų ir į muzikinių apdovanojimų šou eina su paskutiniu mados šauksmu, ryškiai ir kūrybingai, LT vis dar eina kaip į operą, todėl ir livetų juodas praėjusio amžiaus muturas geriau už Skaisgirės bambą, privertusią visus lietuvius persižegnoti.

Montvydo moters suknelė tradicinio kirpimo iki nuobodumo, pliki papai, plika koja, aptemtas liemuo-dar jei cigaretė į rankas ir tikrai, atrodo, jai netrūksta nieko, tik sekso. Nors plaukai tai iš tiesų gražiai.

Atlantą išpuošusį Salasevičiaus naftalininį stilių iš tolo atpažinsi. Kiek mačiau nuotraukas, su ta pačia prislėgta veido išraiška ir pravakarojo.

Martirosianaitės blizgantis gifiūras pigiai dera su plunksnomis, ir visa šių senjorų kompanija atrodė nešviežiai, kaip Lietuvos kariuomenės dienos šventinio pokylio Kauno įgulos karininkų ramovėje, o ne m.a.m.a svečiai.
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2014 01 11, 11:36)
Mano nuomone, ši suknelė didžiausias nesusipratimas. Nevykęs eksperimentas.

Bet jau cia kas per nesusipratimas,baisu! doh.gif
Atsakyti
Bet Liveta toje jaunimo kompanijoje jau visai "pensija", ji ir apsirengė jos manymu kaip į iškilmingą apdovanojimų vakarą, o ne į kažkokią jaunimo "tusovkę". Ir žinant jos stilių, ji tikrai neapsirengtų įdomiai, kaip nors elegantiškai piekautaitiškai ar pan., jos stilius yra toks koks yra, o čia buvo geriausia, ką mačiau, iš to ką mačiau.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 01 11, 22:43)
Mergina rodo, kaip numetė svorį, bet gi apie aprangą mes čia biggrin.gif




čia kaitą reik žiūrėti nuo dešinės į kairę? g.gif
ar vistik numetė ne tik svorio, bet ir drabužius... unsure.gif
Atsakyti