Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 203 tema

Gal kas planuojate pirkti is

escentual
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 20 lapkričio 2013 - 18:56
Merginos, ar pirkote kuri siuos saldainius? http://www.amazon.co...1...=UTF8&psc=1 As uzpirkau nemazai i Tukio adresa ir dabar galvoju, idomu, Lina pakavimo mokesti ims uz juos, ar jau cia ir taip bus gerai supakuoti? g.gif
Atsakyti
o amazon i LT nesiuncia, kad siunciat Tukiui ?
Man pvz 6.95 rodo siuntima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonCheri: 20 lapkričio 2013 - 19:16
QUOTE(MonCheri @ 2013 11 20, 19:12)
o amazon i LT nesiuncia, kad siunciat Tukiui ?
Man pvz 6.95 rodo siuntima  g.gif


Didesni kieki pirkau, tai siuntimas brangesnis. As tiesiai i LT nesiperku paprastai. Net nepagalvojau paziuret, kad siuntejas tai amazonas. Bet ar taip, ar taip, geriau man per UK adresa. Vis tiek karts nuo karto kazka isimetu is amazono, tai ir svorio reikia ax.gif
Papildyta:
9,20 man siuntimas butu buves i LT
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 11 20, 18:07)
astuonkojai pabrango doh.gif  verysad.gif kazin yra sansu kad papigs? g.gif

spejau uzsisakyt:)
Atsakyti
Debenhams priima LT korta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 11 20, 19:07)
Merginos, ar pirkote kuri siuos saldainius? http://www.amazon.co...1...=UTF8&psc=1  As uzpirkau nemazai i Tukio adresa ir dabar galvoju, idomu, Lina pakavimo mokesti ims uz juos, ar jau cia ir taip bus gerai supakuoti?  g.gif

Ne, turi buti supakuota i deze, kaip ir visi kiti Amazono siuntiniai, tame pliusas ir yra, kad gaunasi pigiau, nei perkant is prekybos centru, plius pristatymas nemokamas i UK adresa. O siunciant tiesiai i LT gaunasi brangiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoping @ 2013 11 20, 19:41)
Ne, turi buti supakuota i deze, kaip ir visi kiti Amazono siuntiniai, tame pliusas ir yra, kad gaunasi pigiau, nei perkant is prekybos centru, plius pristatymas nemokamas i UK adresa. O siunciant tiesiai i LT gaunasi brangiau. smile.gif


O, tai saunu thumbup.gif Aciu uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,kas suprantat vokiskai, ir galetumet pagelbeti. Is Sonnen apoteke dariau uzsakyma, pinigai uzrezervuoti ir ka tik gavau toki atsakyma:
"leider kann ich Ihre Bestellung nicht annehmen und lehne diese hiermit ab
wie in unseren AGB hinterlegt. Den Rechnungsbetrag habe ich Ihrer Kreditkarte
bereits gut geschrieben"

Supratau tik tiek kad uzsakymo nevykdys, bet nesuprantu del kokiu priezasciu, gal kam buvo tokia situacija?
Atsakyti
Mergaites o cia priima lietuviskas kortele
http://www.sainsbury...k/sol/index.jsp
Atsakyti
QUOTE(Shoping @ 2013 11 20, 20:41)
Ne, turi buti supakuota i deze, kaip ir visi kiti Amazono siuntiniai, tame pliusas ir yra, kad gaunasi pigiau, nei perkant is prekybos centru, plius pristatymas nemokamas i UK adresa. O siunciant tiesiai i LT gaunasi brangiau. smile.gif

niu bet as blondine nesuprantu ,kodel siunciantis i lt tiesiai brangiau ? biggrin.gif g.gif
Nu ok siuntimas UK free,bet jei paskui per siuntas siustis tai kiek jie ima 1kg-1sv?Jei tas siuntinys sveria 2kg kokius, tai kazin ar jie tiek paims,vistiek ima tada minimalu mokesti? g.gif
ar buna kad is pradziu amazon nuskaiciuoja 1sv ,o paskui kita visa suma ?
Papildyta:
QUOTE(zaraja @ 2013 11 20, 20:47)
sveikutes,kas suprantat vokiskai, ir galetumet pagelbeti. Is Sonnen apoteke dariau uzsakyma,  pinigai uzrezervuoti ir ka tik gavau toki atsakyma:
"leider kann ich Ihre Bestellung nicht annehmen und lehne diese hiermit ab
wie in unseren AGB hinterlegt. Den Rechnungsbetrag habe ich Ihrer Kreditkarte
bereits gut geschrieben"

Supratau tik tiek kad uzsakymo nevykdys, bet nesuprantu del kokiu priezasciu, gal kam buvo tokia situacija?

"Deja, aš negaliu priimti jūsų užsakymą ir iš dalies atmesti šią funkciją
buvo atiduota saugoti mūsų terminų ir sąlygų. Turiu sąskaitos faktūros sumą jūsų kredito kortelės, jau gerai parasyta''. g.gif
Atsakyti


"Deja, aš negaliu priimti jūsų užsakymą ir iš dalies atmesti šią funkciją
buvo atiduota saugoti mūsų terminų ir sąlygų. Turiu sąskaitos faktūros sumą jūsų kredito kortelės, jau gerai parasyta''. g.gif

[/quote]

Google translater ir as moku paklausti. Tik kad to vertimo prasme neaiski:)
Atsakyti